Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

Merhaba kizlarrr nasilsiniz ? Bakamadim bgn misafirim vardi ama okudum hizlica , @_Turk-loqumu_ gebeligin kesinlestigi icin tebrik edrrim cnm cok cok sevindim hayirli ugurlu olsun.. vee mavis_61 mavis_61 senin de degerin yuksek cikmis cnm kendine cok dikkat et dinlen hep ve olumlu dusun :)) seni de tebrik ederim.. :anneadayı::anneadayı:

Ben de yarindan itibaren calismalara baslicam :)) (dongumun 9.gunu yrn) :KK48:

Kizlar hepiniz ama hepiniz dularimdasiniz cidden , siz de bana dua edin.. allahim isteyen herkese nasip etsin. :KK200:

altaylimm altaylimm kuru yapmaya devam ediyorum 6 gun bitti 4 gun kaldi :) insallah vardir bi yarari, goruruz sonucunu :) :KK73:
Sağol canımm.. bakalım yarın herşey belli olacak.. tekrar test yapacağız..olması gerektiği kadar yükselmemişse kimyasal yine.. :KK43:

evet öylede kadın doğum dr tanıdığım haftasonu dedi.. bende cuma yapayım dedim en azından.. bir gün bile olsa hamile olma ihtimaliyle yaşamak istiyorum..
canım sen git gerçekten doktora sımdı yaptır cıkar ortay zaten benımde aklım sende benımde p gunu bat ama bılmıom hıc elırtı yok ıns rabbim hepimize güler

Bende ovulasyon testine başladım canım 8. Günden bugün 10.gunum siz benden bir gün sonra olmustunuz batlariniz kac

Sabah yataktan cikmadan ölçülür not edilir. Ama ben adet günü yaklasinca gün icinde birkaç kez ölçüp gelip gelmeyeceğini anlıyordum

X