Hamile kalan arkadaslar adetinize kaç gün kala belirti yasadınız yardımcı olabilir misiniz

Merhqbq sonucunuz ne oldu acaba test oyle olunca genelde bozuk diyorlar kanama lekelenme tarzdaysa gebelim olma ihtimali var yogunsa sokulmeyen adet
Meraba beim 3 gün aradan sonra yine pembe kahve tonlarda kanamam oldu bir gün sadece peceteye gelecek kadar oldu erken gebelik testi yaptım tekrar iki tane birini akşamdan yaptım birini sabah ilk idrarla affedersiniz yaptım her ikisinde de gölgeli bir çizgi çıktı ikinci çizgi aticam ama dikkatli baktigin zaman görünüyor ben bile zor görüyorum yada görmek istediğim için görüyorum belkide kafama takılan şu an hiç kanama akıntı falan hiç bişey yok acaba ne zaman kan testi yaptırsam bilmiyorum yaptırsam çıkar mı yardımcı olabilir misiniz tecrübeli olanlar

Cnm merhaba senin 3 gün kala normal kaset test yaptinmi.. erken de silik pozitif görmüşsün ya kasette yaptinmi acaba?
Evet canım kaset testte silik gördüm ama kaset testim de erken gebelik testiydi. Ama erken gebelik testide olsa kaset olanlarda çabuk gözükmüyormus. Benim de silikti ama gözle baya belirgin gözüküyordu.

Evet canım kaset testte silik gördüm ama kaset testim de erken gebelik testiydi. Ama erken gebelik testide olsa kaset olanlarda çabuk gözükmüyormus. Benim de silikti ama gözle baya belirgin gözüküyordu.
Anladim cnm sağ ol sağlıcakla hayırlı şekilde kucağına al inşallah

Canım benim yumurtlamadan beri göğüs uçlarım acıyor ama adete yakın da acıyor yumurtlamayı değerlendirdik ama bakalım inşallah pozitifi görmek bizlere de nasip olur

Canım benim yumurtlamadan beri göğüs uçlarım acıyor ama adete yakın da acıyor yumurtlamayı değerlendirdik ama bakalım inşallah pozitifi görmek bizlere de nasip olur
Hadi inşAllah canım benim Rabbim tez zamanda nasip etsin dediğim gibi benim tek belirtim oydu hayırlısı

Hadi inşAllah canım benim Rabbim tez zamanda nasip etsin dediğim gibi benim tek belirtim oydu hayırlısı
Senin göğsün tamamı mı hassastı yoksa benim gibi uçları mı sadece? Yürürken bile acıyor hiç böyle olmazdı bakalım bekleyelim

Senin göğsün tamamı mı hassastı yoksa benim gibi uçları mı sadece? Yürürken bile acıyor hiç böyle olmazdı bakalım bekleyelim
Uçları degil tamamı mesela suanda da oyle daga yatıyorum bi süre sagımda durdugumdan sola dönerken bile acıyo Benim normalde reglye 2-3 gün kala hassaslasırdı ama hamile oldugumda yumurtlama günümden beri agrımaya başlamıstı şuanda da devam ediyor

Hımm anladım canım çok teşekkür ederim Rabbim sağ salim hayırlısıyla kucağına almayı nasip eylesin bebişini..,,

Benim çok basım dönüyordu sabahları kalkarken ellerimde vücudumda bı degidikok olduğunu anlamistim ellerimi sıkamiyordum okdar uyuşuktuki

Benim çok basım dönüyordu sabahları kalkarken ellerimde vücudumda bı degidikok olduğunu anlamistim ellerimi sıkamiyordum okdar uyuşuktuki
meraba bana da yardımcı olabilir misiniz acaba benim reglden 3 gün önce kahverengi akıntı oldu bir daha olmadı kan testi yaptırdım 1.20 çıktı negatif ama reglden 10 gün geçti tekrar başladı kahve akıntı kasık ve bel ağrısı da var acaba beta yükselmiş mıdır negatif çıkmasına rağmen yükselme ihtimali var mı acaba acayip bi halsizlik yorgunluk hissi var yattigim yerden kalkamıyorum şu an tecrübeli olan var mı acaba

çubuk test yaptım ikinci çizgi silik çıktı sonra kan testi yaptırdım negatif çıktı sonuc

10 gün geçti diryorsunuz bence tekrar bir kan verin.. en doğru sonuç kan nihayetinde
ama sonucun zaten negatif ve kan testini Perşembe günü yaptırmıştım testi yükselir mi ki 3 günde kasik ve bel ağrım var başım uyuşuk çok ağrı var halsizlik yorgunluk var akıntı da var akıntı geldikten sonra daha da arttı kasık bel ağrım bu belirtiler beta yuksekliginden midir acaba
10 gün geçti diryorsunuz bence tekrar bir kan verin.. en doğru sonuç kan nihayetinde

Pardon ben testin üzerinden 10 gün geçti sandim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…