Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

Kızlar bende acayip halsizlik ve uyku hali var bilmiyorm havAlardanmı başımda aqrıyı midemde bulantı var kaç qündür qebelik için erken deqilmi belirtiler bat a 11 qün var daha

Kızlar bende acayip halsizlik ve uyku hali var bilmiyorm havAlardanmı başımda aqrıyı midemde bulantı var kaç qündür qebelik için erken deqilmi belirtiler bat a 11 qün var daha
Çok erken canım havalardan veya psikolojik belirtilere takılma herkesin aynı olmuyor ben önceki gebeligimde hiç bir belirtim yoktu adet 10 gün geçtikten sonra göğüs de ağrı başladı düşün yanı onun için düşünme :)

Bati yakın olan bekleyen arkadaslar biraz rahatlayalim stres yapmayalım bu konuyu biraz bırakalım kenara en iyisi yoksa bu konularda kafayi bu kadar yordukca bat yakın olsada gelmez gebelik olacaksa da tehlikeye girer anladığım farkettiğim kadarıyla kafaya takmayip oluruna bırakanlar gebe kalıyor yani ben çok takiyorum belki taktigim için bat gelmiyor oy oyy ne yapcam bilmiyorum

kızlar benim belim ağrıyor en çok da sağ kalçam ayağımın üstü popişkomun içine sanki ıçakla yarıyorlar gibi bir ağrı var sürekli :))) sebep acaba adet gecikmesi midir?

bir de adetin ilk günü olarak lekelenme günü mü sayılıyor..yoksa kan olarak söküldüğü gün mü?..benim ilk gün çok afedersiniz ama,kahverengi baya bulamaç gibi oluyor..ertesi gün yoğun kan olarak geliyor..hangi günü adetin 1. günü sayıoruz hesaplamalarda??

Lekelenmeyi 1. Gun olarak sayıyor lar canim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…