Hamile Kalmak İçin Her Türlü Yolu Deneyenler..

Çok haaassstttaaaa..... :2::2::2::2::2::2:

geçmiş olsun kuzum dikkat et kendine valla bizim doğalgazda kapalı 1 haftadır mecburen donuyoz ısıtmıyo kombi alt ve üst katımız boş buz gibi ev azıcık açtık 157 tl fat geldi servis cagırcaz c.tesi donuyom ayaklarıma kar yağmış gibi korkuyom hasta olmaktan

Ben .gene birşey sorucam kızlar.

Hani doktora adetinin 2. günü git dediniz ya, e şimdi hastayken alttan muayene ediyorlar mı ki?

Hani doktora adetinin 2. günü git dediniz ya, e şimdi hastayken alttan muayene ediyorlar mı ki?

evet canım ediyorlar ben daha önce 3. günümde muayene oldum..yarında muayene olucam kv almış randevu..3 günümmm

ben .gene birşey sorucam kızlar.

Hani doktora adetinin 2. Günü git dediniz ya, e şimdi hastayken alttan muayene ediyorlar mı ki?

benim ilk gittiğim doktor ediyordu.ama ikinci doktorum göbekten ultrasonla bakıyordu ve en önemlisi senin ikinci gün hormon testlerin önemli kan vericeksin.3.günde gidebilirsin.

Geçmiş olsun canım, senle benim bat aynı gün değilmiydi, ben mi yanlış hatırlıyorum 15 i diye biliyordum ben
:111:

Canım ya ben yaznlış yazmışım benim döngüm kısa 25-26 gün o yüzden önce geliyor...

Canım ben aynı dr ma dvm ediyorum daha önce alttan baktığı için hormon testi için gittiğimde alttan bakmadı.. Sadece karnımdan baktı.. Zaten hormon testi için kan değerlerine bakılıyor istemezsen bakmazlar die düşünüyorum

hiç belli olmaz karamsar olma cnm.

Bakalım belli olacak eşimde şehir dışındaydı pek çalışmada olmadı

benim ilk gittiğim doktor ediyordu.ama ikinci doktorum göbekten ultrasonla bakıyordu ve en önemlisi senin ikinci gün hormon testlerin önemli kan vericeksin.3.günde gidebilirsin.

Aynen canım

haa çalışma olmadıysa o başka cnm.bu ay sıkı çalışırsın sende o zaman.

selamm günaydın kızlar

Günaydıınn şekerimmm

Tmcnm yaziyorum :)

yaş 23
deneme 7 ay
bat 18 Şubat
9 Aylik evliyiz
keçiboynuzu kürü eşim kullanıyor
Soğan kürünü ben kullaniyorum

Sağol canım ekliyorum.. Sende bendensin keçiboynuzu -soğan cücüğü

geçmiş olsun cnm

Sağol tatlımm

haa çalışma olmadıysa o başka cnm.bu ay sıkı çalışırsın sende o zaman.

Oldu da çok olmadı valla sıkıda çalıştım olmiiyyy eşimin spoşları ağır

caydın alemsin ya çok güldürdün beni.Allahta seni güldürsün cnm

bundan sonra buradan başka hiçbir hamilelik topiğine katılmıcamm... ya kıskanmak değilll ama cidden hamile haberlerini aldıkça kendime üzülüyorum..
onlar adına sevinirken kalbim nasıl hançerleniyor..bu nasıl birşeyy yaaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…