Hamile kalmak çok mu zor yoksa benmi beceremiyorum ?

Doktoeumda engel değil ama biraz zzamanki izatir dedi tatlim...sanirim ondan hamile kalamiyirum ben

canım hepimizin bi bahanesi var işte vakti gelince bahane falan dinlemeden öyle bi geliceklerki inşşş

2 gun gecikmeyle lanet olasi kirmizilari gordum bu sabah bu ayda olmamis simdi sali gunu dr gidip hormonlarima baktircam

canım üzüldüm yaa amA kısmet işte önümüzdeki ay olur inş takma kafana rahat ol olurmu canım

Son düzenleme:

Canım benim çok teşekkür ederim.Rahim filmini çektirdim tamda tatile çıkacağımız gündü biraz zor oldu benim için ama ertelemek istemedim.İnşallah bu ay olur.Sende hayırlısıyla evladını kucağına alırsın inşallah

rahim filminden sonra hamile kalanlar varmış inş sende onlardan olursun canım

İnşallah o kadar çok istiyorum ki hatta bugün rüyamda gördüm yine, hamileymişim..

canım yaa rüyalar nasılda etkiliyo insanı keşke uyanmasaydım biraz daha kucağımda kalsaydı bebişim diyorum :-(
inş olur belki malum olmuştur Allah büyük...

kızlar benim adet döngüm 31 gün bugun regl olmam gerekiyordu olmadım regl olmadım ağrım yok sadece göğüslerim sızlıyor ve beyaz akıntım var ama dün test negatif beklemeliyim sanırım

kizlar mrb!
ben de 6 aydir ugrasiyorum bebek icin ve bu ay da olmadi malesef..
esimde de bende de bi sorun gorunmuyor..

kızlar benim adet döngüm 31 gün bugun regl olmam gerekiyordu olmadım regl olmadım ağrım yok sadece göğüslerim sızlıyor ve beyaz akıntım var ama dün test negatif beklemeliyim sanırım

naptın canım gelen giden varmı inş yoktur..
bikaçgün daha bekle bebişin seninledir inş ..

kizlar mrb!
ben de 6 aydir ugrasiyorum bebek icin ve bu ay da olmadi malesef..
esimde de bende de bi sorun gorunmuyor..

bi sorun yokmuş canım ne güzel sorun olunca daha stres oluyo kendimden biliyorum hiç anne olmucakmışım gibi geliyo bazen..
buda beni yiyip bitiriyo :-(

Kizlar klomeni ilk denemem başarısız oldu yumoslarım büyümedi :-( dr duphaston verdi 1 hafta deneme önerdi ama umudum yok büyümeyen yumurtayla hamile kalinmazki :-(

Son düzenleme:

Valla bilemedim ki cnm sorun olsa cozum yolu bulunur elbet ama boyle de olunca bi sey yapamiyolar malesef..aylar gectikce insanin stresi de artiyo..

Valla bilemedim ki cnm sorun olsa cozum yolu bulunur elbet ama boyle de olunca bi sey yapamiyolar malesef..aylar gectikce insanin stresi de artiyo..

Bende sorun varda noluyo canim çözüm yok..
Piko var,sol tüpüm tıkalı,yumurtlama olmuyo,eşimin spermlerinde sorun var hangisine çözüm bulayim hem maddi hem manevi yıpranıyorum hamile kalmam zor yinede çabaliyorum..
Sende bi sorun yokmus her an hamile kalabilirsin şükret canim inanki benden daha iyi durumdasin senin gibi sorunsuz olmayi isterdim masallah sana ins bu ay hamile haberini alirim..

merhaba kızlar..geçen ay korunmayı bıraktık.ilk denemeydi.başarısız olduk.bugün adet oldum adet olunca sanki hamile olamayacakmışım hiç bir zaman gibi hissettim.adetlerim düzenli.ilk denemede hamile kalanlar nasıl kalıyor acaba merak ediyorum.off ne zor şeymiş.

Hosgeldin aramiza canim..
Bende o soruya birtürlü cevap bulamiyorum ilk denemede oldu diyolar ağzim acik kaliyo şaşırıyorum nasil beceriyolar acaba bizde ayni seyi yapiyoz ama olmuyo
Senin ilk denemenmis canim stres yapma kafanda büyütme rahat olki hemen gelsin bebisin..
normal yolla 1 sene deneme süresi var zaten bi problem yoksa olur bu sürede ins..

canlarim nasilsiniz ben hic iyi degilim artik umutlarim tukeniyor sanki bu ayda kirmizilar yetistiler kendime de anlam veremiyorum 3 yil olmadi ama her ay evet bu ay diyorum artik bu ay demeyecegim zaten benim istememmle degil bunu iyi anladim

canlarim nasilsiniz ben hic iyi degilim artik umutlarim tukeniyor sanki bu ayda kirmizilar yetistiler kendime de anlam veremiyorum 3 yil olmadi ama her ay evet bu ay diyorum artik bu ay demeyecegim zaten benim istememmle degil bunu iyi anladim

ehh işte bende iyi olmaya çalışıyorum canım..
umudunu kaybetme canım hiç ummadığın bi anda gelir inş bebişin..
bak bana bende 3 senelik evliyim ilk sene korundum 2 senedirde olmuyo bi sürüde sorunum var hamile kalmam zor gibi ama yinede çabalıyorum sende öyle yap kendini bırakma lütfen :-(

Kizlar ne alemdesiniz,var mi bi gelisme..
Ben adet oldum bu arada bu ay da olmadi..
Umitli diildim ama yine insan uzuluyor tabii..
adetimin bitmesini bekliyorum..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…