Hamile kalmak çok mu zor yoksa benmi beceremiyorum ?

bi yardımcı ourmusunuz kızlar yumurtlamam ayın 25 kasımdı bat 10 aralıktı ayın 7 sinde 1 damla leke geldi 8 inde 1 damla yine leke geldi 9 ünda adet oldum normal geldi derken ayın 10 unda öğlende herşey bitti gelen giden yok 11inde yine 1 damla 12 sinde yine 1 damla leke geldi hiç bişey anlamadım yani bu ay yerleşmedir geç döllenmediler dediler teste çıkmaz daha dediler onun için bekliyorum pazar yada pazartesi test yapıcam sizin fikriniz nedir

yerleşme kanamasında sadece bir iki damla gelir başka gelmez diye biliyorum kuzum ama geç döllenme bu şekilde olabiliyomuş seninki geç döllenmeye benziyo inş öyledir canım hakkında hayırlısı olsun bebişin seninledir umarım :emir_bebek:

tatlım çektircem ama korkuyorumm yaa...biraz beklicemm bunun içinn...
tatlım adetinin son günü 1 kilo süt ve 1 demet maydonozu dilimleyip kaynatıosun..dirseğini bharına tutuosun yanmayacak şekilde olunca buharın üzerine oturuosun..dikkat et buharına oturuosun süte tenin değmeyecek yani..tabii bu arad çamaşırın olmayacak üstünde..ve belinden itibaren kalın bir battaniye ile saracaksınki buhar direk içine gitsinn...
bunu 3-4 gece tekrarlıcaksın kuzum..
o günlerde ilişkiyede girebilirsinn..
tüplere ve iltihaba iyi geliomuş diye okudum

hımm iyimiş canım deniyim ben bunu batım belli değil hele bi oluyumda hayırlısıyla:KK31::KK31::KK31:

kızlar yaa şu picostan bıktım valla nezaman adet olucam belli değil günümü bilmiyorum ...
karnım ağrıyo gelen giden yok ne illet bişeymiş :KK47::KK47::KK47:

akşama ne yemek yapıyosunuz kızlar aklıma bişey gelmiyor fikir sunarmısınız :KK9::KK9::KK9:

bende 2 yıldr gebe kalamıyorm v e o kdar doğurgan bi süleleyz ki teyzemler bile dalga geçiyo çock yapmayı öğrenemedn mi daha die napalım kader sınav işte aşılama olcam sanırm Allah yardmcımız olsn kızlar bi an önce kavusalm artık benim bat 8 ocak 22 denemem veyasımda 22

bende 2 yıldr gebe kalamıyorm v e o kdar doğurgan bi süleleyz ki teyzemler bile dalga geçiyo çock yapmayı öğrenemedn mi daha die napalım kader sınav işte aşılama olcam sanırm Allah yardmcımız olsn kızlar bi an önce kavusalm artık benim bat 8 ocak 22 denemem veyasımda 22

Kırmızılar 9 ay gelmesin canım ins
Evt bizimki sınav emeklerimiz boşa gitmesinde sınavı gecelim ins kucağimiz dolsun

selam kızlar 3 senelik evliyim bi türlü hamile kalamıyorum
çevreden duyuyorum korunuyoduk bikere kaçırdık hamile kaldım diye
millete kolay sadece bize mi zor bu hamilelik işin formülünü mü bilmiyorum yoksa
bilen varsa anlatsın kafayı yemeye az kaldı bende...

ne tesadüf bende de bu formülü bilmiyorum...:KK43:

selam kızlar 3 senelik evliyim bi türlü hamile kalamıyorum
çevreden duyuyorum korunuyoduk bikere kaçırdık hamile kaldım diye
millete kolay sadece bize mi zor bu hamilelik işin formülünü mü bilmiyorum yoksa
bilen varsa anlatsın kafayı yemeye az kaldı bende...

formül diye bişey yok canım.rabbim ne zaman kısmet ederse.o kadar sorunu olduğu halde hamile kalanda var hiçbir sorunu olmayıp kalamayanda.böyle düşünerek kendini üzersin ve bu yaptığın isyana girer canım.hayırlısını dile her zaman.doğurgan olmak kimsenin marifeti değil.rabbim verir ama kendini bilmezler bunla övünür.en hayırlı zamanda anne olmamız dileğiyle :KK54:

ne tesadüf bende de bu formülü bilmiyorum...:KK43:

