Hamile kalan arkadaslar adetinize kaç gün kala belirti yasadınız yardımcı olabilir misiniz

Yumurtalama günü ilişki oldu ve ben ondan 1 gün sonra ara ara giren kasık ağrıları yaşamaya başladım. Bir kaç gün sonrasında da bel ağrısı eklendi. Ayaklarım buz gibi hiç bir şekilde ısınmıyordu. Ve adet günüme kadar da böyle devam etti. Zaten adetimden 5 gün önce kaset testte silik çizgi gördüm. Adet günümde de çizgi koyu hızlı bir şekilde çıkmıştı. Adet belirtim 3-4 gün kala başlardı. Bu yumurtlamadan itibaren başladı ve belirtiler bitmedi. Demem o ki o kadar erken belirti vermez diyor bazı arkadaşlar ama kesinlikle veriyor. Vücudunu tanıyorsan değişikliği direkt hissediyorsun. Tabi çok fazla kendini dinlememek de önemli bu da psikolojik belirtiler hissetmeye sebep olur maalesef. Allah bakabilecek, güzel kalpli olan herkese nasip etsin.

Benim adetime 10 gün var ve sol kasığımda ağrı mide bulantısı halsizlik uyku isteği akıntılarım çoğaldı sık idrara çıkma oluyo hamile olabilirmiyim testi ne zaman yapmalıyım
Yapmayin gecmesini b3kleyin sonu husran oluyor bn de erkenden yapmaya basladim hatta silik cizgiler cikti ama adet oldum

Kan testi yaptırdım 1.20 çıktı 1 haftalık hamilelik olabilir dediler doktor 4 gün sonra yine yaptır dedi şuan adetime 7 gün var
Meraba bayanlar benim de benzer bi sıkıntım varda tecrübeli olanlar yardımcı olabilirse sevinirim benim regl gunum normalde dündü ama iki gün kesik kesik köyü rente kanamam oldu ve kesildi bugün erken gebelik testi yaptım evde ikinci çizgi önce çıktı bir iki dakka sonra kayboldu bu şekilde olupta hamile olduğunu öğrenen var mı acaba

Meraba bayanlar benim de benzer bi sıkıntım varda tecrübeli olanlar yardımcı olabilirse sevinirim benim regl gunum normalde dündü ama iki gün kesik kesik köyü rente kanamam oldu ve kesildi bugün erken gebelik testi yaptım evde ikinci çizgi önce çıktı bir iki dakka sonra kayboldu bu şekilde olupta hamile olduğunu öğrenen var mı acaba
Merhqbq sonucunuz ne oldu acaba test oyle olunca genelde bozuk diyorlar kanama lekelenme tarzdaysa gebelim olma ihtimali var yogunsa sokulmeyen adet

Merhqbq sonucunuz ne oldu acaba test oyle olunca genelde bozuk diyorlar kanama lekelenme tarzdaysa gebelim olma ihtimali var yogunsa sokulmeyen adet
merhaba kan testim reglden 6 gün önce 2.39 çıkmıştı o yüzden şüphelendim bende evde yapılan testlerle takip ettim en son yaptığım test ikinci çizgi biraz dağınık çıktı ya yanlış yaptım yada test bozuk o yüzden yeni bir test aldım yarın sabah tekrardan test yapicam ve hayal kahverengi akıntı devam ediyor afedersiniz bakalım nasip hepimiz için hakkımızda hayırlısı testi yaptıktan sonra yine yazarım buraya

merhaba kan testim reglden 6 gün önce 2.39 çıkmıştı o yüzden şüphelendim bende evde yapılan testlerle takip ettim en son yaptığım test ikinci çizgi biraz dağınık çıktı ya yanlış yaptım yada test bozuk o yüzden yeni bir test aldım yarın sabah tekrardan test yapicam ve hayal kahverengi akıntı devam ediyor afedersiniz bakalım nasip hepimiz için hakkımızda hayırlısı testi yaptıktan sonra yine yazarım buraya

Kan testi yaptırdım 1.20 çıktı 1 haftalık hamilelik olabilir dediler doktor 4 gün sonra yine yaptır dedi şuan adetime 7 gün var
Şimdi yapmak istiyorum testi ama sabah daha net bir sonuç alırım inşallah varsa gebelik 3. hamilelik olucak nasip olursa Allah tüm isteyenlere nasip etsin inşallah

sadece lavaboya çıktığım zaman oluyordu şu an 3 gündür kesilmişti bugün tekrardan paceteye gelen kahverengi akıntı var affedersiniz

Merhaba. Benim yaklaşık 3 gün öncesinde bel ve kasık ağrım oldu . Onun dışında bir belirti olmadı. İnşallah hayırlı zamanda sağlıkla bebeğini kucağına alırsın:)

darısı bana olsun demeden geçemeyecegim benim icin dua edin sizde saglıklıkca kucagınıza alırsınız insallah

yok kanama yoğun değil şu an sadece peceteye gelecek kadar var ve bundan beş gün öncede sadece lavabodayken gelen koyu renk bir kanama vardı şimdi de 3 gün aradan sonrada sadece peceteye gelen kahverengi açık pembe tonlarda akıntı şekilde kanama var acaba kan testi yaptırsam varsa çıkar mı acaba bilmiyorum

X