Hamile Kalmak Için 41 Meryem Suresi

Canim benim herkes gücünün yettiğince okuyor elinden gelen en güzel şekilde Allah hepimizden razı olsun.

Evlat isteme duasında Nurcan kızı eser diye niyet etmiştik öyle yapalım yine
Tamam kuzum öyle yazalim az bi isim var bi kardesimizin derdiyle hüzunluyum nolur kardesimize dua edelim Allah rizasi icin adet olmuş agliyo nolur bi el açalım cansu kardesimize Allah aşkina

15/03/2018 tarih

41 MERYEM SURESI İÇİN LISTEMIZ

• LISTEMIZ. İSIMLER

@cibilicibilisaksak06. (GAMZE)

@Ssy8491. (SEHER)

@hediye-i rahmet. (RUKİYE)

@ikraberraol. (ÖZLEM)

@HemDeliHemAsik. (HATICE KIZI HANİFE)

@Tazegelin33. (KÜBRA) MAZERETLİ

@bezginblog. (EMINE KIZI ESRA )

@annesinineseri. (NURCAN KIZI ESER)

@Gullbahcemm. (TÜLAY)

@Mirac46 (DUYGU)

@Hayalimdi gercek oldu (HATICE)

@hayalalemiveben.( MELEK)

@miyaww__(SEDEN)

@fatma249 (FATMA) MAZERETLI (fakat okutuyor)

@pembehayaller06. (EZGİ)

@Monalisa09. (ASU) MAZERETLİ

@bahar1143(BAHAR) MAZERETLI

OKUNAN Kardeşimiz annesinineseri NURCAN KIZI ESERIN HACETINE OKUYUP BAĞİŞLIYORUZ INSALLAH BOYLE DUASINI YAPALIM CANLAR

NOT IKINDI EZANINIYLA ESRA KARDESIMIZE HACETININ KABULU ICIN ALLAH RIZASI GUDEREK DUASINA AMIN DIYELIM LUTFEN
HAYIRLARINIZI RABBIM KABUL ETSIN

Allah hepinizden razı olsun İnşaAllah dilinize yüreğinize sağlık Rabbim İnşaAllah tez vakitte hepinizin yüzlerini güldürsün. Çok güzel denk geldi ikindi namazına Hz.Ökkeşiye ye gidiyorum hepinize dua edeceğim:KK200::KK15:
Amin esracim Allah senden de razı olsun selam götür bizden de hazretin ruhuna :KK66:

Allah' in nebisi
Amine'nin incisi o ki
M edine'nin nuru
U hud'un gururu
H atice'nin gulu
A i se'nin gozbebegi
M ekke'nin kalbi
M iracin isigi
E n sevgililer sevgilisi
T um kainatin efendisi (S.A.V.)ALLAH'IN RESULU'nun
sefaaitine nail olabilmek
dilegiyle...HAYIRLI CUMALAR

Listeyi yayinlayip cikiyorum Rabbime emanet olun.öğlen ezanindan aksam ezanina kadar dilinizden dua eksik etmeyin bugun oyle bir an var ki o anda kimbilir dualar kabul olunuyo bunun bilincinde olalim insallah

Hemdelihemasik 5 tane
Hayalalemiveben 1 tane

Alinan 6
Kalan 35

Eser kardesimiz icin okunuyor Rabbim gonlunun muradini versin salih evlatlarin olsun kardesim

Bu arada bunu soylemeden gecmek istemedim isimlerinizi tek tek aklimda tutuyorum sabah ruyamda ezan okunmak uzereyken ruyamda aynen sunu gordum tam dua edicektim kime duam siram bilmiyom ki dedim bi ses bana annesinineseri ESER icin dua et dedi ben elimi acip dua etmeye basladim Alahim hacetini gider nolur dedim okunan ezanlar hurmetine dedim gercekten de ezan okunuyordu sesine gozlerimi actim insallah hayirli haberler alirsin kardeşim

Hemdelihemasik 5 tane
Hayalalemiveben 1 tane

Alinan 6
Kalan 35

Eser kardesimiz icin okunuyor Rabbim gonlunun muradini versin salih evlatlarin olsun kardesim

Bu arada bunu soylemeden gecmek istemedim isimlerinizi tek tek aklimda tutuyorum sabah ruyamda ezan okunmak uzereyken ruyamda aynen sunu gordum tam dua edicektim kime duam siram bilmiyom ki dedim bi ses bana annesinineseri ESER icin dua et dedi ben elimi acip dua etmeye basladim Alahim hacetini gider nolur dedim okunan ezanlar hurmetine dedim gercekten de ezan okunuyordu sesine gozlerimi actim insallah hayirli haberler alirsin kardeşim

canım benim.. Rabbim hepimize hayırlı evlatlar nasip etsin... inşallah tez zamanda güzel haberler verelim birbirimize..

