Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

İyi akşamlar kızlaaaar ne kadar kalabalık oldu burası yetişemiyorum artık yaaa:))) hadi herkes bat yazsın kimin ne zman kalmış:) benim bat 28

Onuda dicen bu kadar çok oynama qiderim bak dee :KK70:
konunun adinin degimek icinn yetkiliye msj attim kasim ayi gecio artik gecen ay hamile kalamadim ya bi anda kasim ayi diye hiddetlendim. degistirirler umarim :KK66:) oyun oynama diom diom daaaa artisi okadar cokki izin veriom geri :))) simdi sizi buldum ya oyun oynasin tinlamiom bile hatta bana mutfakta napion gelseeene yanima demeye basladi :KK66: senn oyun oyna ben arkadaslrimla konusuom diorm ohh cok sukur :-)

Siz aralık annesi olacaksınız kızlar :)) ayrıca bizi yok sayıp nereye grubun ismini değişiyonuz terk ederiz burayı valla dimi kışlar cicekkokusu cicekkokusu altaylimm altaylimm
kizz oyleee degilll hamis olmak isteyenler buraya olsun grubun adi. cunku gelenler falan oluyoyaaa kasim gecio artik genel bi isim olsunn diyeeee oyuzdennn :KK19:

Ne kadardır istiyosn cnm. Sende preseed i bi dene istersen bu ay.
Minesuu Minesuu qrubun adını deqiştir qıı preseed kullananlar buraya :KK66: :KK70:
Minesuu Minesuu iyi bak bebeqim eşinin kıymetini bil bide kızıyon :KK70:
Bir buçuk yillik evliyim üç ay korunduk sadece rahat bir yildir yoğun calismalar icindeyiz hastaneye falan git gel yapiyom sürekli dr um rahim filmi cektir asilama yapalim dedi ama eşimde bu preseedi deneyelim bide akşamki yaği deneyelim olmazsa o zaman cektir filmi dedi bende önce film cektiriyim tüplerde sikinti yoksa ondan sonra denemelere devam edelim diyom ama bilmiyorum ya bi yandan minesuu gibi korkuyorum bi yandanda kafam çok karisik kafamda deli sorulaaarrrr ☺☺

Bir buçuk yillik evliyim üç ay korunduk sadece rahat bir yildir yoğun calismalar icindeyiz hastaneye falan git gel yapiyom sürekli dr um rahim filmi cektir asilama yapalim dedi ama eşimde bu preseedi deneyelim bide akşamki yaği deneyelim olmazsa o zaman cektir filmi dedi bende önce film cektiriyim tüplerde sikinti yoksa ondan sonra denemelere devam edelim diyom ama bilmiyorum ya bi yandan minesuu gibi korkuyorum bi yandanda kafam çok karisik kafamda deli sorulaaarrrr ☺☺
cnm hic bisiy icin acele etme. dedigimiz seyleri kullan. ben elmayagindan vazgectim annem gerek yok dedi cunku buyuk sozu dinlicm :) pressed kullancm sadece :) Her sey Allahtan. vardir bi bildigi.

Ay bize az kaldı tatlım
Ayyy daha cok var bence mervis yaaa :)) ben kafayi yemek uzereyim bi an heyecan basio kendi kendime bu ay oldu hissediyorum falan diye triplere giriyorum. Sonra yok ya bu ay da olmadi regl olunca dktra giderim sunu bunu sorarim diye planlar yapiyorum. Ay cift karakterli gbi bisiy oldum cok acaipim:p:p

cnm hic bisiy icin acele etme. dedigimiz seyleri kullan. ben elmayagindan vazgectim annem gerek yok dedi cunku buyuk sozu dinlicm :) pressed kullancm sadece :) Her sey Allahtan. vardir bi bildigi.
Beni nie dinlemedin minesuu.. dun d yazdm. O arkadas iltihap ve mantar icin kullanmis onu. Siz niye kullaniosnz onu??? Ya yan etkisi olsa alerji yapsa kasinti yapsa tahris etse ??
Bi de daha yeni doktora gittin biseyn yok dedi sana ustelik.
Dun ben yazdim oyle kimse de bana cvp yazmadi cok bozuldum aslinda bana kizdiniz diye. Ama sagligmizi dusunuyorum yani saglikliyken neden oyle seylere girelim? Haksizmiyim :KK33:

X