Hamile kalmak çok mu zor yoksa benmi beceremiyorum ?

Canım öncelıkle Allah yardımcın olsun şimdiki tıpda tedavıyle herşeyi yapıyorlar artık umut yıtırmemek gerekli.Gençsin henuz İnş bir an önce kavusursun bebegıne.

Allahın mucızelerı asla sual olunmaz evet. Ama bende şunu anlatayım benımde 17 yasımda yumurtalıgımda görulen buyuk bır kıst sonucu dogum kontrol hapı verılmıstı kulandım doktor 3 ay kullan dedi. EE tabı ben ne bıleyım bu hapların ara verılerek kullanılcagını.Velhasıl kelam bu sebepten 3 ay regl olmadım Daha sonrasında çok korkutuldum amelıyat gunu v.s aldık onkolojı hastanesıne gıdıyordum bu arada. Amelıyat olursan çocugun olmaz v.s bır suru sey duydum olmadım amelıyat. Daha sonrası 5 6 ay sonra tekrar gıttım dedım olucam amelıyat psıkolojıyle yaşanmaz. Ama bu seferde kist yoktu :44: sonra geçtıgımız yıl yıne agrılarım basladı tekrar gıttım aynı kist aynı boyutda duruyordu Doktor regl den sonra gel bıdaha dedı.Gittim kaybolmuştu.Sonra doktorun bana açıkladıgı bazı kistler bu sekılde olusup regl dönemlerınde kayboluyormuş. Neden oluştuguyla ılgılıde bişeyler demıstı ama net hatırlamıyorum şimdi.Yani aynı şey kısmen benımde basıma geldı.Şuan 23 yasındayım Allaha şükür hiç bişeyim kalmadı gerı gelmıyor artık. Bende bebek istiyorum ama henuz kalmadım bakalım kısmet :)

kızlar batınızı yazın beraber bekleyelim bakalım bu ay kimin şanslı ayı

bende picos var günüm belli değil ilaç kullanmazsam günüm çok geçiyo bu ay kullanmadım kimbilir nezaman olurum

karnımda ağrılar var kırmızı şeytanların gelmesi yakın galiba

Son düzenleme:

sagol canım evt tıp ilerledi ama insanız işte bi çaresizliğe kapılıyoruz hiç olmazmış hamile kalamazmışım gibi geliyo...

Allahın takdiri ne diyelim imtihan dünyası hakkımızda hayırlısı neyse o olsun...

kistlerinden kurtulmana sevindim darısı başıma inş...

umarım en yakın zamanda göbüşün dolar

Son düzenleme:

Benim batım 19.12.2013 az kaldı ama şuan karnımda feci agrı var ama sanırım regl ıle alakalı birşey degıl bagırsaklarımda sorun galiba
inş olur bu sefer çok çalıştık :) yumurtlama günlerini tutturdum bu sefer bakalım kısmet

hadi bakalım kuzum hayırlı haberlerini bekliyorum çift çizgiyi gör inş

ben bu ay verimli günleri değerlendiremedim

Son düzenleme:
senle aynı evlenmişiz aramızda 1 gün var... bilmiyorum neden tutmadı, nasip degil demekki, bide stres yokmu işte,,, bende bu ay incir kürü yaptım bitti, beklemedeyim.. batım 15,12,2013 .... bide adaçayı yagını duydum ondan alıcam, deneyecegim.. hakkımızda hayırlısı artık...

Son düzenleme:
Çörek otu tarım bal kürünü denemenizi tavsiye ederim bende klonenin yapamadığını bu kür yaptı Allah'ın izniyle

Çörek otu tarım bal kürünü denemenizi tavsiye ederim bende klonenin yapamadığını bu kür yaptı Allah'ın izniyle

amin inş..sagol canım onu hazırladım zaten, onuda deneyecegim.. bebişin hayırlı olsun canım ALLAH sag saglim kucagına almayı nasip etsin..k.i.bak

günaydınn bayanlar..
bu hamile kalma işini bende beceremedim..
doktor kontrollerimizde eşimde de bendede sorun yok..tabi benim bir tek HSG filmim kaldı..
7 aydır deniyoruz olmadı..
bu ay ben süt-maydanoz buharına oturucam..iltihap ve tüplerde tıkanıklık varsa çare oluyormuş..
başlık açtrım ama kimse ilgilenmedi..
bilgisi olan varmı aranızda..
beraber yapalımmı

Benimde adet gunum bu ayin 19u bakalim kirmizilari gorcem mi insallah gelmez bu ayda bebisim karnimda olur istegen herkese nasip etsin allah

Sagol kuzum emeğine sağlık meryem suresi okuyodum tefriciyeyede baslicam ins

inşallah canım tefriceye inancım sonsuz benim,her ne muradın varsa onun için ayrıca yusuf suresinide duymustum. 7 gece ara vermeden 1 defa okuyorsun, allahın izniyle olur inşş demekten başka çaremiz yok malesef

