Hamile kalmak çok mu zor yoksa benmi beceremiyorum ?

Benim kirmizilar geldi 5 gün gecikmeyle...
Neyseki cok uzun sürmedi gelmesi klomene hemen baslayabilicem :-)

hayirlisii olsun tatlim senin icin de benim icinde insallah bende bu ay klomen + progestana basladim cok sukur ilk tedavimmm sadecee tek problemim stres nasil atacagim bilmiyorumm caresi de yok bu hastaliginn rabbim yeetrki sifasini versinn aminnn hayilmisiyla hemencecik gelsinler bebislerimiz onlari koklamak icimiize cekmek istiyoruz bu kadar hasretimizi hisseztseler hemen cecik gelirler bebisler :)

Canım hormonlarım normal.Yalnız bu konuyu yazdım 3 gun öncesi tekrar acile gıttım agrı sebbıyle ve 8 cm kistim çıktı sağ overde doopler ultrason kan ıdrar bayagı birşeye bakıldı.Regl ile atılacak sanırım yine ama bu sefer dıger öncekınden çok farklı çok acılı. Çok şiddetli agrın olursa hemen acıle git amelıyata gırmen gerekır dedi doktorum. reglıme 4 gun kaldı onu beklıyoruz reglıden sonra tekrar gıdıcem ve bu sefer kistin ne kisti olduguna neden çıktıgına v.s detaylı tarama yapılacak. Gebe kalırsan şayet gebelıkte aynı boyutda kalırsa kistin bir sorun olmaz.Ama bazen gebelıkle bır kıstde buyuyor ve bu bızım istemedıgımız bır durum gebelık esnasında amelıyat olman gerekebılır dedi tabı lokal anestezıyle. Net belırleyemne kadar kroun dedi ama dinlemiyorum şuan dogum kontrol hapı vermedı henuz regl bekledıgımız ıcın verırsede kullanmaya nıyetım yok Allah biliyor.Riskim oldugu içinde ne agrı kesici ne bişey kullanamıyorum tek verdıklerı parol serum oda bebek varsada zararsız mış lakin bir işe yaradıgını soyleyemem.İNş vardır gebeyımdır ben agrısını çekmeye razıyım. Şu 4 gün geçsin artık hamıle degılsemde ılac v.s alıp agrımı hafıfletmek istiyorm:2: Belki anlayanınız vardır doopler ultrason raporunda multiloküler musinöz kist yazıyor

ameliyat filan riskli iş, kızkardeşimdede vardı kist iyi huyluydu, ilaçla filan düzeldi.ayrıca gebe kalırsan ki inşallah kalmışsındır kist kendiliğinden yok olur. bunu birçok kişiden duydum die söylüyorum,rabbim yardımcın olsun :KK34:

bi yardımcı ourmusunuz kızlar yumurtlamam ayın 25 kasımdı bat 10 aralıktı ayın 7 sinde 1 damla leke geldi 8 inde 1 damla yine leke geldi 9 ünda adet oldum normal geldi derken ayın 10 unda öğlende herşey bitti gelen giden yok 11inde yine 1 damla 12 sinde yine 1 damla leke geldi hiç bişey anlamadım yani bu ay yerleşmedir geç döllenmediler dediler teste çıkmaz daha dediler onun için bekliyorum pazar yada pazartesi test yapıcam sizin fikriniz nedir

busecim ne oldu ne yaptın, test yaptın mı....inş hamilesindir:KK49:

insan ne cok üzülüyo dimi Allah herkese versin gözümüz yok ama aile icinde olunca ister istemez etkileniyo ben evlendikten sonra eltimin ikinci görümcemin üçüncü çocuğu oldu cok seviyorum ama bi yandanda niye benim yok benimde olsa diye kıyaslama yapıyorum canım o yüzden seni cok iyi anlıyorum

Düşüklerin icin cok üzüldüm canım insallah sonucların iyi cıkar en yakın zamanda bebegini versin Rabbim kucagına sonuclarınıda yaz canim

Canim yaa ben denedimde icemedim kokusu tadı kötü geldi bana kusucaktım nerdeyse sen yinede dene belki icersin

Hormon tahlillerim iyi çıktı herşey normal görünüyomuş bu seferde rahim filmi ve amh adı verilen bir test istedi doktor randevu aldım onlarında tahlil sonuçlarını vericem.. bakalım rabbim kucaklarımızı boş bırakmasın tamam geç olsun ama hasretliğini çektirmesin...

hayirlisii olsun tatlim senin icin de benim icinde insallah bende bu ay klomen + progestana basladim cok sukur ilk tedavimmm sadecee tek problemim stres nasil atacagim bilmiyorumm caresi de yok bu hastaliginn rabbim yeetrki sifasini versinn aminnn hayilmisiyla hemencecik gelsinler bebislerimiz onlari koklamak icimiize cekmek istiyoruz bu kadar hasretimizi hisseztseler hemen cecik gelirler bebisler :)

Amin canim ins bizi cok bekletmezler nazli bebislerimiz...
Klomen kullananlarin cogu ilk ay hamis kaldi darisi basimiza olsun ins..