Denediğimiz yöntemleri birbirimize anlatıp çare bulmaya çalışıcaz canım hersey Allahtan tabiki ama tedbiri elden bırakmıcaz...

formül diye bişey yok canım.rabbim ne zaman kısmet ederse.o kadar sorunu olduğu halde hamile kalanda var hiçbir sorunu olmayıp kalamayanda.böyle düşünerek kendini üzersin ve bu yaptığın isyana girer canım.hayırlısını dile her zaman.doğurgan olmak kimsenin marifeti değil.rabbim verir ama kendini bilmezler bunla övünür.en hayırlı zamanda anne olmamız dileğiyle :KK54:

isyanla ne alakası var canım en basiti belinin altına yastık koymak klomen kullanmak vs bunlarda formül ve yöntemlerden bazıları hamile kalmakla övünen kendini bilmezler konusunda hemfikirim verende Allah alanda bigün bizimde göbüşümüz dolucak ins inanıyorum ben..

slm kızlar bende sizin gibi hamile kalmaya çalıştığım dönemlerde sürekli forum okurdm.şimdi tesadüfen okudum ve aklıma o günler geldi bizde eşimle 8 ay korunmamamıza rağmen bi türlü hamile kalamıyordum hatta her ay gebelik testlerine bir sürü para veriyordum.o kadar psikolojim bozulmustu kı artık cocuğumz olmayacak fikrine bile alıştırmaya çalışıyordum kendimi doktor hiç bi sorun olmadığını sölemişti benimde adetim düzensizdi evlendikten sonra.daha sonra aklımdan gebelik fikrini çıkarmaya karar verdim olursa olur olmazsada olmaz dedim.sonraki ay hiç düşünmedim hatta adet olacağımdan emındim ki o ay 9.ayda hamıle olduğumu öğrendim.şimdi son günlerim oğlumu kucağıma almak için gün sayıyorum.darısı hepinizin başına.size bi tavsiyem hamile kalmak için ilk önce kafanızı boşaltmanız lazım stres yapmayın düşünmemeye çalışın stres yaptıkça olmuyor çünkü...

slm kızlar bende sizin gibi hamile kalmaya çalıştığım dönemlerde sürekli forum okurdm.şimdi tesadüfen okudum ve aklıma o günler geldi bizde eşimle 8 ay korunmamamıza rağmen bi türlü hamile kalamıyordum hatta her ay gebelik testlerine bir sürü para veriyordum.o kadar psikolojim bozulmustu kı artık cocuğumz olmayacak fikrine bile alıştırmaya çalışıyordum kendimi doktor hiç bi sorun olmadığını sölemişti benimde adetim düzensizdi evlendikten sonra.daha sonra aklımdan gebelik fikrini çıkarmaya karar verdim olursa olur olmazsada olmaz dedim.sonraki ay hiç düşünmedim hatta adet olacağımdan emındim ki o ay 9.ayda hamıle olduğumu öğrendim.şimdi son günlerim oğlumu kucağıma almak için gün sayıyorum.darısı hepinizin başına.size bi tavsiyem hamile kalmak için ilk önce kafanızı boşaltmanız lazım stres yapmayın düşünmemeye çalışın stres yaptıkça olmuyor çünkü...

Senin adina cok sevindim canim sağlıkla doğsun ins oğluşun :-) evinize neşe geliyo ne güzel yaa darısı başımıza inş en yakın zamanda...
Dua et bizlere olurmu güzel anne :-)

Kızlar klomen kullanan varmı aranızda kullanıp hamile kalan ben bu ay baslıcam ins neler yaptınız

Canım öncelıkle Allah yardımcın olsun şimdiki tıpda tedavıyle herşeyi yapıyorlar artık umut yıtırmemek gerekli.Gençsin henuz İnş bir an önce kavusursun bebegıne.