Arkadaşlar ben 3 buçuk yıllık evliyim ilk günden itibaren bebek istiyoruz eşimle ama malesef bir kez bile hamilelik duygusunu henüz tadamadım yapılan tüm tahlillerim normal çıkıyor eşimin de öyle.. bir kez çatlatma iğnesi oldum ama işe yaramadı ve aşılamaya karar verdik kısmetse ocak ayının ilk günlerinde aşılama olucağım için çok heyecanlıyım ilk aşılama da tutma şansı çok düşük biliyorum baştan çok umutsuzdum ama gün yaklaştıkça umutlanmaya başladım tefriciye okuyoruz bana lütfen dua edin.. kendim balıkesirde oturuyorum ama aşılamam İzmir de olucak inşallah tepecik eğitim ve araştırma hastanesinde.. lütfen dua edin yalvarıyorum size beni en iyi sizler anlarsınız yaşamayan bilmez tanımadığınız birine ettiğiniz duaların sevabı tartışılmaz bende isteyen herkese dua ederim bir yasin bile okuyup göndermek nelere kadir olabiliyor dünya duayla ayakta duruyor arkadaşlarım Rabbim isteyen herkese de bizlere de nasip etsin inşallaah anne olabilmeyi kimsenin kucağını boş bırakmasın.. amiiiiiiiiiiiiiin...

evt canım hersey stresten kaynaklanıyo ama unutmak kolay değilki deniyorum bebek fikrini aklımdan atayım diyorum yok beceremiyorum incir kürünü iki kez yaptım içtim bidahada yapmadım kuzum benim midem bi tuhaf içemiyorum böyle şeyler adaçayı yağınıda ilkkez duydum inş faydasını görürsün..

isyan bebeğim nasılsın hsg ni çektir bakalım sonuç ne olcak inş iyi çıkarda içimiz rahatlar
dediğin buharı nasıl yapıyosun anlatsana bende yapıyım sol tüpüm kapalı benim...

Benimde adet gunum bu ayin 19u bakalim kirmizilari gorcem mi insallah gelmez bu ayda bebisim karnimda olur istegen herkese nasip etsin allah

inş bitanem Rabbim gönlüne göre versin batına az kalmış kırmızı şeytanlara kışşş kışşş

inşallah canım tefriceye inancım sonsuz benim,her ne muradın varsa onun için ayrıca yusuf suresinide duymustum. 7 gece ara vermeden 1 defa okuyorsun, allahın izniyle olur inşş demekten başka çaremiz yok malesef

bizimde dualarımız bigün kabul olucak inş bizimde çamaşır makinamızdan küçük çamaşırlar çıkıcak çöpümüzde boklu bezler olucak(hayallerime bakın yaa) inanıyorum ben umudumu hiç kaybetmicem sabredicem birbirimize destek olup ayakta durucaz göbüşlerimiz dolucak bebişlerimiz olucak

inşallah olmazsın canım, perşembe gününün yüzü suyu hürmetine allah sana ve isteyen bütün arkadaşlara versinn...

amin canım

kızlar bugün cuma mübarek gün dualarda buluşalım...

herkes okuyabildiği kadar dua okusun yasin suresi Meryem suresi ve daha biçok sure bol bol dua edelim birbirimize..

belki aramızda duası makbul olan biri vardırda onun hürmetine hamile kalırız inş

bi yardımcı ourmusunuz kızlar yumurtlamam ayın 25 kasımdı bat 10 aralıktı ayın 7 sinde 1 damla leke geldi 8 inde 1 damla yine leke geldi 9 ünda adet oldum normal geldi derken ayın 10 unda öğlende herşey bitti gelen giden yok 11inde yine 1 damla 12 sinde yine 1 damla leke geldi hiç bişey anlamadım yani bu ay yerleşmedir geç döllenmediler dediler teste çıkmaz daha dediler onun için bekliyorum pazar yada pazartesi test yapıcam sizin fikriniz nedir

isyan bebeğim nasılsın hsg ni çektir bakalım sonuç ne olcak inş iyi çıkarda içimiz rahatlar
dediğin buharı nasıl yapıyosun anlatsana bende yapıyım sol tüpüm kapalı benim...

tatlım çektircem ama korkuyorumm yaa...biraz beklicemm bunun içinn...
tatlım adetinin son günü 1 kilo süt ve 1 demet maydonozu dilimleyip kaynatıosun..dirseğini bharına tutuosun yanmayacak şekilde olunca buharın üzerine oturuosun..dikkat et buharına oturuosun süte tenin değmeyecek yani..tabii bu arad çamaşırın olmayacak üstünde..ve belinden itibaren kalın bir battaniye ile saracaksınki buhar direk içine gitsinn...
bunu 3-4 gece tekrarlıcaksın kuzum..
o günlerde ilişkiyede girebilirsinn..
tüplere ve iltihaba iyi geliomuş diye okudum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…