Hamile Kalmak İçin Her Türlü Yolu Deneyenler..

Son düzenleme:

kızlarr ben kaçar eşim gelcek biraz sonra beni almaya.hepinize iyi akşamlar, öpüldünüz
Iyi aksamlar kuzum opuldun ..

Orası da öle bi taraftan eş.. Bi taraftan aile... Umarım en kısa zamanda biter hasretlik.. Dönme ihtimaliniz yok mu?

Insallh tesekkur ederim canimm , elbette var allhin izniyle haziran temmuz gibi 2ayligina inecez Turkiye ye , abimin dugun tarihi bkliyorum ole inecez ama insallh insallh insallhhh bebis okursa sayet bn hamile kalirsam buraya donmeyebilirim esim tek gelecek insallh hamile giderim tek dilegim bu

bende hikayemi paylaşayım hemen
25 yaşındayım,yaklaşık 2 senelik evliyim ve 1,5 senedir bebek istiyoruz.bende dermoid kist vardı bide sol tüpüm tıkalıydı geçen hafta ameliyat oldum.laporoskopi ve ameliyat başarlı geçti.,
ayrıca 8,9 aydır da pko var bende şimdilik tek sorun bu gibi.
yarın dikişlerim alınacak batim 17 şubat ama bu ay çalışma olmaz mart ayında inşallah diyorum

Hosgeldinn...
Cok gecmis olsun oncelikle ve ameliyatin basarili gecmeside cok guzel haberr .. Rabbim kisa zamanda nasip etsin heppimize mart ayini beraber bekleriz cnm insallhhh

Çok çok geçmiş olsun canım.. Umarım en kısa zamanda sağlığına kavuşur bebişini kucağına alırsın canımmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…