Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

amin inşallah ya gelişşmi çok iyi dedi erkek olabilir diyede tüyo verdi
erkek bebk daha iki aylıkken kendini belli edermiş ...çok şükür korka korka gittim sonuç iyi..
Erkekler erken belli ediyor canım benimde bir oğlum var ama şanslısın doktorun baya erken söylemis her doktor söylemez ben 3aylıkken ögrenmistim

Kızlar ya bugün benim sol kasığımda hafif bi ağrı var neden acaba ? Yeni adetim bitti hemen yumurtlama olur mu ki
Hiç belli olmaz canım gün aşırı ilişki yaşayın bence yumurtlama günü değil diye boş geçme bir çok kişi hemen adet sonrası hamile kalmış çok okumuş tum :)

benim adet hala gelmedi.az önce eerken geb.testi yaptım tamamen negatif...pöff kesin geç yumurtladım ama ne zaman geliek...hafif kasıklarımda doluluk varr...gelse de rahatlasam.ilk kez bu ay kafama takmadım ama gelmeyince takmaya başladımm :KK43:

Hiç belli olmaz canım gün aşırı ilişki yaşayın bence yumurtlama günü değil diye boş geçme bir çok kişi hemen adet sonrası hamile kalmış çok okumuş tum :)
Tabi canm benm komşumn iki sene olmadı ama bi sorun olduqundan deqil pskolojik olmadı dr ona her qittiqinde adetten hemen sonra yumurtlama qününde ve adet başlamadan önce diye öneriyodu

benim adet hala gelmedi.az önce eerken geb.testi yaptım tamamen negatif...pöff kesin geç yumurtladım ama ne zaman geliek...hafif kasıklarımda doluluk varr...gelse de rahatlasam.ilk kez bu ay kafama takmadım ama gelmeyince takmaya başladımm :KK43:
İki qün daha bekle kanda baktır cnm

Bende daha adet olmadım sizce kac gün sonra evde test yapayım genellikle bes alti gün sonra net sonuc çıkar deniliyor

X