hamile kalamayanlar ve tedavi ile hamile kalanlar lütfen buraya konuşalım

hamıleyımmmmm kızlar mucızem geldı ..3.asılamam tuttu cok heycanlıyımmmmmm ve sevınclımmmm darısı sıze ınsalhhhhh

hamıleyımmmmm kızlar mucızem geldı ..3.asılamam tuttu cok heycanlıyımmmmmm ve sevınclımmmm darısı sıze ınsalhhhhh

ooooooooo süper ya çok sevindim canım yaa ne dedim ben sana yeminle demiştim içime doğdu ohh valla çok sevindim oleyyyyyyyy:)))))))))))))))ALLAH analı babalı mutlu sağlıklı bi şekilde büyütmeyi nasip etsin ayy çok güzel darısı bize

çok sevindim senin adına,seninde mucizen gerçekleşti,isteyen herkes en kısa zamanda mucizesine kavuşur inşallah,allah tamamına erdirsin,güzel,rahat,huzurlu bir hamilelik geçirirsin inşallah,bir bebek çıktı bakalım,arkası çabuk gelir inşallah,teker teker herkes hamile kalır sırasıyla inşallah

ayyy çok sevindim canım :) ya ben topiği sessiz takip edenlerdendim ama dayanamadım bu habere Allah isteyen herkese nasip etsin inşaallah(amin).
bende 1 yıllık evliyim 3 klomen ve çatlatma iğnesinden sonuç alamadım ilk aşılamam olacak kısmetse mayıs adetimde.
güzel haberler almaya devam ederiz Allah'ın izniyle......

kızlar bugün doktora gittim artık aşılama dedi biraz tereddüt ediyrum yaa kızlar beni rahatlatııııııınnnnn :)

neden terreddüt ediyosun arkadaşım bu kademe kademe napalım dr. öle dediyse demekki aşı olmalısın içini ferah tut kaybedicek zamanımız yok her ay çok önemli 1 ay bile boşa geçirmemeliyiz allahın izniyle tutar inş. yüreğini temiz tut kib

ooooooooo süper ya çok sevindim canım yaa ne dedim ben sana yeminle demiştim içime doğdu ohh valla çok sevindim oleyyyyyyyy:)))))))))))))))ALLAH analı babalı mutlu sağlıklı bi şekilde büyütmeyi nasip etsin ayy çok güzel darısı bize

evet cnm ya hakkaten sen demıstın ben hıc ınanmıyodun gecen sayfalardada yazmıstım ya hahahhahaha:)kesın aadet olcam dedım mucıze resmen yaaa Rabbıme ukurler olsunmı dun degerım 874 cıktı yarın bıda yapcaz de cokk ıı dedı bakalım cok heycanlıyız ve hala ınanamıyoruz garıp bı duygu:)darısı sıze ınsallh

çok sevindim senin adına,seninde mucizen gerçekleşti,isteyen herkes en kısa zamanda mucizesine kavuşur inşallah,allah tamamına erdirsin,güzel,rahat,huzurlu bir hamilelik geçirirsin inşallah,bir bebek çıktı bakalım,arkası çabuk gelir inşallah,teker teker herkes hamile kalır sırasıyla inşallah

amınnnnnn cok saol cnm zaten hayırlısıyla doguruyum hıc korunmıcam:)Allah sızlerede nasıp etsın cnm ben hıc ınanmıyodum tutcana kesın adet olcam dıodum tatıl planları yapıodum tup bebege geccektım yaa ne enteresan :) hala ınanamıyorum cok saskınım:)

ayyy çok sevindim canım :) ya ben topiği sessiz takip edenlerdendim ama dayanamadım bu habere Allah isteyen herkese nasip etsin inşaallah(amin).
bende 1 yıllık evliyim 3 klomen ve çatlatma iğnesinden sonuç alamadım ilk aşılamam olacak kısmetse mayıs adetimde.
güzel haberler almaya devam ederiz Allah'ın izniyle......

cnm cok saolll..amın ınsaalh..bende 3klomen normal yol ılıskıyle denedım olmadı 3.asılamamdı 2 negatıf asılamam var.cok uzuluodum ya nıye olmuyo tutmuyo dıye buda tutmadı zannettım cıft cızgıyı gorunce sookkkk oldum 20 sınde sılık cıktı ter bosaldı ustumden heycandan am a ınanamadım tatıle gıttık 4 gun gectı ıste dun yaptım pretıctor bıldın varya kopkoyu ıkı cızgı cıktı apar topar hastaneye kostuk kan verdım ıkı saat sonra aldık ve 874 cıktı dr aradık hayırlı ugurlyu olsun dedı :)hakkımızda hayırlısı olsun Allahım herkese nasıp etsın bu duyguyu

aman maşallah maşallah diikat et kendine çevrendekilerede 3 ay söyleme nazar olmasın.

valla cnm duymayan kalmadı galıba:))) ayy ınsallh bısı oolmaz Allahım korusun ..cok saol cnm dıkkat etmeye calısıyrum dr bol bol su ıc ve dınlen dedı yapmaya calısıyorum bakalım su 3 ayı atlattıkmı tamammdır..

kızlar bugün doktora gittim artık aşılama dedi biraz tereddüt ediyrum yaa kızlar beni rahatlatııııııınnnnn :)

evet cnm klomen catlatma normal ılıskıyle artık zaman kaybetme asılama gec bak benım 3.asılammada oldu bıde yaptırmıcaktım 3. yu ara vercektım ıyıkı vermemısım :)asılamadan hıc umıdım yoktu zaman kaybı dıyodum hamıle cıktım:)ınsallh kısa zamnda bebısıne kavusursun

evet cnm ya hakkaten sen demıstın ben hıc ınanmıyodun gecen sayfalardada yazmıstım ya hahahhahaha:)kesın aadet olcam dedım mucıze resmen yaaa Rabbıme ukurler olsunmı dun degerım 874 cıktı yarın bıda yapcaz de cokk ıı dedı bakalım cok heycanlıyız ve hala ınanamıyoruz garıp bı duygu:)darısı sıze ınsallh

valla ciddi diyorum ben kolay kolay kimseye öyle demem ama sen diyodun ev toplycm adet olcam ben hiç ihtimal vermedim bence hamile falan demiştim şükür çıktı tabi bu işin gırgır kısmı:)meleğin geldi ne güzel inan çok sevindim darısı bizlere inşallah ne olur dua et sende.bu gün yeni doğmuş bi bebek gördüm nerdeyse ağlycaktım hüngür hüngür çok duygusal oldum zaten:KK43:ALLAHIM inşallah hayırlısıyla kucağna almayı nasip eder yorma kendini dinlen

cok tesekkurler cnm darıısı ısteyenlere ınsallh

dua et bana... sabah test yaptırcam... ilk takibim ama kistlerim olduğu için bir ay deneme bir ay koruma, süreç çok uzun... hayırlısı hakkımızda. hiç hamile hissetmiyorum kendimi ama dur bakalım. senin gibi bu yollardan geçmiş insan daha iyi anlıyor, dualarında eksik etme bizi olur mu canım. Tekrar hayırlı olsun, sağlıkla doğsun gülücükler dağıtsın anne babasına inşallah :):nazar:

X