Hamile Kalmak İçin Her Türlü Yolu Deneyenler..

Tesekkurler kizlar
Size bisey danisicam sizce 1, 2 ay bekleyeyim mi yoksa hemen bi dr a gidip yumurtlama takibi falan isteyeyim mi

canım kaç ayda hamile kaldınn..
maşalllahh...Rabbm sağlıklıka kucağına almayı nasip etsinn inşşş

7.ayımda hamile kaldım canım çok sağol

yok bir kereye mahsus yapılıyo günlük yapmadık yani ama hergün yedi hiç aksatmadı haaa birde her akşam taze sıkılmış havuç suyu içirdim eşime oda faydalıymmış spermlere

günaydınn kızlarrrr
bugün daha iyiyimm yaa..
dün annem çok üzülmüş ses tonuma..babama sölemiş..
babamda konyada bu konuda en uzman doktor ali acarın muayehanesini aramış..muayene ücreti 180 miş neyse adamın 15 günü doluymuş ama pazartesiye boşalcak yeri varmış.. bu arada bu doktor benim çalıştığım üniv.nin profu..ama özel muayehanede muaynede ediyor..burada bazı kontrolleri yapıyor..kv dem daha önce demişti bana gel seni ona götüreyimm diye ama ben kabul etmemiştim çünkü Ali Acar baya uzman ve genelde infiltre ve riskli gebelikte uzman..ben ona gitmek için erken demiştim..
neyse babam böle söleyince eşim neden 180 tl vericez..adam düğüne bile geldi...babamın çok samimi arkadaşı annemi arayım yarın konuşsun ali acarla dedi..kv bgün görüşcek sanırım bugün muayene olurumm..
guya ben 1 ay ara vermiştim ama işin içine aileler girdii

gnaydın cnm.
ohh ne güzeel sevindim senin adına.
git tabii ara falan verme,madem bide iyi doktormuş kaçırma.
inşallah güzel haberlerle dönersin. bekliyoruz.

selam kızlar
giremedim neler kaçırdım acaba:44::44::44::44:

Günaydınn canımmm oohh neler neler... Çakşır otu kökü suyu

Amminn inşallahhh

Tesekkurler kizlar
Size bisey danisicam sizce 1, 2 ay bekleyeyim mi yoksa hemen bi dr a gidip yumurtlama takibi falan isteyeyim mi

Canım bence vakit kaybetme git takibe başlasınlar.. Vakit nakittir

Hımmm anladım canım sağol bende yapim kocişie

benim toipkte 2014 sonbahar anneleri orayada beklerim kızlar

Hamiş kalır kalmaz ordayız

Canım benim hep iyi ol kötü düşünme kısmet.. Allahım alnımıza ne yazdıysa o Gİt güzelce muayeneni ol ama yine de kafana takma

gnaydın cnm.
ohh ne güzeel sevindim senin adına.
git tabii ara falan verme,madem bide iyi doktormuş kaçırma.
inşallah güzel haberlerle dönersin. bekliyoruz.

amann beee yaa bir daha büyük konuşmamm..
bu doktora ben kesinlikle gitmem çok yoğun ne o öle diodum.. şimdi muhtaç kaldım iyimiii bana güzel ders oldu tokat gibi

amann beee yaa bir daha büyük konuşmamm..
bu doktora ben kesinlikle gitmem çok yoğun ne o öle diodum.. şimdi muhtaç kaldım iyimiii bana güzel ders oldu tokat gibi

benimde gittiğim bi prof vardı.yoğunluğundan dolayı ilgilenemiyodu bıraktım bende

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…