Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

Yumurta okadar çabuk gelisip birde catlamasi milyonda bir ihtimaldir heralde duydum duydumda nekadar dogru bilememki. Birde adetten 1 gün once ilişki ye girip hamile kalanı duymustum. Niyeki ?
ben bugün dkra gittim canim olabiliyo byle bi önce ki aydan kalan yumurtalar adetten hemen sonra çatliyo o yüzden gebelik olasiligida büyük oluyormuş

Kızlar çörekotu kürü ve 2 gündür Esmaul husna okuyorum Allahın her ismini 100 kere okuyorum bitince salâvat getiriyorum toplamda 10000 tesbih cekiyorum Allah ım nasip eder inşallah hayirlisiyla herşeyin kapısı dua ile açılıyor :)

Off off herzaman olmuyor ki kuzum. Yok başı agrir yok çok yorgun olur birgün midesi agrir :KK47::KK47::KK47::KK70:
Canım haftada 2 gün bile ilişki olsa yetiyo spermler 5 güne kadar canlı kalabiliyor üst üste yada gün aşırı olmasida şart değil :)

Off off herzaman olmuyor ki kuzum. Yok başı agrir yok çok yorgun olur birgün midesi agrir :KK47::KK47::KK47::KK70:
Benimde öyle de ondan değil iki günde bi gece işe gidiyor :KK43:( ya bide bişi sorcam ilişkiden sonda sizde de koku oluyor mu bende koku oluyor ya iltahap olsa bende sızlama falan olmaz mı

Benimde öyle de ondan değil iki günde bi gece işe gidiyor :KK43:( ya bide bişi sorcam ilişkiden sonda sizde de koku oluyor mu bende koku oluyor ya iltahap olsa bende sızlama falan olmaz mı
Usutmus olabilir sin canım her zaman mı böyle yenimi başladı ayrıca hep iltihap ta ağri olmuyor..

Cnm aynen bndede oyle yani migde bulandirici sekilde kokuyo bn kendimden tiskiniyorm .esime aciyorum valla.bide bende asiri sekilde mantar oluyo hep beyaz kesinti geliyo.bn hamile kalamamin sebebini onda buluyorum ama emin degilim

Merhaba kizlarrr nasilsiniz ? Bakamadim bgn misafirim vardi ama okudum hizlica , _Turk-loqumu_ _Turk-loqumu_ gebeligin kesinlestigi icin tebrik edrrim cnm cok cok sevindim hayirli ugurlu olsun.. vee mavis_61 mavis_61 senin de degerin yuksek cikmis cnm kendine cok dikkat et dinlen hep ve olumlu dusun :)) seni de tebrik ederim.. :anneadayı::anneadayı:

Ben de yarindan itibaren calismalara baslicam :)) (dongumun 9.gunu yrn) :KK48:

Kizlar hepiniz ama hepiniz dularimdasiniz cidden , siz de bana dua edin.. allahim isteyen herkese nasip etsin. :KK200:

altaylimm altaylimm kuru yapmaya devam ediyorum 6 gun bitti 4 gun kaldi :) insallah vardir bi yarari, goruruz sonucunu :) :KK73:

Usutmus olabilir sin canım her zaman mı böyle yenimi başladı ayrıca hep iltihap ta ağri olmuyor..
Yok canım bekarken hiç öyle bir sıkıntım yoktu akıntım olurdu ama kokulu değil gerçi ilişki öncesinde de koku yok ama ilişki sonrasında bi kaç gün koku oluyor bende sonra geçiyor
Cnm aynen bndede oyle yani migde bulandirici sekilde kokuyo bn kendimden tiskiniyorm .esime aciyorum valla.bide bende asiri sekilde mantar oluyo hep beyaz kesinti geliyo.bn hamile kalamamin sebebini onda buluyorum ama emin degilim
Yok Can'ım bende mantar falan olmaz herhalde çünkü kaşınma falan yok bende çok şükür

Merhaba kizlarrr nasilsiniz ? Bakamadim bgn misafirim vardi ama okudum hizlica , _Turk-loqumu_ _Turk-loqumu_ gebeligin kesinlestigi icin tebrik edrrim cnm cok cok sevindim hayirli ugurlu olsun.. vee mavis_61 mavis_61 senin de degerin yuksek cikmis cnm kendine cok dikkat et dinlen hep ve olumlu dusun :)) seni de tebrik ederim.. :anneadayı::anneadayı:

Ben de yarindan itibaren calismalara baslicam :)) (dongumun 9.gunu yrn) :KK48:

Kizlar hepiniz ama hepiniz dularimdasiniz cidden , siz de bana dua edin.. allahim isteyen herkese nasip etsin. :KK200:

altaylimm altaylimm kuru yapmaya devam ediyorum 6 gun bitti 4 gun kaldi :) insallah vardir bi yarari, goruruz sonucunu :) :KK73:
Canım hoş geldin evet yrn 9. Günümüz :KK66: küre devam az kaldı pazar bitiyor inşallah vesile olur bu kür bize....

X