Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

Canm reql bitiminde ilişkide hamile kalma olasılıqıda çok yüksek
Cnm sonuçta yumurtlama olduğu anlamına gelmez mi yanlış hatırlamıyorsam bi yerde okumuştum adet doneminde atılmayan yumurta kalabiliyomuş belki o yüzden adet sonrası gebe kalan kadınlar var ama 2 kere yumurtlama olmuyor dr a da sormuştum o gecen adetten kalan olabilir dollenmemiş yumurta sanırım ya işin aslı ne biliyor musun kurban olduğum Allah verecekse gün falan hikaye

Hee cnm pardon senn adetin qeçmişti testte çıkmıyodu demi cnm hamileysende sancılarn akıntın olur. Baktın mı internetten bizim dediqimiz erken qebelik testine
baktım ama sipariş etmedim.o buraya gelene kadar ya benim idrarda çıkar ya da hastalığmn gelir zaten:110:

Bekliyecem bakalım.her akşam test yapacam
:confused:

kizz olabilirrr yerlesme kanamasi netten bakmistim 3. gun bile damla seklinde kan geliomus ay hadi hayirlisi guzel heberlerle gel insallah.
kızlar günaydın. ya şimdi wc ye gittim de bir damla kan gördüm günlük ped vardı onun üstünde minnacık mercimek kadar kan damlası.. daha önce başıma gelmedi ne ki bu :KK43:

Kızllaaarrrr o kadar qüzel bi rüya qördümki qerçek qibiydi etkisindeym hala
Rüyada evde doqum yapıyodm biraz qeçiyo annem bebeqin üstünü qiydirirken seviyorum onu qülüyoo bana minnacık bişeydii cinsiyetini qörmedim ama kız a benziyoduu ayy çok qüzeldii ben o rüyanın qerçeqini istiyoruuummmm :KK43:
ñ
kuzum nekadar guzel bi ruya gormussun bilinc altina cok yukluyoruz boyle seyleri. insallah gercegini yasarsin bu ay malum.olmus olabilir balim hadi insallah ,)

edacimm edacimm cnm insallah hamilesindir. iki kez yumurtlama olmazz olsa bile saglikli olmaz yeterli duzeye gelmiyor cunku dollenmek icin. insallah hamissindir tesste cikmadimi daha..benim kargo 1 saate elimdeee telefon ettiler :KK66: gene baslicm ovu testi bilmem ne olsun bebisim gelsin de herseye raziyim mis kokulum benim :emir_bebek::nazar::KK200:

anam kizlar dun siparis ettigim preseed geldi icin de 9 tup var bu tupler cok kalinnn napcmmmm:KK17:

Eklentiler

• 20151118_143710.jpg
    20151118_143710.jpg
    42,2 KB · Görüntüleme: 53
altaylimm altaylimm kizz bumu sadece nasil vekcm icine bu siviyi ucunda delik yokki bunun ben anlamadim okudum ama anlamadimm o_O
Canım siringayi dik tutup tüpü yerlestir ve sık ama sakın aşağı eyme siktiktan sonra akar :KK66: tabiki once kaç ml istiyirsan siringayi ona göre ayarla. Sonra vajina ya istedigin derinlikte yerlestirdikten sonra siringanin ucunu ittinmi sıvı içeri akiyor bukadar :KK66:

Cnm sonuçta yumurtlama olduğu anlamına gelmez mi yanlış hatırlamıyorsam bi yerde okumuştum adet doneminde atılmayan yumurta kalabiliyomuş belki o yüzden adet sonrası gebe kalan kadınlar var ama 2 kere yumurtlama olmuyor dr a da sormuştum o gecen adetten kalan olabilir dollenmemiş yumurta sanırım ya işin aslı ne biliyor musun kurban olduğum Allah verecekse gün falan hikaye
Aynen öyle cnm biz sadece tedbirimizi alalım qerisi Rabbime kalmış

X