Hemdelihemasik 5 tane
Hayalalemiveben 1 tane

Alinan 6
Kalan 35

Tülaycim ben adet oldum. Benim düzensiz olduğu için belli bir günü yok. Bugün oldum biraz önce gördüm ama kaç gibi olduğunun farkında değilim. Eser arkadaşımız için okumuştum 2 tane bugün sabah abdest alıp öyle çıkmıştım işyerinde okudum ama şimdi adet olunca içine şüphe düştü okuduğum zaman gelmismidir diye okuduğum geçerli olmuş mudur bilemedim. Benim okuduğumu sil istersen. Beni de mazeretli olarak işaretle canım. 8 gün sonra tekrar aranızda olurum.

Tamam melekcim nasil istersen ama sunu bil ki bu senin iradenle bilerek yapnadin o yuzden onun geldiginden haberin yok ki bilerek okuyasin sadece bisey diycem hic okunmadi mi yoksa 1 tane okudun ikinciyi okurken mi geldi inan onu anlamadim affina sigincam bana yardimci ol nolur

Bi de melekcim sana bisey diycem her kardesimize dedim insallah bu son adedinizdir die insallah seninde son adetin olur obur aya hamile kalirsin peygamberimin duasinda olasin insallah

Ayrica bunu soyluyom hep soylucem bugunun kiymetini bilelim bugun dualarin kabul oldugu bi an var herkes dunya isine dalip gidiyo o ani kaciriyo ezan okunduktan sonra aksam ezanina kadar ismi azam duasi yap canim insallah o ani yakalarsin.icinden niyetini evvela gecir kuzum
La ilahe illa ente ya hannanü ya mennanü ya bedias semavati vel ard ya zel celali vel ikram bunu aksama kadar okuyabildigin kadar oku canin

Tamam melekcim nasil istersen ama sunu bil ki bu senin iradenle bilerek yapnadin o yuzden onun geldiginden haberin yok ki bilerek okuyasin sadece bisey diycem hic okunmadi mi yoksa 1 tane okudun ikinciyi okurken mi geldi inan onu anlamadim affina sigincam bana yardimci ol nolur

Bi de melekcim sana bisey diycem her kardesimize dedim insallah bu son adedinizdir die insallah seninde son adetin olur obur aya hamile kalirsin peygamberimin duasinda olasin insallah

Ayrica bunu soyluyom hep soylucem bugunun kiymetini bilelim bugun dualarin kabul oldugu bi an var herkes dunya isine dalip gidiyo o ani kaciriyo ezan okunduktan sonra aksam ezanina kadar ismi azam duasi yap canim insallah o ani yakalarsin.icinden niyetini evvela gecir kuzum
La ilahe illa ente ya hannanü ya mennanü ya bedias semavati vel ard ya zel celali vel ikram bunu aksama kadar okuyabildigin kadar oku canin

Canım Allah razı olsun. İçimi ferahlattın. İnşallah bu şekilde de dua edeceğim hepimiz için. Okuma konusuna gelince sabah 9 buçukta 1 tane okudum ben. Adet olduğumu da öğlen gördüm.

Kizlar bugune ozel bi duam daha var yaparsaniz taktir sizin ben sadece bilgi gecmek istedim.aksam ezanina 45 dakka kala yapiyoruz bu duayi
Ya Meliki Muktedir sin Allah’ım bana yardım et ismini (100) defa tekrarlayıp sonrada dileğinizi dileyin, sıkıntınız gider,huzur vr rahata erersiniz.

Canım Allah razı olsun. İçimi ferahlattın. İnşallah bu şekilde de dua edeceğim hepimiz için. Okuma konusuna gelince sabah 9 buçukta 1 tane okudum ben. Adet olduğumu da öğlen gördüm.
Melekcim sen bi tane okudum dedin ama mazeretlendim icime suphe dustu dedin ya kardesim ben senin okudugunu silmiyorum senin icin rahat olsun senin yerine ben okuyacagim bu aksam insallah misafirlerim gidince yinede helal et hakkini canim kardesim

Hemdelihemasik 5 tane
Hayalalemiveben 1 tane
Mirac46 10 tane

Alinan 16
Kalan 25

Eser kardesimiz icin okunuyor Rabbim gönlünün muradini versin salih evlatlarin olsun kardesim

Okuyan emegi olan kardeslerimizden Rabbim razi olsun insallah

X