Hamile kalan arkadaslar adetinize kaç gün kala belirti yasadınız yardımcı olabilir misiniz

Bir de 8 ekimden itibaren yurtdışındayım yani hava değişimi falan buna sebep olmuş olabilir mi eğer öyleyse neden ilk iki ay düzenliydi

Evet canım ilk ve son aylarda olabiliyormus benim yeni başladı bulantılar 6. Haftayı gecince kusma yok ama tatlı yiyemiyorum mesela kızartma türü şeyler kokuyo midem kalkıyo senin bebiş baya büyümüş maşallah Rabbim sağ salim kucağınıza vermeyi nasip etsin cinsiyeti ne

Kızlar selam bana yardımcı olabilir misiniz geçen ay rahim filmi çekildim temiz çıktı bu ay ovülasyon testi yaptım son 1 haftadır idrarda artış var adet günüm yarın 3 gün önce ovülasyon testi 2 çizgi de kopkoyu çıktı test bozuk mu acaba dedim dün tuvalette peçeteye çok açık kahve leke geldi sonra durdu bugün de bi kere geldi ama devam etmedi yarın adet günüm ama hiç ağrı sızı yok test versem mi bugün hastaneden

Canım benim ilk lekelenmem adetimin 3. Günüydü. Ovülasyon testi bende kullandım ama sadece yumurtlama zamanı yani ondan anlayamazsın. Ben reglme 4 gün kala testte ögrendim 3 gün kalada kanda ogrendim. Bende gögüs hassasiyeti vardı yumutlama gününden bu yana hala daha var . Yani bi git ver istersen kan canım

Benim adetime 10 gün var ve sol kasığımda ağrı mide bulantısı halsizlik uyku isteği akıntılarım çoğaldı sık idrara çıkma oluyo hamile olabilirmiyim testi ne zaman yapmalıyım

Benim adetime 10 gün var ve sol kasığımda ağrı mide bulantısı halsizlik uyku isteği akıntılarım çoğaldı sık idrara çıkma oluyo hamile olabilirmiyim testi ne zaman yapmalıyım
Canım bulantı bu kadar erken başlamaz diye biliyorum ben 6. Haftamda yasadım. Akıntıda yumurtlama zamanları oluyo 10 gün çok erken bi süreç. Ben 4 gün kala evde testte ögrendim çok silik çizgiyle 3 gün kala kan verdim 39.4 le ögrendim şuan çıkmaz yani yapsanra biraz bekle canım. Benimde sol kasıgımda oldu ara ara agrılar ama ben belirti diye düşünmedim çok şükür suan 6 bucuk haftalıgız

Allah sağ salim kucağına almayı nasip etsin bende çok istiyorum inşallah bu sefer tutmuştur ilk defa sol kasığımda ağrı başladı bu kadar erken

Allah sağ salim kucağına almayı nasip etsin
Bende çok istiyorum inşallah tutmuştur bu sefer ilk defa sol kasığımda ağrı oluyor bu kadar erken

Allah sağ salim kucağına almayı nasip etsin bende çok istiyorum inşallah bu sefer tutmuştur ilk defa sol kasığımda ağrı başladı bu kadar erken
Amin canımm İnşAllah sizede tez zamanda nasip eder Rabbim inşAllah benimde solda baslamıstı ama ben heveslenmemek için hiç bir belirtiye ihtimal vermedim bide bizim yumurtlamadan once olmustu ilk denememizdi ama olucagı varmıs çok şükür Stres yapma canım belirtilere takılma Rabbim inşAllah vericektir

Çok teşekkür ederim Amin inşallah

aynı bende senin gibiydim ağzıma çikolata kızartma soğan sarımsak hiç sürmedm midem yanıyordu... şimdi çok az da olsa tüketebiliyorum. inşallah 3.trimesterda geri gelmez... erkek miniğim. benim de kusma olmadı ama yanma çoktu bide sabah bulantıları.

Allah bagıslasın canın ben bide progestan kullanıyorum kahverengi lekelenmem oluyo arada o yüzden o hapta bana çok mide bulantısı yapıyor ya. İnşAllah seninde olmaz bidaha

Allah bagıslasın canın ben bide progestan kullanıyorum kahverengi lekelenmem oluyo arada o yüzden o hapta bana çok mide bulantısı yapıyor ya. İnşAllah seninde olmaz bidaha
amin senin de allah bağışlasın canım. allah bilir olmaz inşallah

Merhaba hanımlar adetime 9 gün kala kan testi yaptırdım 1.20 çıktı 1 haftalık hamilelik daha yeni yerleşiyo dediler doktor 4 gün sonra falan yine test yaptır dedi böyle yaşayan varmı yada bilgisi olan

Merhaba hanımlar adetime 9 gün kala kan testi yaptırdım 1.20 çıktı 1 haftalık hamilelik daha yeni yerleşiyo dediler doktor 4 gün sonra falan yine test yaptır dedi böyle yaşayan varmı yada bilgisi olan
Ben 3 gün kala 39.4 ile ogrendim 9 gün kala çok bi belirtim de çıkmadı. Ama demekki belli oluyomus böylede

Evet böyle söylediler ama yükselirmi hamilemiyim acaba diye düşünüyorum
Bende ilk defa duydum canım o yüzden hiç bilmiyorum bilen yaşayan arkadaslar yazarlar ama doktor var demiş. İnşAllah yükselir çünkü 9 gün kala çok erken bişey demek için yinede pozitif düşünmek lazım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…