Hamile Kalmak Için 41 Meryem Suresi

Emegi gecen tum kardeslerimden Rabbim razi olsun ben yeni girebildim kusura bakmayin.ne hacetleriniz varsa Rabbim kabul etsin cok saolun

Canım kalan dört taneyi de ben alıyorum kalan 0 oldu.. Okuyan okuyamayan tüm kardeşlerimden Allah razı olsun.. Rabbim gönüllerinden geçeni kabul etsin inşallah...

Canım kalan dört taneyi de ben alıyorum kalan 0 oldu.. Okuyan okuyamayan tüm kardeşlerimden Allah razı olsun.. Rabbim gönüllerinden geçeni kabul etsin inşallah...
Allah razi olsun eserim bekleseydin yarin ögle ezaninda duamizi edene kadar bende bu gece okuyacaktim esim gececi o yüzden butun dualarimi gece yapmaya calisiyom. Rabbim bahtini acik etsin hayirlisiyla evlatlarini kucagina alasin insallah. Yarin ogle ezaninda duana amin diyelim kuzum insallah

Allah razi olsun eserim bekleseydin yarin ögle ezaninda duamizi edene kadar bende bu gece okuyacaktim esim gececi o yüzden butun dualarimi gece yapmaya calisiyom. Rabbim bahtini acik etsin hayirlisiyla evlatlarini kucagina alasin insallah. Yarin ogle ezaninda duana amin diyelim kuzum insallah
Çok sağol canım benim bi an önce diğer arkadaşa geçelim istedim...

Çok sağol canım benim bi an önce diğer arkadaşa geçelim istedim...
Diger arkadas benim.ben kendi duami nasil listeye koyacagim die tuhaf oldum o yüzden isin acikcası herkesin Rabbim muradinı versin ben disardan biri olarak ismimi yazip dua isteyinde bulunacagim herkesden okuyan her kardeşimizden Rabbim razi olsun insallah.

18/03/2018 tarih

41 MERYEM SURESI İÇİN LISTEMIZ

• LISTEMIZ. İSIMLER

@cibilicibilisaksak06. (GAMZE)

@Ssy8491. (SEHER)

@hediye-i rahmet. (RUKİYE)

@ikraberraol. (ÖZLEM)

@HemDeliHemAsik. (HATICE KIZI HANİFE)

@Tazegelin33. (KÜBRA) MAZERETLİ

@bezginblog. (EMINE KIZI ESRA )

@annesinineseri. (NURCAN KIZI ESER)

@Gullbahcemm. (TÜLAY)

@Mirac46 (DUYGU)

@Hayalimdi gercek oldu (HATICE)

@hayalalemiveben.( MELEK)

@miyaww__(SEDEN)

@fatma249 (FATMA)

@pembehayaller06. (EZGİ)

@Monalisa09. (ASU) MAZERETLİ

@bahar1143(BAHAR) MAZERETLI

OKUNAN Kardeşimiz gullbahcemm TÜLAY VE ISMAIL ÇİFTININ HACETINE OKUYUP BAĞİŞLIYORUZ INSALLAH BOYLE DUASINI YAPALIM CANLAR

Öğlen ezaninda annesinineseri Eser kardesimize Allah rizası güderek dua edelim insallah.

18/03/2018 tarih

41 MERYEM SURESI İÇİN LISTEMIZ

• LISTEMIZ. İSIMLER

@cibilicibilisaksak06. (GAMZE)

@Ssy8491. (SEHER)

@hediye-i rahmet. (RUKİYE)

@ikraberraol. (ÖZLEM)

@HemDeliHemAsik. (HATICE KIZI HANİFE)

@Tazegelin33. (KÜBRA) MAZERETLİ

@bezginblog. (EMINE KIZI ESRA )

@annesinineseri. (NURCAN KIZI ESER)

@Gullbahcemm. (TÜLAY)

@Mirac46 (DUYGU)

@Hayalimdi gercek oldu (HATICE)

@hayalalemiveben.( MELEK)

@miyaww__(SEDEN)

@fatma249 (FATMA)

@pembehayaller06. (EZGİ)

@Monalisa09. (ASU) MAZERETLİ

@bahar1143(BAHAR) MAZERETLI

OKUNAN Kardeşimiz gullbahcemm TÜLAY VE ISMAIL ÇİFTININ HACETINE OKUYUP BAĞİŞLIYORUZ INSALLAH BOYLE DUASINI YAPALIM CANLAR

Öğlen ezaninda annesinineseri Eser kardesimize Allah rizası güderek dua edelim insallah.
Canım bana 15 yaz yine :)

Hemdelihemasik 15 tane

Alinan 15
Kalan 26

Okuyan kardesleriminden emegi gecenlerden Rabbim razi olsun. Bu aksam ezanindan sonra Rabbimin ayina giriyoruz insallah Rabbim bu ay hürmetine hepimize hayirli muradlarimizi versin.

Allahim senden razi olsun kuzum cok saol ne hacetin varsa bu ay hurmetine bu Rahmet ayi hurmetine hacetine kavusasın insallah
Amin bitanem hepimizden razı olsun inşallah
Bu arada üç aylar duamizi da yapalım "Allah'ım Recep ve Şaban'ı bizim hakkımızda mübarek kıl ve bizi Ramazan'a ulaştır" Amin. ❤

Amin bitanem hepimizden razı olsun inşallah
Bu arada üç aylar duamizi da yapalım "Allah'ım Recep ve Şaban'ı bizim hakkımızda mübarek kıl ve bizi Ramazan'a ulaştır" Amin. ❤
Amin kuzum amin ben istedim aksam ezaninda dua edelim sen once dedin bu ay Rahmet ayı. Inan gozumde yaş Rabbime her kulu asik olsun insallah herkesin muradlari hayirlica olsun insallah

Amin kuzum amin ben istedim aksam ezaninda dua edelim sen once dedin bu ay Rahmet ayı. Inan gozumde yaş Rabbime her kulu asik olsun insallah herkesin muradlari hayirlica olsun insallah
Amin inşallah canım benim ben akşamı beklemeden başladım şimdiden üç aylar duasına :)))) Ramazan'a kadar böyle devam inşallah ❤ özledik ya hoşgeldin Ya Receb Hoşgeldin tevbe ayı hoşgeldin Allah'ın kendine has kıldığı mubarek ay ❤

"Her kim Recebde, bir kere İhlâs okusa, ALLAH'u Teâlâ onun elli senelik günahını bağışlar." Hadis'i Şerif, EnîSü'l celîs, sh:195

Bu ay İhlas suresiyle bütünleşmiş adeta imkanı olanlar hacetleri icin ay sonuna kadar 70000 ihlâsı şerif okuyabilirler.

Hemdelihemasik 15 tane
Gullbahcemm 2 tane

Alinan 17
Kalan 24

Okuyan kardesleriminden emegi gecenlerden Rabbim razi olsun. Rabbimin ayina girdik dualarimiz kabul olsun insallah

X