Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

bilmiom ne kadar doğru.. araştırırken gördüm sadece.. ama bildiğim kadarıyla folik asitin bi yanetkisi yok denemekten zarar çıkmaz d,ye düşünüyorumm ama son karar sizin tabi..
tabiki yan etksisi yok araştırmakta yarar vvar ben bi araştırayım bunu yakında araştırmacı gazetici olucam yeh anasını :) her konuya dalıyom çıkıom araştırıom

ha ben bilmiodum herneyse cnm bidahiki ay öle başlarım denemekten bişi çıkmaz midem alışır die yapayım dedimde tadı çok kötü ve ben çok şekrli şeyleri sevmem heleki balı
BEnde aynen balı hic yemem sevmem tatlı dan nefret ederim valla bebek icin yiyorum mecbur

onu pek önermiolar tatlı m ya bende hangisini alıcamı şaşırdım
banada bunu söylediler cnm ya aynı uzayan akıntımın oldugu gün test yanıltmadı beni ne bileyim cevremdekiler bunu kullanıyor ve bununla hammile kalanda cok arastırdım biraz

Kızlar clearblue 2 hormonu birden tespit eden tek ovulasyon testi. ( mor kapakli olan )Digital olmasi cizgide yanilma payanizi ortadan kaldırıyor. Tek sorun diger testlere gire pahalı olması

banada bunu söylediler cnm ya aynı uzayan akıntımın oldugu gün test yanıltmadı beni ne bileyim cevremdekiler bunu kullanıyor ve bununla hammile kalanda cok arastırdım biraz
ozmn bende deneme amaçlı onu alayım bu ay vay anasını ovulasyona d el atıcam biz ovulasyona hiç bakmadık bugune kdr ama gün aşırı birlikte oluyoruz o ayrı :)

Kızlar clearblue 2 hormonu birden tespit eden tek ovulasyon testi. ( mor kapakli olan )Digital olmasi cizgide yanilma payanizi ortadan kaldırıyor. Tek sorun diger testlere gire pahalı olması
evet biraz tuzlu ve 10 adet kullanımı var

Buqün misafirlerim vardı kızlar kayınvalidemin kardeşi fln sende bi deqişiklik var hamilemisin diyolar bizim daha evliliqimiz yeni olduqu için çocuk düşündüqümüzü bilmiyolar o yüzden hiç çaktırmadm :-)
ne gibi deişiklilker kız o işler fos bendede değişim var ama kimyasal gebelikten spnra oldu ve bnm kimyasal gebelik geçirdiğimi bilmiolar

ozmn bende deneme amaçlı onu alayım bu ay vay anasını ovulasyona d el atıcam biz ovulasyona hiç bakmadık bugune kdr ama gün aşırı birlikte oluyoruz o ayrı :)
cnm kullanırken ilk sabah idrarı ile yapma her zaman aynı satte yapmaya dikkat et ben genelde 12 gibi su içim sonra wc gidiyordum 3,30--4 gibide hiç sıvı almıyordım wc gitmiyordum test yapıyordum cnm

cnm kullanırken ilk sabah idrarı ile yapma her zaman aynı satte yapmaya dikkat et ben genelde 12 gibi su içim sonra wc gidiyordum 3,30--4 gibide hiç sıvı almıyordım wc gitmiyordum test yapıyordum cnm
alıp alamamya daha karar veremedim alırmyım bilmiom bi şu hayıt suyu ile folik asiti alamda onu da alırım bi ara

tuzlu bize bu aman ovulasyon falan hikaye tutacağı varsa en düşük zamanda bile tutuo
kesinlikle bende döllenme oldu ama.. önemli olan tutunmasıyoksa yakaladım yumurtlamayıda.. kimyasaldan sonra edet günleri sapıtıyo.. yumurtlama ne zaman olur kestiremem belki o yüzden almayı düşünüyorumm..

X