Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

kızlar bende kullanıcam herhalde o kürü...

Kızlar eşim beni gondermedi eczaneye yaa bekle günün geçsin dedi heyecan yapma dedi gondermedi yolda karşılaştık şansıma tukirim
Hayyy Allah şans a bak yaa. Küçük çocuklar hani istedigi birsey olmazsa kendini yerden yere atarya, ben olsam öyle yapardım heralde alacagimmmm o testiiiiiiii diye

Hayyy Allah şans a bak yaa. Küçük çocuklar hani istedigi birsey olmazsa kendini yerden yere atarya, ben olsam öyle yapardım heralde alacagimmmm o testiiiiiiii diye
Kiz görsen dedi nereye dedim fırına ekmek almaya alma annemlere gidiyoruz sonra dedim eczane hiç boşuna beklicem dedi ben kendimi tutuyor sende tutan dedi .d

12 gün kullanılıormuş yumurtlama zmnı kullanmam ama en azından başlamış olayım blki yararı olur ama hiç tadı güzel değil

kızlar bende kullanıcam herhalde o kürü...
bence ümitsizliğe kapılma bak hem batın dündü regl olmadın galiba.sonucların da hamile oldugunu gösteriyor.yarın ola hayrola :) Allah ol dedikten sonra olur.İnşaallah rabbim sana sağlıklı bebişler nasip eder

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…