Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

kizz olabilirrr yerlesme kanamasi netten bakmistim 3. gun bile damla seklinde kan geliomus ay hadi hayirlisi guzel heberlerle gel insallah.

ñ
kuzum nekadar guzel bi ruya gormussun bilinc altina cok yukluyoruz boyle seyleri. insallah gercegini yasarsin bu ay malum.olmus olabilir balim hadi insallah ,)
Evet cnm bilinç altımızda o olduqu için böyle rüyalar qörüyorz ama çok qüzeldi Rabbim en kısa zamanda qerçeqini yaşatır inşallah :)

Evet cnm bilinç altımızda o olduqu için böyle rüyalar qörüyorz ama çok qüzeldi Rabbim en kısa zamanda qerçeqini yaşatır inşallah :)
Bende gecen ay rüyamda bir kadinin bana hamilesin dedigini görmüştüm. Bilinc altı ama insan umitleniyor. Birde su programlar varya kahve falini gonderdigin hep bebek haberi cikiyor bana gercektende alıyorum ben haric herkezden bebek haberi geliyor :KK70:

Bende gecen ay rüyamda bir kadinin bana hamilesin dedigini görmüştüm. Bilinc altı ama insan umitleniyor. Birde su programlar varya kahve falini gonderdigin hep bebek haberi cikiyor bana gercektende alıyorum ben haric herkezden bebek haberi geliyor :KK70:
Bizim istediqimiz kendi hamileliqimizin haberini almak alcaz inşallah :-) ne zmndı bebeqm senin reql qünü

Manyaaakkk vayy :KK70: kızz ben utanırım yaptıramam nasl yaptırcan :-) :KK8:
ne utancm gi o isi yaparken utanmioda ben niye utaniorm yapar benim kocisim her istedimi yapio zaten hic utanmam ben ondann. ben nasil sokcm kizim onu oraya egilirken falan icime kacar gettt:KK70::KK70::KK70:

Korkmaa bee ne korkuyn ben qelir sıkarm sana hissetmen bileee :KK70: bak ben kendim yapcam hemde eşimden habersiz benm durum daha vahimm :-)
valla sana bile yaptirirm hic utanmam keske yapasann :KK45: yazik kiyamam gizlice nasil yapcn gi ben strese girerim oyle Allah yardcim olsun. adetin bittimi senin benim bitti:KK60:

valla sana bile yaptirirm hic utanmam keske yapasann :KK45: yazik kiyamam gizlice nasil yapcn gi ben strese girerim oyle Allah yardcim olsun. adetin bittimi senin benim bitti:KK60:
Benmde bitti cnm birazdan banyoya qircem bu qeceden itibaren çalışmalara tam qaz devaammm :KK70:

X