Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

canım ben 11 aydır istiyorum brndr iltihap kansızlık vardı hep onalrdan bılırdık ama benım iltihap gitti kan yuksledi yine olmadı doktor dedı eşin gelsin bi baktık onun hareketlerinde sıkıntı cıktı adama her aksam bi sürü şey yediriyorum presed i öneriyo cnm eşim içinde proxed plus onu al dedı bakım onuda alcam artık bu ay her yolu denıcem
Proxed ne cnm onu nsl kullanıyolr

bu arada eşim bi doktordan randevu aldı sadece muane 300 c tesi günü ona gidicez eşim o doktora çok güveniyor bir tanıdıgı söylemiş her halukarda gidio 3 kurus falza olsun sağlam olsun demıs c tesi randevumm var cok heycanlıyım doktor baya iyi

Proxed ne cnm onu nsl kullanıyolr
o toc cnm böle pakat halinde eşin günde 2 tane alıyor sabah ve aksam 1 bardak meyve suyuna karısıtırıp içiyor içi vitamin doluymus 130 tl ama c tesiyi beklicem o doktorada gidip ondan sonra alıcam cnm inşallahh kasım aralık hepimizşe yarar

yaa prolaktin hormonu ne illet bisiymiss yahuuu dusurmem lazim acilen 29 cikti 27 sinir yasima gore. Allahtan cok yuksek cikmadi goguslerim ondan agriomus demek ki sut koruyomus hamilelik olmuomuss insallah hamile kalirim bu ay. ilac kullaniorm ama korkuom yan etkilerinde :KK17: altaylimm altaylimm
Korkma kuzum en azindan cok fazla degil degerin ve önlem alıp ilac kullaniyorsun takma kafana gelecek bu bebisler

o toc cnm böle pakat halinde eşin günde 2 tane alıyor sabah ve aksam 1 bardak meyve suyuna karısıtırıp içiyor içi vitamin doluymus 130 tl ama c tesiyi beklicem o doktorada gidip ondan sonra alıcam cnm inşallahh kasım aralık hepimizşe yarar
İnşallahh canımm

kuzum milletin 70 80 ve daha fazla cikoomus o da beyinde timor oldugunun gosteriomus rontgen cekiyolar onlarib tedavisi 3 4 ay ve 1 sene suruyomus. benim dusuk oldugu icin 2 haftada normale iner dedi 1 ay kullancm hastada 2 kere 8 tane zaten. bi de folik asit kullaniomusun dun basladim ben de cok onemliymis oda bebis icin :KK66:
Benimde yüksekdi canim kizken 60 cikmisti benimde timör olabilirsin dediler hastaneye yatirdilar birsürü sey yasadim bişeyde cikmadi dr un salakligi direk hayata küstürdü beni. Kuzenim özel bi hastanede uzman dr istnblda ta oraya götürdüler herkes korkmustu çünkü ama şükür bişey olmadi iki haftada bütün degerlerim normale döndü. Geçen ayda hafif yükselmişti ilaç kullandim dediğin gibi haftada iki kez 5tane kullandim ama ben normale döndü hemen

Inşallah canım kısmet ilk ayimiz bakalim olmazsa kismet aralik ayina artik
Ben zaten aralıqa kaldm cnm :)
Benimde yüksekdi canim kizken 60 cikmisti benimde timör olabilirsin dediler hastaneye yatirdilar birsürü sey yasadim bişeyde cikmadi dr un salakligi direk hayata küstürdü beni. Kuzenim özel bi hastanede uzman dr istnblda ta oraya götürdüler herkes korkmustu çünkü ama şükür bişey olmadi iki haftada bütün degerlerim normale döndü. Geçen ayda hafif yükselmişti ilaç kullandim dediğin gibi haftada iki kez 5tane kullandim ama ben normale döndü hemen
Senin çocuqun var mıydı cnm qeçmiş olsn her dr a qüvenmiceksin işte

kizlarrrr cok fena deprem oluyoo burdaa cok korkuormmm bina besik gibi sallanio esimde evde yok sabahta oldu aynisi hic alisik degilim kayseride hic olmazdi boylem denizlideyimm cok fenaaaa cok:KK17::KK17:

canım ben aldım elime bütün tahlilleri sonucları gittim doktora doktor dedi eşinin spermşeri baya yükselmiş hatta "naptın kız çocuğa dedi böle "bu kadar hareket yükselmiş dedi %30 olan hareket %70 oldu :)) sonra dedı sana şuan filim falan yok eşinin değerleri yükselmiş hem biokimyasalda yasamıssın tüpte sıkıntı olsa o bile olmaz dedi 2 ay böyle dene dedi presed kullan eşinde proxed plus varmıs onu alsın kullanın dedı 2 ay içinde umuutluyum dedi bakalım :)) beni kandırdı anlicanız
nasill yaaa ne yaprin da hareketliligi yukseltin kizzz esine veridig ilac ne ise yario anlatirmisin benim esiminde hareketligi dusuk birazzz

kizlarrrr cok fena deprem oluyoo burdaa cok korkuormmm bina besik gibi sallanio esimde evde yok sabahta oldu aynisi hic alisik degilim kayseride hic olmazdi boylem denizlideyimm cok fenaaaa cok:KK17::KK17:
Geçmiş olsn bebeqm Rabbim korusun korkma yokmu yakınında qidebilceqn biri tek kalmazsn en azından

kizz olabilirrr yerlesme kanamasi netten bakmistim 3. gun bile damla seklinde kan geliomus ay hadi hayirlisi guzel heberlerle gel insallah.

ñ
kuzum nekadar guzel bi ruya gormussun bilinc altina cok yukluyoruz boyle seyleri. insallah gercegini yasarsin bu ay malum.olmus olabilir balim hadi insallah ,)
Bilmiom cnm belki alakasiz biseydir :KK70:

X