Hamile Kalmak Için 41 Meryem Suresi

Hemdelihemasik 10 tane
Hayalalemiveben 1 tane
Mirac46 10 tane

Alinan 21
Kalan 20

Eser kardesimiz icin okunuyor Rabbim gönlünün muradini versin salih evlatlarin olsun kardesim

Okuyan emegi olan kardeslerimizden Rabbim razi olsun insallah

Hemdelihemasik 10 tane
Hayalalemiveben 1 tane
Mirac46 10 tane
Annesinineseri 3 tane

Alinan 24
Kalan 17

Eser kardesimiz icin okunuyor Rabbim gönlünün muradini versin salih evlatlarin olsun kardesim

Okuyan emegi olan kardeslerimizden Rabbim razi olsun insallah

Melekcim sen bi tane okudum dedin ama mazeretlendim icime suphe dustu dedin ya kardesim ben senin okudugunu silmiyorum senin icin rahat olsun senin yerine ben okuyacagim bu aksam insallah misafirlerim gidince yinede helal et hakkini canim kardesim

Canım ne demek helal olsun tabiki de. Allah razı olsun senden. Rabbim gönlünün tüm muradlarini nasip etsin sana.

Hemdelihemasik 10 tane
Hayalalemiveben 1 tane
Mirac46 10 tane
Annesinineseri 3 tane
Hayalimdi gercek oldu 2 tane

Alinan 226
Kalan 15

BURADA HER KARDESIMIZE SESLENIYORUM ALLAH RIZASI GUDEREK ASKERDE VAZIFE ALTINDA SINIRDA BEKLEYEN ASKERLERIMIZ ERLERIMIZ VAR ESLERI ANALARI BABALARI EVLATLARI BEKLEMEKTE FAKAT DURUMLARI HAKKINDA BI BILGIMIZ YOK. ALLAH RAZI OLSUN KI ONLAR SAYESINDE GECE RAHATCA YATIYORUZ BIZ MUMINLER OLARAK ELIMIZ ASKERLERIMIZE DUAYA KALKABILIR MI MUMKUN OLDUGU MUDDETCE FATIHA OKUYAN YASIN OKUYAN TEFRICIYE OKUYAN AKLINA NE DUA VARSA ONLAR ICIN OKUYUP RABBIMIZE EMANET EDELIM LUTFEN.VE MUMKUN MERTEBEDE ETRAFINIZDA KONU KOMSU AKRABA ES DOSTTAN DA BI DUA ISTEYIN NOLUR.HAKLARINIZI HELAL EDIN. ALLAH RIZASI ICIN DUAMIZA AMIN DIYELIM LUTFEN

Hemdelihemasik 10 tane
Hayalalemiveben 1 tane
Mirac46 10 tane
Annesinineseri 3 tane
Gullbahcem 1 tane

Alinan 27
Kalan 14

Hemdelihemasik 15 tane
Hayalalemiveben 1 tane
Mirac46 10 tane
Annesinineseri 3 tane
Gullbahcem 1 tane
Hediye-i rahmet 2 tane
Fatma249 3 tane

Alinan 37
Kalan 4

X