Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

Ben yazayım o zamn yarın sabah test yapıcaz tekrar.. Dr um 300-400gibi bi değer çıkarsa çok iyi dedi ama ben pek ümitli değilim..

bence cıkıcak cnm daha fazla cıkar ınsallah bebğin sana tıutunur valla sen ıyısın ben lsam o durumda hergun yaparım :KK70:D

Ben yazayım o zamn yarın sabah test yapıcaz tekrar.. Dr um 300-400gibi bi değer çıkarsa çok iyi dedi ama ben pek ümitli değilim..
Can'ım ya bak şöyle düşün tamam bi kimyasal gebelik yaşadın ama hep bu böyle olmak zorunda değil ki benim kuzenim de yaşadı ama yine hamile kaldı şimdi dünya tatlısı bebeği var ve eğer senin bebeğin sana tutunmuşsa bile sen böyle stres yaptıkça daha çok etkilenecek övündüğüm bence

Burda herkesin bati yenİmi geçti ya benim gibi bekleyen yok mu benim bat iki gün oldu gelmedi daha inşallah da gelmez :) :)
benim de geçti cnm pazartesi olmalıydım ya da en geç salı.hala işey yok..orkidle dolaşıyorum .ama ben geç yumurtlamadan şüpheleniyorum.akıntım olması gerekenden geç geldi.sabah ateşim de düştü ama hala gelmedi adetim :KK43:

X