Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

canım benim ilk hamilelik testim yarım saat sonra belli olmuştu ama o zaman batı 1 hafta geçmiştim , aynen hamilelik belirtisi tıpkı adet belirtisi gibi tek farkı benim için aşırı uyuyorum , akşam 7,30 da felan bir uyuyorum bazen sabaha kadar , dayanayım diyorum yatmayayım hık saat akşam 9:30 da uyuyorum

ben zaten hep uyuyorum zaten uyku delisiyim resmen. bi de cnm bisiy rica etcm senden atesini olcer misin merk ettim

Minesuu canım bende bugün gebelik testlerin yanılma payı varmı diye arastirdim ve tek cizgi olduğunda yanılma olabilirmiş ama çift çizgi de yanılma ihtimali yokmus.senin yerinde olsam hemeeen acilde bi test yaptırırdım bence hamişsin.

Kızlar benim adetim gec gelirdi ama hic erken gelmezdi.bat 3 ve pembe kan geldi. test yaptım negatif cıktı.ins yerlesme kanamasıdır

QUOTE="Annesiym, post: 43535832, member: 709889"]Canm sende yarın ilk idrarınla yap testi bize resim at
Canım sabah idrarimi net verir ben bekleyeyim olmazsa gece yaparim demistim sabah mi yapayım[/QUOTE]
Sabah ilk idrarınla yap canım daha iyi olur

kizlar bi yerde okudum iliskiden 12 gun sonra testte. 8bgun sonra da kanda belli oluyormus minnaklarrr. ben yine simdi test yaptim malasef negatif

ilk drarimla yapmadim canim ogleden sonra yaptim ama yok cizgi ya testin kendin cizgisi o.zten 6 tane testim kaldin yaaa hepsini kullanmisim masallah banaa hergun bitane yapicm artik of sen ne hallerdesin var mi gelisme
Amann ben beter haldeym ölüyorm valla bittim öldüm heryerim aqrıdıqı için hiçbişe hissetmiyorm şuan sen yarn ilk idrarınla yap bakalım öyle düşünme iyi düşün iyi olsun İnşallah

Gözler buğulu baygın sa göz bebekleri büyümüş se kirpikler karismis sa bunlar ilk belirtiler mis. Hani biri bakarda birine direk derya sen hamilesin diye iste bu belirtilerden anlar larmis
Geçen ay benim qözbebeklrrm çok büyüktü hiç öyle büyük olmazdı dedm hamileym heralde adet olunca bi daha takip etmedm şuan ne durumda bilmiyorm çok yorqunm kalkıp bakcak halim yok valla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…