Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

Bakın böyle daha belli kızlar

Eklentiler

• image.jpeg
    image.jpeg
    59,7 KB · Görüntüleme: 53
merviss yarin sabah ilk idrarinla tekrar yap :KK66: pazartrside kan vermeye kossss :KK9:

Evet simdi anlatma zamanin kuzum
1. Batin nezaman ?
2. Belirtin varmiydi?
3. Bu ay ne taptinnnnnn :KK73:
Güzelim bu ay 28 dedim ama 26 si olabilir.ekimde 28 de oldum biliyorsun 2 gün önce gelmişti bu ay demekki 26si olacakti.
Can'ım bende acayip mide yanması vardı böyle kezzap içmişim gibi oluyordum gece uykudan uyanıyordum sanki midemde asit var gibi. Bi de kasıklarımda baskı vardı kuzum özellikle sol kaşığım demekki soldan yumurladım. Başka hiç belirti yok ne göğüs Ağrı'sı ne mide bulantısı ha bide geçen soğandan bi tiksinir gibi oldum

bu topik ugurlu geldi bize gecen ay hepimiz dokulduk hos bu ay benle Annesiym Annesiym dokulduk ama olsunnn bizde bu ay kaliriz insallahh. herkes hamilelik haberini verio vallahi cok mutlu oldumm:KK19:

Güzelim bu ay 28 dedim ama 26 si olabilir.ekimde 28 de oldum biliyorsun 2 gün önce gelmişti bu ay demekki 26si olacakti.
Can'ım bende acayip mide yanması vardı böyle kezzap içmişim gibi oluyordum gece uykudan uyanıyordum sanki midemde asit var gibi. Bi de kasıklarımda baskı vardı kuzum özellikle sol kaşığım demekki soldan yumurladım. Başka hiç belirti yok ne göğüs Ağrı'sı ne mide bulantısı ha bide geçen soğandan bi tiksinir gibi oldum
kizz jel mel kullandinmjydi sennn gun asirimi iliski oldu hele anlattt:rolleyes:

Can'ım benim çok saol anneme gösterdim kadın diyor ki çizgi çok silik hamile değilsin diyor
Canım anne bütün gün bizim gibi topikte olsa oda hamilesin derdi. Böyle cizgin varsa her gecen gün koyulasir merak etme. Bata 5 gün var o yuzden bukadar acik rengi. Üzülme sakın canım bize gore hamilesin :KK66:

Ayyy anladım bizde demekki bosuna belirti aramayalim zaten herkezde olcak yada ayni olacak diye birsry yok demi. Ay kendimi teselli eder oldum :KK70:

Canım anne bütün gün bizim gibi topikte olsa oda hamilesin derdi. Böyle cizgin varsa her gecen gün koyulasir merak etme. Bata 5 gün var o yuzden bukadar acik rengi. Üzülme sakın canım bize gore hamilesin :KK66:
Ay Can'ım çok çok teşekkür ederim darısı tüm isteyenlerin başına inşallah ya hala inanamıyorum yanılma pyı vardır dimi

anamm hu kizz hamile olmusta bizeee akil verir olmuss belirti aramayin demeler falannn Allahim bizede nasip ederse bizde deriz bisiylerr insalah. kiz duaaa ett emiiii bizede seninki erkek buyuk ihtimalle :KK66: MissMervee MissMervee

Ay Can'ım çok çok teşekkür ederim darısı tüm isteyenlerin başına inşallah ya hala inanamıyorum yanılma pyı vardır dimi
Canım hamilelik yoksa eyer 10 saatte beklese orda cizgi mizgi çıkmıyor gecen ay yaptigim testleri 1 gun bekletirdim hic birsey çıkmazdi. Bence var. Ama icim rahat etsin diyorsan yarin yada diger gün ilk idrarla tekrarla bak koyu oldugu gorceksin :KK66:

X