Allahın mucızelerı asla sual olunmaz evet. Ama bende şunu anlatayım benımde 17 yasımda yumurtalıgımda görulen buyuk bır kıst sonucu dogum kontrol hapı verılmıstı kulandım doktor 3 ay kullan dedi. EE tabı ben ne bıleyım bu hapların ara verılerek kullanılcagını.Velhasıl kelam bu sebepten 3 ay regl olmadım :KK1: Daha sonrasında çok korkutuldum amelıyat gunu v.s aldık onkolojı hastanesıne gıdıyordum bu arada. Amelıyat olursan çocugun olmaz v.s bır suru sey duydum olmadım amelıyat. Daha sonrası 5 6 ay sonra tekrar gıttım dedım olucam amelıyat psıkolojıyle yaşanmaz. Ama bu seferde kist yoktu :44: sonra geçtıgımız yıl yıne agrılarım basladı tekrar gıttım aynı kist aynı boyutda duruyordu :KK43: Doktor regl den sonra gel bıdaha dedı.Gittim kaybolmuştu.Sonra doktorun bana açıkladıgı bazı kistler bu sekılde olusup regl dönemlerınde kayboluyormuş. Neden oluştuguyla ılgılıde bişeyler demıstı ama net hatırlamıyorum şimdi.Yani aynı şey kısmen benımde basıma geldı.Şuan 23 yasındayım Allaha şükür hiç bişeyim kalmadı gerı gelmıyor artık. Bende bebek istiyorum ama henuz kalmadım bakalım kısmet :)

hormonlarını kontrol ettirdin mi?? prolaktinini falan ... birde onlara baktır,adet düzensizliği de yaparmış üstelik bu hormon ve yüksekliği bebeğe engelmiş..tedavi edilebilir birşey bende öyle oldum çünkü

öncelikle bebişin hayırlı olsun inş sag salim ılırsın kucagına, darısı hepimizin başına inş... ah o stres işte bi atabilsem herşey degişecekte olmuyo işte..... mesela bu ay incir kürü yaptım ibrahim saraçoglu zeliha yetişe çıktı cuma günü... sorunu olmayanlar incir kürü yapmasına gerek yok diyo... boşu boşuna yaptım yani :KK43: sorun olmayanlar incirden semizotundan ve üzümden uzak dursun diyo, kafam karıştı yani..... canım ayıp olmassa kafanı neler yaparak bosalttın çünkü akşama kadar evdeyimi arkadaşım filan yok burda...

hormonlarını kontrol ettirdin mi?? prolaktinini falan ... birde onlara baktır,adet düzensizliği de yaparmış üstelik bu hormon ve yüksekliği bebeğe engelmiş..tedavi edilebilir birşey bende öyle oldum çünkü

Canım hormonlarım normal.Yalnız bu konuyu yazdım 3 gun öncesi tekrar acile gıttım agrı sebbıyle ve 8 cm kistim çıktı sağ overde doopler ultrason kan ıdrar bayagı birşeye bakıldı.Regl ile atılacak sanırım yine ama bu sefer dıger öncekınden çok farklı çok acılı. Çok şiddetli agrın olursa hemen acıle git amelıyata gırmen gerekır dedi doktorum. reglıme 4 gun kaldı onu beklıyoruz reglıden sonra tekrar gıdıcem ve bu sefer kistin ne kisti olduguna neden çıktıgına v.s detaylı tarama yapılacak. Gebe kalırsan şayet gebelıkte aynı boyutda kalırsa kistin bir sorun olmaz.Ama bazen gebelıkle bır kıstde buyuyor ve bu bızım istemedıgımız bır durum gebelık esnasında amelıyat olman gerekebılır dedi tabı lokal anestezıyle. Net belırleyemne kadar kroun dedi ama dinlemiyorum şuan dogum kontrol hapı vermedı henuz regl bekledıgımız ıcın verırsede kullanmaya nıyetım yok Allah biliyor.Riskim oldugu içinde ne agrı kesici ne bişey kullanamıyorum tek verdıklerı parol serum oda bebek varsada zararsız mış lakin bir işe yaradıgını soyleyemem.İNş vardır gebeyımdır ben agrısını çekmeye razıyım. Şu 4 gün geçsin artık hamıle degılsemde ılac v.s alıp agrımı hafıfletmek istiyorm:2: Belki anlayanınız vardır doopler ultrason raporunda multiloküler musinöz kist yazıyor

Canım Alah hayırlısıyla kucagına almaya nasıp etsin.Hayırlı evlat olsun inş.Sağlıkla büyüt :nazar:

Benim kirmizilar geldi 5 gün gecikmeyle...
Neyseki cok uzun sürmedi gelmesi klomene hemen baslayabilicem :-)

X