Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

benim hormonlar bir sapıttı bir sapıttı ki sormayın kızlarr....10-12. günde yumurtlayan ben,u ay pek ir az gelid akıntım grip şeysi falan diye üzerinde durmadım.herhalde ya yumurtlamadım ya da akıntı az oldu dedim.ilişki de zaten 1 kez olmuştu.dünden beri bayaaa ir akıntım mevcut.akşamı değerlendirdik ama adetimin bugün 16. günü bu kadar geç yumurtlanır mı akadaş.kısacık döngüm var...nodu şimdi benim bat??
Canim bazen gec yumurtlama olabiliyor o yuzden ovulasyon testi gerçekten ihtiyacımiz olan birsey bazen anlamadan o önemli günü kacirabiliyoruz. Umarim yakalamissindir. Bebisin seninledir :anneadayı:

Canim bazen gec yumurtlama olabiliyor o yuzden ovulasyon testi gerçekten ihtiyacımiz olan birsey bazen anlamadan o önemli günü kacirabiliyoruz. Umarim yakalamissindir. Bebisin seninledir :anneadayı:
netten birkaç dr a sordum.ade düzenliyse ovu testine ihtiyaç yok demişler.çok düzeli adeti 24 günde oluyoru.ama bu aıkntının artması ve kasıklarda ağrının olması ilginç oldu.

Kizlar.. sabah sabah agri ile uyandim :KK43: cok mutsuzum. Regl geliyo... :110:siz naptinz test yaptirinca falan yazin da mutlu olalim haberlerinize insallah .. :)

Canim ya adet in geliyor yada hamiş haberin. Tabi inşallah bebek haberini aliriz. Egerki adet olursan doktoru ihmal etme çünkü baya gec gelmiş olcak
adet deil cnm adet olsam çoktan onun arkası gelirdi çünki bir damladan ssonra arkası geliodu koyu koyu bu sulu suluydu sadece peceteye gelio yani düzensiz

Canim ya adet in geliyor yada hamiş haberin. Tabi inşallah bebek haberini aliriz. Egerki adet olursan doktoru ihmal etme çünkü baya gec gelmiş olcak
ve birde dün aşırı derece miğdem bulandı kısırı seven bir insanım hatta çok severim ama dah bir kaşık almamla mide bulantım başladı dün. tuzlu şeyler yiyene kadr sürdü. sonra gece burnuma portakal kokusu geldi hani kabuğunu soymaya çalışırken asitle birlikte bir koku çıkar ya aynı öle bi koku geldi buram buram. portakalı okadr çol seven bi insan da değilimdir. sonra sağ göğsüm patlıycak gibi ağrıodu. yatarkende sol göğsüm ağrımaya acımaya başladı.bugunde ağzımda kurulukla ve mide bulantısıyla uyandım kusacak kadr deil ama ona yakın yoğunlukta. sağ göğsümde hala ağrı var. gaz desen zaten iki üç haftadır gazım var. sarı akıntım devam edio. dünki akıntı ksilmiş. birde iki gecedir doğru düzgün uyuyamıorum uykularım bozuldu :KK43:

ve birde dün aşırı derece miğdem bulandı kısırı seven bir insanım hatta çok severim ama dah bir kaşık almamla mide bulantım başladı dün. tuzlu şeyler yiyene kadr sürdü. sonra gece burnuma portakal kokusu geldi hani kabuğunu soymaya çalışırken asitle birlikte bir koku çıkar ya aynı öle bi koku geldi buram buram. portakalı okadr çol seven bi insan da değilimdir. sonra sağ göğsüm patlıycak gibi ağrıodu. yatarkende sol göğsüm ağrımaya acımaya başladı.bugunde ağzımda kurulukla ve mide bulantısıyla uyandım kusacak kadr deil ama ona yakın yoğunlukta. sağ göğsümde hala ağrı var. gaz desen zaten iki üç haftadır gazım var. sarı akıntım devam edio. dünki akıntı ksilmiş. birde iki gecedir doğru düzgün uyuyamıorum uykularım bozuldu :KK43:
Insallah hamilesindir cnm bugun yarin baktir bence kanla ..

