Hamile Arkadaşlarımız Hamile Kalmak İsteyenler İçin 1 Tane Ayetel Kürsi Okurmusunuz??

1 tane okudum ve isimlerinizi söyledim. İnş Allah Allah'ım sizinde kucağınızı doldurur. Allah'ım kimseye aratmasın.:KK16::KK16:

merhaba hanımlar
biz tüm hamile kalmak isteyenler ve bizler için hamile arkadaşlarımıza Ayetel Kürsi okutuyoruz. sadece 1 tane okunacak ve isimlerimiz söylenerek hepimize gönderilecek. bizim için 1 tane okurmusunuz? İSİM LİSTEMİZ AŞAĞIDA. Allah hepinizden razı olsun ALLAH SAGLIKLI SIHATLİ YAVRUNUZU KUCAGINIZA ALMAYI NASİP ETSİN ALLAH KABUL ETSİN AMİN:21::21::21:

(LİSTEYE ADINI EKLETMEK İSTEYENLER BANA MSJ ATABİLİRLER)

Eki Görüntüle 1169119

LİSTEMİZ:

CANSU
CEYLAN
DUYGU
HÜLYA
YELİZ
ELİF
ŞİFA
NURDAN
ARZU
SÜNDÜZ
SERPİL
YASEMİN
PINAR
DİDEM
VE TÜM ANNE OLMAK İSTEYENLER İÇİN

Eki Görüntüle 1169133
tatlım benide yaz Allah kabul etsin:).....

kuzummm topiğin hayırlı olsun çok güzel bi topık olmuşş :nazar:
benim adımıda yazıver rabbim tüm isteyenlere en yakın zamanda tattırsın bu mutluluuğu:KK16:

Okudum..Umarım hayırlısıyla sağlıkla en kısa zamanda kavusursunuz meleklerinize..
:KK16:

beni de ekler misin.. ''zeynep''
konuyu açan arkadaşa
destek olan arkadaşlara teşekkürler, Allah razı olsun hepinizden

Okudum fistiklar..Rabbimmm bol duali bol hamisli bol brb8sli topik etsin burayi kizlar..
Ben gecen yil ramazan ayinda geceler (saat 4olmasina da ozen gostererek) hacet namazi kildim geceler cok dua ettim cok istedim oyle gunler olduki saatin gectiyini anlamamis olarak 3 4saat sadece dua ederek sadece bebis isteyerek gecirmistim..
Ve sukurlar olsunki bu ramazan Allahin izniyle alicam bebisi kucagima..kuzlar bu mubarek ayin gecesi gunduzu hepsi bizim...dualarimizi eksik etmeyelim elbeett duyacak sesimizi Rabbimmm..
Isteyen herkese saglikli nir melek nasip olsun Insallah:KK16:

Okudum kizlar.ALLAH gonul muradinizi versin,kimsenin kucagini bos boynunu bukuk birakmasin insaALLAH

Son düzenleme:
X