Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

Slm kizlar aranizda gonal f kullanip hamile kalan var mi ? Yada yakin zamanda gonal f ve ovitrelle kullanan var mi ?

kızlar bugun sulu bi kan gelmeye başladı sabah peçeteye silince geliodu kesildi . sağ göğsüm patlayacak gibi ağrıo ve sağ kasğımada iğne batırıolar snki

Selamlar ben de yeni hamile kalmak istegenlerdenim.2. Aydayız denemelerde ve 3 gün var adetime.kasıklarımda sancı gibi batmalar var umarım hamileyimdir.

benim hormonlar bir sapıttı bir sapıttı ki sormayın kızlarr....10-12. günde yumurtlayan ben,u ay pek ir az gelid akıntım grip şeysi falan diye üzerinde durmadım.herhalde ya yumurtlamadım ya da akıntı az oldu dedim.ilişki de zaten 1 kez olmuştu.dünden beri bayaaa ir akıntım mevcut.akşamı değerlendirdik ama adetimin bugün 16. günü bu kadar geç yumurtlanır mı akadaş.kısacık döngüm var...nodu şimdi benim bat??

Selamlar ben de yeni hamile kalmak istegenlerdenim.2. Aydayız denemelerde ve 3 gün var adetime.kasıklarımda sancı gibi batmalar var umarım hamileyimdir.
Insallah cnm... benim de bat 27 diye tahmin ediyorum. Burdaki pek cok kisinin de oyle. Beraber bekleyelim bakalim..

kızlar bugun sulu bi kan gelmeye başladı sabah peçeteye silince geliodu kesildi . sağ göğsüm patlayacak gibi ağrıo ve sağ kasğımada iğne batırıolar snki
Canim ya adet in geliyor yada hamiş haberin. Tabi inşallah bebek haberini aliriz. Egerki adet olursan doktoru ihmal etme çünkü baya gec gelmiş olcak

X