3 gun önce test yaptim negatifti bugün BAT günüm henüz gelen giden yok yrn ı beklicem. Olmazsam eger yrn tekrar yapcam. Bana çamaşır suyu testi sacma geldigi halde sırf meraktan yapmıştım :))) badka deneyen varmi peki :)))

:))) ben de denedim, burda topikte gördüm..benimki baya kopurdu iki parmak kadar

selam:)
uzun aradan sonra ben de tekrar paylaşımda bulunmaya karar verdim. aranıza beni de alın. benim de reglim şu aralar başlamak üzere. lekelenmelerim başladı. yerleşme kanaması mı diye bi ümitlendim ama, sonra aklımı başıma topladım :)
çünkü bu ara reglim lekelenmeyle başlıyo hep. yine de bugün sökülmessem yarın sabah bi test yapıcam. maksat heyecan olsun:KK73:

selam:)
uzun aradan sonra ben de tekrar paylaşımda bulunmaya karar verdim. aranıza beni de alın. benim de reglim şu aralar başlamak üzere. lekelenmelerim başladı. yerleşme kanaması mı diye bi ümitlendim ama, sonra aklımı başıma topladım :)
çünkü bu ara reglim lekelenmeyle başlıyo hep. yine de bugün sökülmessem yarın sabah bi test yapıcam. maksat heyecan olsun:KK73:

Merhaba Can'ım hoşgeldin:) her hamile de yerleşme kanaması oluyor mu benim bat yarın ama öyle leke falan yok sadece sancım vardı dün o da bugün geçti

kızlar bugun sulu bi kan gelmeye başladı sabah peçeteye silince geliodu kesildi . sağ göğsüm patlayacak gibi ağrıo ve sağ kasğımada iğne batırıolar snki
selam benim de göğüslerde çok bi belirti yok ama adetten daha sulu kan benden de geliyor dünden beri ara ara. adet olucam diye düşünüyorum ben. çünkü son bikaç ayda adetleim önce lekelenme sonra sökülme şeklinde geliyor. hakkımızda hayırlısı. umarım güzel haberler aldığımız bir ay olur. :anneadayı:

kizlar umidinizi kaybetmeyin. anlattıklarınızin hepsi hamilelik belirtisine de benziyo..benim adete 3-4 gun kala adet olacak gibi sancim basladi ve hala devam ediyo ara ara..adet olacağım gun goguslerimin ici doldu ve ağrıyor,normalde o kadar olmazdi..ve battan 2 gün once kahverengili akıntım gelirdi o da olmadi..ben de adete 4-5 gun kala(pzt.sabahi) dayanamayip cok iyi bi markanin erken gebelik testini yaptım..negatif gördüm..Kendinizi biliyorsanız hissedersiniz bence..suan bende hafif hafif batmalar var..sarili beyazli akıntım beyaza döndü..bas donmem oluyor..
annemdeyim bikac gun henüz kan testi yaptirmadim..biraz zaman gecsin dr kontrolüne gidicem..dr arastirmasi yapmam lazım..

Insallah hamilesindir cnm bugun yarin baktir bence kanla ..
kana baktırmaya korkuom adet grcikmemin 19. günü .9ekim ve 19 ekimde 0 falandı ama pazartesi salı ince ip şeklinde peceteye gelen kan vardı sonra çarşamba kesildi perşembe cuma kahverngi olarak peçeteye geliordu. cumartesi kesildi . dün de kırmızı ama açık değişk bi kırmızı sulu sulu peceteye gelen bi kan vardı adet oldum sandım ama kesildi akşama kadr sadefe peceteye geliodu oda yok. sarı bi akıntı var okdr. iki gündür ara sıra olan baş dönmemde var hafif ama... bide mide yanmam başladı off bu ay okdr umutsuzum ki bilmiorum

selam benim de göğüslerde çok bi belirti yok ama adetten daha sulu kan benden de geliyor dünden beri ara ara. adet olucam diye düşünüyorum ben. çünkü son bikaç ayda adetleim önce lekelenme sonra sökülme şeklinde geliyor. hakkımızda hayırlısı. umarım güzel haberler aldığımız bir ay olur. :anneadayı:
benm kesildi daha sarımsı akontı şeklinde olmaya başladı mide bulantım vardı sabahta vrdı . şimdede mide yanmam var .ama bnm 19. günüm bugun bukadr geçikme normal deil ztn
doktorum izindeydi bugun geldi ama randevu alamadık daha çok doluymuş bu hafta içinde bulabilirsek bi boşluk gidcez

benm kesildi daha sarımsı akontı şeklinde olmaya başladı mide bulantım vardı sabahta vrdı . şimdede mide yanmam var .ama bnm 19. günüm bugun bukadr geçikme normal deil ztn
doktorum izindeydi bugun geldi ama randevu alamadık daha çok doluymuş bu hafta içinde bulabilirsek bi boşluk gidcez
anlattıklarına göre hamileymişsin gibi geliyor bana da. reglin geçtiyse testte çıkar aslında.

X