Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

kızlar bidebiyerde okumuştum duyan var mı hiç.. hani biz folik asit kullanmaya başlıoz ya önceden erkeklerde kullanınca hamiş kalma olasılığı yükseliyormuş...

Buqün misafirlerim vardı kızlar kayınvalidemin kardeşi fln sende bi deqişiklik var hamilemisin diyolar bizim daha evliliqimiz yeni olduqu için çocuk düşündüqümüzü bilmiyolar o yüzden hiç çaktırmadm

Yok canim 10 gün. 2. Gun baslanir 12. Gün biter
ha ben bilmiodum herneyse cnm bidahiki ay öle başlarım denemekten bişi çıkmaz midem alışır die yapayım dedimde tadı çok kötü ve ben çok şekrli şeyleri sevmem heleki balı

saol canım mor kapaklı fln diyordunuz galiba
yok cnm ben onu kullandm bu düz beyaz herkes bunu tavsiye etti cnm yanıltmıyormuş denedim ve yumurtamın catladıgı gün 2 çizgide baya koyuydu diğer gün silikleşmişti bende 2 çizginin koyu oldugu ve diğer günü degerlendirdik cnm

neymiş cnm bu?
marka nedir tatlm

eşimede okudum eşim folik aside gerk yok diyodu okuyunca alıcam dedi şükür içim rahatladı valla bu gece ne desem yapıo bal yedirdim eşimede hayıt suyuda alıcaz folik asitte saolasın :)
bilmiom ne kadar doğru.. araştırırken gördüm sadece.. ama bildiğim kadarıyla folik asitin bi yanetkisi yok denemekten zarar çıkmaz d,ye düşünüyorumm ama son karar sizin tabi..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…