Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

kızlar ateşim sabah 36.5 ti.ama hala gelmedi adetim..tekrar yükselme ihtimali oluyor mu?dün saah da 36.7 idi.düüştüğüne göre adetimin gelmesi gerekmiyor muydu???

kızlar ateşim sabah 36.5 ti.ama hala gelmedi adetim..tekrar yükselme ihtimali oluyor mu?dün saah da 36.7 idi.düüştüğüne göre adetimin gelmesi gerekmiyor muydu???
Fazla bir düşüş olmamis canim. Benim birgün once 37.5 ken ertesi gün 36.2 ye kadar düştü aksamina geldi 0.2 lik fark sendeki cok değil

he bide kürde toz çörek otu dio ben havanda dövdüm tozu yok diyebiliorum sen nasıl yapıosun?
Canim ben âdet in 3. Günü basladim 10 gun kullancam senin adet bitmis. Zaten yumurtlama zamani kesinlikle kullanilmiyor. Simdi başlasan faydasi olurmu bilmiyorum. Çörek otu nu ben ezmedim tüm olarak attim karisima çünkü ezilmis oldumu icinde asıl lazım olan uçucu yag gidiyormus ben dislerimle yerken eziyorum öyle daha yararliymis

kızlar bat 10 kasım ama yumurtlamadan beri beyaz akıntım vardı beyaz sulu ama son iki gündür sarımsı bir renk aldı ve krem kıvamında. Karnımın alt tarafı ve sağ kasığım çok ağrıyor .Sırtımda kuyruk sokumu kısmım çok ağrıyor. Birde ayaklarım çok üşüyor bunlar üşütme belirtisi mi yoksa gebelik mi

Hımmm anladım canım. Bu durumlar umutlar biraz tükeniyor galiba. Yinede Allah tan ümit kedilmez kırmızılar gelmedikce

kızlar bat 10 kasım ama yumurtlamadan beri beyaz akıntım vardı beyaz sulu ama son iki gündür sarımsı bir renk aldı ve krem kıvamında. Karnımın alt tarafı ve sağ kasığım çok ağrıyor .Sırtımda kuyruk sokumu kısmım çok ağrıyor. Birde ayaklarım çok üşüyor bunlar üşütme belirtisi mi yoksa gebelik mi
Bildigin gebelik belirtisinin hepsini saymissin canim. :KK66: hadi bakalım inşallah :anneadayı:

Bildigin gebelik belirtisinin hepsini saymissin canim. :KK66: hadi bakalım inşallah :anneadayı:
Ay inş ama kendimi umutlandırmak istemiyorum geçen ay belirtim yoktu ama erken lekelenmelerim olmuştu doktora gittim hcgm 1.20 çıktı doktor hamile değilsin dedi ama öyle kaptırdım ki kendimi doktora inanmadım çıkşta bu doktor bişey bilmiyor tribine girdim bu ay çok rahatım test falanda yapmıycam.

Kızlar eşim beni gondermedi eczaneye yaa bekle günün geçsin dedi heyecan yapma dedi gondermedi yolda karşılaştık şansıma tukirim

X