Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

kızlar allahını seven bir cevap versin lütfen... son adetim 4 ekimdi en son ilişkim 15 ekimde oldu daha sonra ilişkimiz olmadı. dün kan testimde beta hcg 2 çıktı. sizce testi tekrar yapayım mı bi kaç gün daha adet olmazsam? geç döllenme ilişkiden 21 gün sonra olur mu?

Canım ya adet bitiminden bi sonraki gün hamile kalma olasılığı çok yüksekmiş böyle bi şey duydun mu
Yumurta okadar çabuk gelisip birde catlamasi milyonda bir ihtimaldir heralde duydum duydumda nekadar dogru bilememki. Birde adetten 1 gün once ilişki ye girip hamile kalanı duymustum. Niyeki ?

Yumurta okadar çabuk gelisip birde catlamasi milyonda bir ihtimaldir heralde duydum duydumda nekadar dogru bilememki. Birde adetten 1 gün once ilişki ye girip hamile kalanı duymustum. Niyeki ?
Can'ım ya ben bugünden Ateş'imi ölçmeye başladım da Ateş'im 36.9 çıktı normal mı sence

Canim birkaç gun sonra yada yrn tekrarla testi inşallah yükselmiştir. Yüksel me varsa hamilesin inşallah

Yeni bitti Canım adetim
Canim aslinda ates ölçme yöntemi adet biter bitmez diger periyotta kadar yapılıyor. Ben gecen ay son günlerde başladım adete yakin hep 37.5 çıkıyordu dedim dusmeyecek heralde hamileyim. Sabah 37.5 di aksam üstü 36.2 ye düştü dedim âdet olcamki cok umutluydum aslinda adette malum gecikmisti. Suan benimde âdet yeni bitti ölçtüm 36.9 cikti ovulasyon olacagi gün birden düşer sonra yavas yavas yükselir. Taki bat gününe kadar yuksek kalir suan yükselme donemindeyiz böyle çıkması normal. Asıl onemli olan bata yaklasinca yada bat gecince düşme olmassa bilki hamilelik var benin azar azar düştü gecen ay sonra birden düştü sonrası malum kırmızı kart

Kız Ateş'imiz bile aynı çıkmış yok artık yani ))) her gün düzenli bi ölçüm yapalım bakalım Nasıl olacak

Haaa haaa :)))) Ay evet ayni cikti .Tamam canım aklimdaydi aslında ama baslamamistim simdi sen yazınca ölçtüm. Bugunde ovulasyon testi ne başladım erken başladım galiba. 8. Gün negatif çıktı. Bu ay sıkı takibe alcam herseyi bu ay yüzümüz güler inşallah

ben de adete 3 gün kala ölçüyorum heray...bu saah mesela 8.30 yatakta iken 36.6 idi.gündüzve geceleri ise 37.2 .hatta az önce ölçtüm.ama önemli olan sabah 6.7 arası ama hep aynı saatte yataktan lakmadan diil altından yapılan ölçüm

Evet canım biliyorum birde uyaninca onu aklimda tutsam. Ben bildiğin kalkiyon ohh yemek kahve sonra beynim çalışıyor aaa diyorum atesim kac bugün

off bendeki belirsizlikde öldürüyor ya...adetim çok düzenli hiç şaşmaz.ama akıntıyı geç görünce yumurtlama gecikmesine yruyorum işte test tertemiz negatiif çünkü..aateş de 36.6.ama adet günü sarkınca ateşin düşmemesi de normal

Ovulasyon testi yapmıycam bu ay 2 günde bi ilişki düşünüyorum ya ama bende kasık batması var neden bilmiyorum adetim de bitti sanki kasığımda bi baskı var gibi hissediyorum ama biliyorum bunlr için erken yani

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…