Hamile kalmak çok mu zor yoksa benmi beceremiyorum ?

cnm bu arada senle aramizda 7 gun var snrm evleneli..

merhaba arkadaslar mende 2senelik evliyim anne olmaqi cok istiyorum.amma bende beceremiyorum.1ay once tub bebek denemem oldusonuc neqativ.cok uzgunum rabbim hepimize sabir versin

Son düzenleme:
merhaba arkadaslar mende 2senelik evliyim anne olmaqi cok istiyorum.amma bende beceremiyorum.1ay once tub bebek denemem oldusonuc neqativ.cok uzgunum rabbim hepimize sabir versin

cnm insallah sen de bebegine kavusursun,umidini yitirme sakin..
Bu arada problem nedir cnm..
ben de 3.5 senelik evliyim..

Kizlar ne alemdesiniz,var mi bi gelisme..
Ben adet oldum bu arada bu ay da olmadi..
Umitli diildim ama yine insan uzuluyor tabii..
adetimin bitmesini bekliyorum..

evet canım üzülüyoruz elimizde olan bişey değilki anneliği çok istiyoruz
adet olmuşsun yeni ay yeni umut demek çalışmalarını arttır adetin bitince gün aşırı hergün dene olur inş..
ben hangi gün olucam onuda bilmiyorum hepsi piko yüzünden

cnm bu arada senle aramizda 7 gun var snrm evleneli..

aaa evet hiç farketmemişim canım bi haftacık öndeyim

canım benim üzülme olucak inş hepimizin göbüşü dolucak bigün
2 senede neden tüp bebeğe karar verdinki doğal yolla olazmı dediler canım

kızlar ben muhasebe kursuna gidiyorum kafa dağıtıyorum tavsiye ederim çalışmayan arkadaşlarım kendinize bi uğraş bulun daha az üzüldüğünüzü görüceksiniz
bugün sınavım vardı çocuk fikri aklımdan tamamen çıkmış kaptırmışım derse ohhh iyi bi öğrenciyim çalışkanım söylemesi ayıp
1. sınav 98
2. sınav 100
3. sınav 91
4. sınav 100
son bi sınavım kaldı şubatta oda iyi geçerse sertifikayı aldım demektir

selam cnm.doktorlar dogal yolla olmaz diyor esimin spermi cok dusuk ouzden

aynen cnm insan iste iken pek hissetmiyor..
ben de calisiyorum,yoksa insan cok fazla dusunuyo..
tebrik ederim bu arada..

benim adetim bitmek uzere ama iyice pimpirik oldum..
bu ay klomen kullanmistim, ya kist olduysa ya adetim devam ederse die panik durumdayim..
bitince calismalara basliycam insallah..

selam cnm.doktorlar dogal yolla olmaz diyor esimin spermi cok dusuk ouzden

anladım canım ümidini kaybetme olur inş...

sağol canım...
klomen kist yapınca adet günü geçiyo diye biliyorum sen olmuşsun kist yapmadı demekki yada söktü...

anladım canım ümidini kaybetme olur inş...

sağol canım...
klomen kist yapınca adet günü geçiyo diye biliyorum sen olmuşsun kist yapmadı demekki yada söktü...

aman ne biliyim cnm ya, bebek dusunmeye baslayali beri vucudumu dinler oldum valla..
Hic yumurtlama gunu vs. bilmezdim, uzman olduk valla bu konuda..

aman ne biliyim cnm ya, bebek dusunmeye baslayali beri vucudumu dinler oldum valla..
Hic yumurtlama gunu vs. bilmezdim, uzman olduk valla bu konuda..

aynen yaa hiç bişey bilmezken insanlara bilgi aktarır olduk...
eşimde gülüyo bana bizim hatun doktor olcak yakında diyo

Rabbim tüm isteyenlere nasip etsin inşallah. bende çk istiyorum ama beceremiyorum

Herkese mutlu günler arkadaşlar bende üçbuçuk yıllık evliyim ama bizimde ellerimiz halen boş kızlar inanın artık 'bu ay korunmadık hemen hamile kaldım' diyenleri duyunca bildiğiniz piskolojim bozuluyor.
Her neyse ben biraz kendimden bahsedeyim 29 yaşındayım yaklaşık son bir buçuk yıldır bebek istiyoruz tabi bizim bebek isteme serüvenimiz biraz mutsuz başladı.Tam 15 ay önce bana kanser teşhii konuldu hemde rahim kanseri Tabi ne yapacağımızı bilemedik. Bebek istiyoruz rutin kontrollerimi yaptırayım diye gittiğimde rahimimde 18 cm büyüklüğünde bir kitle tespit ettiler ve bunun kötü huylu olma olasılığının büyük olduğunu söylediler.Soluğu onkolojide aldık hala içim titriyor hatırladıkça, Acil ameiyat önerdiler hatta ben ameliyata rahimimin alınmasını kabul ederek girdim. Ağladığım çok geceler oldu kızlar hemde çok eşim bir yerde ben başka bir yerde sabahlara kadar ağladık. Allah yüzümüze güldü ameliyatta sadece kitle çıkartıldı iyi huylu olduğu söylendi kitle tam 1000 gr yani bir kilo büyüklüğündeymiş. Çok şükür kurtuldum tabi bunca şeyden sonra korunmadım hiç bir şekilde ama bebişimizde gelmedi. inşallah allah yardımcımız olurda hepimizin bebişleri gelir bir an önce sizlerle burada olmak bana iyi gelecek sanırım

cnm cok cok gecmis olsun, cok zor gunler gecirmissin ve cok sukur ki sonuc olumlu olmus..
Canını hic sıkma,bebeginiz de olur insallah sen zor bir yoldan gecmissin..
Sabrinin mukafatini da Rabbim verecektir elbet..

Rabbim tüm isteyenlere nasip etsin inşallah. bende çk istiyorum ama beceremiyorum

canım 10 aylık evlisin sanırım ilk gğnden beri istiyomusun korundunmu hiç..

canım yaa neler yaşamışsın çok üzüldüm Allah başka keder göstermesin sabrının mükafatını versin en yakın zamanda bebişini kucağına alırsın inşş.. dualarım seninle ve bütün arkadaşlarıma...

canım çok geçmiiiiş olsun neler atlatmışsın sen Allah büyük bak en iyi sekilde kurtulmuşsun hastalığından. inşallah allah izin verirde bebeğine kavuşursun inşallaah. takma kafanı oluruna bırak desemde olmuyo kendimden biliyorum Allah hepimize en hayırlı zamanda bebeklerimize kavuşmayı nasip etsin inşallllaaaaah (amin)

Sanırım zor bir olay bende hamile kalamadım 1 yıldır nerdeyse yaş oldu 29 olsun artık dedik ama olmadı olmadı. çok moraliz bozuk ya of of depresifim bugün kusuruma bakmayın.

Sanırım zor bir olay bende hamile kalamadım 1 yıldır nerdeyse yaş oldu 29 olsun artık dedik ama olmadı olmadı. çok moraliz bozuk ya of of depresifim bugün kusuruma bakmayın.

yok canım niye kusura bakalım depresif olmakta çok haklısın olmuyo işte herşeyi yap dene olmuyo insan çaresiz hissediyo bundan kaynaklanıyo herşey...

Hepinize çok teşekkür ederim arkadaşlar insan hayatın ona neler getireceğini gerçekten kestiremiyor bazen bakalım daha neler göreceğiz umarım mutlu günler yakındadır artık gerçekten üzülüyorum insanlar hamileyim deyince çok buruluyorum bakalım u ayhsg çektirmeye gideceğim inşallah herşey yolunda olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…