Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

Yok tatlim yaaa. 15. Gun bgn yok yok yumurtlama yok. bu ay esimle denk gelemiycez galiba..
Ay senin gelmez adet insallah
İnşallah canm dua et adet sancılarm var ama malesef qelcek qibi. :KK43:
Alla alla siz bide kür yaptınz yumurtlama erken diye bekliyodunz? Teste qöre mi yumurtlama yok

dayanamdim test yaptim kalbiniz gibi tertemiz cikti :)

Eklentiler

• 20151111_193547.jpg
    20151111_193547.jpg
    21,7 KB · Görüntüleme: 39
9 gun once test mi yapilir kizzz :)))
ay merk ettim kizzz :) ya bisiy sorcm yumurtlama gunundr gebelik testinde silik cizgi cikar mi sizce. benim yumurtlama gununde cizgi cikmisti 29 ekimde anlam veremedim. iste 29 ekimdeki resim :)

Eklentiler

• Screenshot_2015-11-10-14-59-54.png
    Screenshot_2015-11-10-14-59-54.png
    87,5 KB · Görüntüleme: 51
ay merk ettim kizzz :) ya bisiy sorcm yumurtlama gunundr gebelik testinde silik cizgi cikar mi sizce. benim yumurtlama gununde cizgi cikmisti 29 ekimde anlam veremedim. iste 29 ekimdeki resim :)

ay kuzum ozamana kadar olur 1 2 gune yumurtlarsin canm mrk etmr

Cnm bilmiyorum ki test olaylarindan pek anlayamiyorum ben.. seninkiler labquick marka mi tanidik geldi benim de bundan topluca aldiydim kargoyla. Ilk yapinca ortasinda yatay kirmizi cizgi cikio seninkilerde de oylemi?

Insallah dedigin gibi olur cnm paazara kadar yumurtlaym baska bisey istemiorm aminnnnn

Cnm bilmiyorum ki test olaylarindan pek anlayamiyorum ben.. seninkiler labquick marka mi tanidik geldi benim de bundan topluca aldiydim kargoyla. Ilk yapinca ortasinda yatay kirmizi cizgi cikio seninkilerde de oylemi?

Insallah dedigin gibi olur cnm paazara kadar yumurtlaym baska bisey istemiorm aminnnnn
Yumurtlarsn inşallah tavuk kardeş üzülme sen qenede çalışmalara başla 15. Gün diyosn bu aralar yumurtlaman lazm ztn

Artık kendimi kasmıyorum kızlar yumurtlama günümü falan da takip etmiycem Allah ne zman isterse o zaman verir.:))

ewt cnm labquic benimkide bende topli halde aldim. bitti bitacek. yatay cizgi cikyo evet cnm. guvenemedim bu testte ben nedense

X