Hamile kalmak çok mu zor yoksa benmi beceremiyorum ?

hakikaten rekor kırmışsın canım :KK1::KK1:
iyi sonuçlar alırsın inşş.. haber ver banada

adetime benim hesaplarıma göre 6 gün kaldı 2 gündür kasıklarımda batma vardı bu sabah afedersiniz ishal oldum ve umutlarım yıkıldı ishal adet belirtisidir diye biliyorum çünkü.. dün gece yatarken dua ettim allahım hamileysem bana göster rüyamda diye.. ama adet olduğumu gördüm rüyamda.. bu sabah tabirine baktım çocuğu olmayan bir kadının rüyada adet olduğunu görmesi çocuğunun olacağına işarettir yazıyodu gene umutlandım ama nasıl geçer şu 6 gün bilmiyorum inşallah bu sefer rabbim yüzümü güldürür :KK43:

bu kadar üzme kendini çok gerilmişsin bence bu da rüyalarına bile yansımış. biraz rahatla kendine başka seni meşgul edecek şeyler bul derim.

bu kadar üzme kendini çok gerilmişsin bence bu da rüyalarına bile yansımış. biraz rahatla kendine başka seni meşgul edecek şeyler bul derim.

ah canım benim evet o zaman ben hamileymişim.. 1 mayısta hamile olduğumu ve düşük yaptığımı öğrendim 2 gün hastanede yattım ama kurtaramadık 6 haftalık bebeğimi :KK43: düşmüş çoktan.. tam 12 gün kanamam olmuştu o yüzden gitmiştim doktora adetim niye bitmedi diyee :KK43: :KK43:

biraz kendimden bahsedeyim
24 yaşındayım ve 3 senelik evliyim. 2 senedir hamile kalamıyorum picosluyum sol tüpümde tıkalı.
adetlerim çok düzensiz, geç oluyorum bunun için tarlusal kullanıyorum eşimin testleride normal sayılır.
bugüne kadar tedavi görmedik ilaç vs bişey kullanmadık ama bütün testlerimizi yaptırdık.
bu ay klomen başlıcaz inş. doktorumuz benim hormon testlerimi ve eşimin spermiogram testini yinelemek istedi
sonuçlara intten baktım benim kortizol düşük çıktı hamileliğe engel olduğu yazıyodu henüz doktorumla görüşemedim nasıl bi yol izlicek bilemiyorum :KK31::KK31::KK31:

şu anlattıgın sorunlarının hepsının çözümü var canım yaşımız daha cok genc tedavi ol hersey yoluna girer allahın ıznıyle

şu anlattıgın sorunlarının hepsının çözümü var canım yaşımız daha cok genc tedavi ol hersey yoluna girer allahın ıznıyle

insallah canim.
3 ay klomen kullandim ilk 2 ay fayda etmedi 3. ay gunde dört taneyle yumurtalar büyüdü ignemi oldum ama gebelik olusmadi 2 aydirda tedaviye ara verdim dislerimi yaptiriyorum tekrar baslicam reglimi bekliyorum..
Allah bizimde yüzümüze bakar ins..

ah canım benim evet o zaman ben hamileymişim.. 1 mayısta hamile olduğumu ve düşük yaptığımı öğrendim 2 gün hastanede yattım ama kurtaramadık 6 haftalık bebeğimi :KK43: düşmüş çoktan.. tam 12 gün kanamam olmuştu o yüzden gitmiştim doktora adetim niye bitmedi diyee :KK43: :KK43:

ayy canım üzüldüm ya. demekki hayırlısı değilmiş öle düşün. mutlaka bebeğin olcaktır sakın bunu düşünüp moralini bozma. benim de daha olmadı. bekelemedeyiz. eşimin tayini yeni onaylandı. artık daha düzenli beraber olacağız inş. olur hayırlı zamanda.

ayy canım üzüldüm ya. demekki hayırlısı değilmiş öle düşün. mutlaka bebeğin olcaktır sakın bunu düşünüp moralini bozma. benim de daha olmadı. bekelemedeyiz. eşimin tayini yeni onaylandı. artık daha düzenli beraber olacağız inş. olur hayırlı zamanda.

olur inşallah canım daha 1 yıl olmamış sen evleneli sakın kafana takma takınca olmuyor işte bak benim 1 ay sonra tam 4 sene bitiyor :KK43:

insallah canim.
3 ay klomen kullandim ilk 2 ay fayda etmedi 3. ay gunde dört taneyle yumurtalar büyüdü ignemi oldum ama gebelik olusmadi 2 aydirda tedaviye ara verdim dislerimi yaptiriyorum tekrar baslicam reglimi bekliyorum..
Allah bizimde yüzümüze bakar ins..

aynı sorunlar var bendede işte çok yumartam varmış bu ay 2 tane büyük oldu şükür ıgne kullandım bakalım persembe gunu doktora gıdıcem ıns vardır bebıs ama belırtım felan yok:KK43: ınternette bızım gıbıler ıcın doktorun bırı bı ornek vermıs onu yazayım bak acayıp uyuyor.evde 4 kişilik yemek yapıyorsun fakat misafirin 8 kişi geliyor 15 kişide yaptıgın 4 kısılık yemegı yıyor bu yuzdende karınları doymuyor memnunıyetsız kalıyorlar...aynı biz işte o kadar yumurtaya canmı dayanır ulen:KK43:

X