Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

Canım hamilelik yoksa eyer 10 saatte beklese orda cizgi mizgi çıkmıyor gecen ay yaptigim testleri 1 gun bekletirdim hic birsey çıkmazdi. Bence var. Ama icim rahat etsin diyorsan yarin yada diger gün ilk idrarla tekrarla bak koyu oldugu gorceksin :KK66:
Evet geçen testlerde öyle oldu biliyorum beklettim hiç çıkmadı darısı başına güzelim sende gözlenen ne var belirti arama valla bak

Evet geçen testlerde öyle oldu biliyorum beklettim hiç çıkmadı darısı başına güzelim sende gözlenen ne var belirti arama valla bak
Ayyy bende hiç bir şey yok valla heralde hamileyim :KK70: gecen ay ne ararsan vardi âdet oldum bu ay birsey yoksa hamileyim demekki :KK70:Allah'im bendeki teze bak yarabbim :rolleyes:

Bencede Can'ım aynen biz çözdük bu işi ama kadın diyor ki hele bir 1 aylık olsun net çıkar diyor ya
kiz ayni benim anam yaa benim annemde oylee hatta testlere bile inandiramiom kadini cikmaz o 1 aylik olsun hele bindoktor var desin dio oyle inanckkk:KK70:

kizz jel mel kullandinmjydi sennn gun asirimi iliski oldu hele anlattt:rolleyes:
Can'ım adetten sonra oldu ilişki 4 gün ve yumurlama günümde ve ondan bir gün sonra oldu bi de geçtiğimiz cuma aslında bunay hiç ümitli değildim kaçırdım sandım demekki bir kez bile olsa yetiyor

Can'ım adetten sonra oldu ilişki 4 gün ve yumurlama günümde ve ondan bir gün sonra oldu bi de geçtiğimiz cuma aslında bunay hiç ümitli değildim kaçırdım sandım demekki bir kez bile olsa yetiyor
Birde hangi gün yumurtladin malum kendime göre istatistik yapcamda :KK66:

Kızlar bakın kalp olan günler ilişki olan günler takvime göre biri yumurtlama günüme gelmiş ama benim yumurtlamamak buraya uymadı

Eklentiler

• image.png
    image.png
    108,8 KB · Görüntüleme: 75
Kızlar bakın kalp olan günler ilişki olan günler takvime göre biri yumurtlama günüme gelmiş ama benim yumurtlamamak buraya uymadı
Cnm Tebriklerler yaaa cok sevindim darisi basimiza ........ testi tekrar yap bakalim arada yazdiklarjni kacirmis olabilirim disardaym bakamiorm

X