Hormon tahlillerim iyi çıktı herşey normal görünüyomuş bu seferde rahim filmi ve amh adı verilen bir test istedi doktor randevu aldım onlarında tahlil sonuçlarını vericem.. bakalım rabbim kucaklarımızı boş bırakmasın tamam geç olsun ama hasretliğini çektirmesin...

Sonuclarin iyi cikmasina sevindim canim..
Hsg den korkma bende yaptirdim zor gecmedi umarim kolay atlatirsin sende..amh ne onu hic duymadim canim

gercekten mi ilk aylarinda hamile kalan var ben hep arastirdir cogunluk ikinci aylarindaymis bende o yuzden bakalim diyorummm ayyyyyyyyyyyy insallllahaahhh cok sevindim bi an hayal ettimde ne kadar mutlu olacagimmmmmm allah bilir birde benim gibi uzun sure isteyip kavusanlar tabi
insallah ikimizde ilk ayimizda hamile kalirizz yaaa

Merhaba kızlar bende 3 yıllık evliyim 1 yıldır korunmuyoruz ama bizimde bir türlü bebişimiz olmadı birazdan rahim filmi çekileceğim bana dua edin

Merhaba kızlar bende 3 yıllık evliyim 1 yıldır korunmuyoruz ama bizimde bir türlü bebişimiz olmadı birazdan rahim filmi çekileceğim bana dua edin

Bende rahım tup fılmı cekılecegım sırada ıptal ettım tatılden sonra yaptırırız dedım ve o ay hamıle kalmısım. İnsallah Allah tez zamanda nasıp eder arkadasım. Kafanı rahatlatmaya ve pozitif düşünmeye bak..

bende sizdenim arkadaşlar 1 buçuk yıldır evliyim korunmuyoruz hormon tedavisi gördüm tsh düştü hipotridliyim kilo aldım zayıflayamıyorum çocuğum olmuyor adetim düzensiz çok mutsuzum :KK43: Allahım tüm isteyenlere evlat versin tek duam ....

gercekten mi ilk aylarinda hamile kalan var ben hep arastirdir cogunluk ikinci aylarindaymis bende o yuzden bakalim diyorummm ayyyyyyyyyyyy insallllahaahhh cok sevindim bi an hayal ettimde ne kadar mutlu olacagimmmmmm allah bilir birde benim gibi uzun sure isteyip kavusanlar tabi
insallah ikimizde ilk ayimizda hamile kalirizz yaaa

inş canım hemen bu ay hamile kalırız :emir_bebek::emir_bebek:
ben bugün klomene başladım canım sen nezaman baslıyosun

canım yaa nasıl geçti çok canın yandımı:18::18::18:

bende sizdenim arkadaşlar 1 buçuk yıldır evliyim korunmuyoruz hormon tedavisi gördüm tsh düştü hipotridliyim kilo aldım zayıflayamıyorum çocuğum olmuyor adetim düzensiz çok mutsuzum :KK43: Allahım tüm isteyenlere evlat versin tek duam ....[/QUOTE

kıyamam sana yaa üzülme lütfen bendede biçok sorun var ama umut etmeyi bırakmıyorum sende bırakma:KK14::KK14:

Bende rahım tup fılmı cekılecegım sırada ıptal ettım tatılden sonra yaptırırız dedım ve o ay hamıle kalmısım. İnsallah Allah tez zamanda nasıp eder arkadasım. Kafanı rahatlatmaya ve pozitif düşünmeye bak..

senin adına sevindim canım...

Ben başladım bu ay artık batı beklıyom bat 30 aralık
Insallah faydası olur cnm sanada ılk kullanısında ınşallah

Ben başladım bu ay artık batı beklıyom bat 30 aralık
Insallah faydası olur cnm sanada ılk kullanısında ınşallah

inş canım...
batına 10 gün kalmış kırmızı şeytanlar 9 ay gelmesinler inş :KK47: Rabbim duy sesimizi AMİNNNNN

senin olayın rahim tersliği. Bazılarında doğum esnasında bazılarında ise doğuştan fizyolojik olarak rahim ağzı ters dönebiliyor ama tıpta bunun tedavisini bilmezler, Kasık Çekme hem basit yarımsaatte bitiyor hemde acısız. İstersen yardımcı olabiliriz annem yapıyor çünkü.

senin olayın rahim tersliği. Bazılarında doğum esnasında bazılarında ise doğuştan fizyolojik olarak rahim ağzı ters dönebiliyor ama tıpta bunun tedavisini bilmezler, Kasık Çekme hem basit yarımsaatte bitiyor hemde acısız. İstersen yardımcı olabiliriz annem yapıyor çünkü.

Canim bu mesaji kime yazdin merak ettim aramizda rahim tersligi bulunan kimse yok...

benim rahmim ters ama benle alakalı değil şekerimm...
ama kasık çekmede neymişkiii
Seninmi ters canim olabilir bicok kiside görülüyo hamile kalmaya engel degil ama normal dogumda biraz fazla zorlaniliyomus okadar ben böyle biliyorum kuzucum

Seninmi ters canim olabilir bicok kiside görülüyo hamile kalmaya engel degil ama normal dogumda biraz fazla zorlaniliyomus okadar ben böyle biliyorum kuzucum

Doktoeumda engel değil ama biraz zzamanki izatir dedi tatlim...sanirim ondan hamile kalamiyirum ben:KK50:

X