Hamile Arkadaşlarımız Hamile Kalmak İsteyenler İçin 1 Tane Ayetel Kürsi Okurmusunuz??

okudum..umarım hayırlısıyla sağlıkla en kısa zamanda kavusursunuz meleklerinize..
:KK16:

okudum fistiklar..rabbimmm bol duali bol hamisli bol brb8sli topik etsin burayi kizlar..
Ben gecen yil ramazan ayinda geceler (saat 4olmasina da ozen gostererek) hacet namazi kildim geceler cok dua ettim cok istedim oyle gunler olduki saatin gectiyini anlamamis olarak 3 4saat sadece dua ederek sadece bebis isteyerek gecirmistim..
Ve sukurlar olsunki bu ramazan allahin izniyle alicam bebisi kucagima..kuzlar bu mubarek ayin gecesi gunduzu hepsi bizim...dualarimizi eksik etmeyelim elbeett duyacak sesimizi rabbimmm..

ısteyen herkese saglikli nir melek nasip olsun ınsallah:KK16:

okudum kizlar.allah gonul muradinizi versin,kimsenin kucagini bos boynunu bukuk birakmasin insaallah

bende okudum okumaya dvm edicem ınşallah....

ne güzel allah kabul etmiş dualarınızı. Insallah saglıklı sıhatli dogurup kucagınıza alırsınız evlatlarınızı.amin allah kabul etsin dert görmesin okuyan agızlarınız amin amin amin:21::21::21:

amin ecmain Allah razı olsun

piştt fıstıkkk bende okudum sahura hazırlık yapacaktım okuyum cıkıyım dedim hayır mubarek günü RABBİM sesimizi duyarda ellerimizi boş cevirmez inşşş
kullarım benden istesin ben vereyim demiş RABBİM sana yalvarıyoruz senden istiyoruz sen yücesin ulusun teksin birsin ol dersen olur RABBİM ol de :KK14:hayır mubarek ramazan ayı hürmetine RABBİM bizimde yüzümü güldür evlat hasretiyle sınama cennet kokulu melekten bizlerede nasip et hamile kardeşlerimiz gibi hamile kardeşlerimzzede yardım et RABBİM bi avazda kucaklarına alsınlar kolay dogum hayırlı evlat saglıklı vatana milete hayırlı ALLAHTAN korkan kuldan utanan evlat nasip etsin inşş ( aminnnnnnn)
balım okudum RABBİM duysun inş :KK16::KK54: öptüm kıııı :KK54:

Okudum arkadaşlar Rabbim bu mübarek günlerde inşallah dualarımızı kabul eder hayırlı evlat nasip eder hepinize

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

hayırlı ramazanlar rabbım bu mübarek günlerde gerı cevırmesın ınsallah bızlerı hayırlısıyla evlatlarımızı bıze nasıp etsın:KK16:
bu ayda daha da fazla dua edelım bırbırımıze muslumanın muslumana ettıgı dua daha makbul olur ınşallah :KK16:
eşlerımıze baba oluyosun dıyebılmeyı o muhteşem duyguyu yaşayabılmemız ıcın lütfen esırgemeyın dualarınızı hepınızden Allah razı olsun :KK34:

hayırlı ramazanlar rabbım bu mübarek günlerde gerı cevırmesın ınsallah bızlerı hayırlısıyla evlatlarımızı bıze nasıp etsın:KK16:
Bu ayda daha da fazla dua edelım bırbırımıze muslumanın muslumana ettıgı dua daha makbul olur ınşallah :KK16:
Eşlerımıze baba oluyosun dıyebılmeyı o muhteşem duyguyu yaşayabılmemız ıcın lütfen esırgemeyın dualarınızı hepınızden allah razı olsun :KK34:

amin insallah canım benim bol bol dua edelim bizlerde listedekiler için ve hamiş arkadasların saglıklı dogurmaları için ...evet hamiş arkadaslardan dua istiyoruz bizimde dualarımız onlarla

piştt fıstıkkk bende okudum sahura hazırlık yapacaktım okuyum cıkıyım dedim hayır mubarek günü rabbim sesimizi duyarda ellerimizi boş cevirmez inşşş
kullarım benden istesin ben vereyim demiş rabbim sana yalvarıyoruz senden istiyoruz sen yücesin ulusun teksin birsin ol dersen olur rabbim ol de :KK14:hayır mubarek ramazan ayı hürmetine rabbim bizimde yüzümü güldür evlat hasretiyle sınama cennet kokulu melekten bizlerede nasip et hamile kardeşlerimiz gibi hamile kardeşlerimzzede yardım et rabbim bi avazda kucaklarına alsınlar kolay dogum hayırlı evlat saglıklı vatana milete hayırlı allahtan korkan kuldan utanan evlat nasip etsin inşş ( aminnnnnnn)
balım okudum rabbim duysun inş :KK16::KK54: öptüm kıııı :KK54:

allah kabul etsin canımamin amin amin ecmain

:KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54:

ıyi sahurlar canlar bende okuduum allahim isteyen herkese hayirli saglikli evlat nasip etsin sevgiler

okudum arkadaşlar rabbim bu mübarek günlerde inşallah dualarımızı kabul eder hayırlı evlat nasip eder hepinize

iphone 'den kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

allah razı olsun saglıklı sıhatli dogurun insallah :21::21::21::21:cok sagolun kızlar:KK19::KK19::KK19::KK19:

merhaba hanımlar
biz tüm hamile kalmak isteyenler ve bizler için hamile arkadaşlarımıza Ayetel Kürsi okutuyoruz. sadece 1 tane okunacak ve isimlerimiz söylenerek hepimize gönderilecek. bizim için 1 tane okurmusunuz? İSİM LİSTEMİZ AŞAĞIDA. Allah hepinizden razı olsun ALLAH SAGLIKLI SIHATLİ YAVRUNUZU KUCAGINIZA ALMAYI NASİP ETSİN ALLAH KABUL ETSİN AMİN:21::21::21:

(LİSTEYE ADINI EKLETMEK İSTEYENLER BANA MSJ ATABİLİRLER)

Eki Görüntüle 1169119

LİSTEMİZ:

CANSU
CEYLAN
DUYGU
HÜLYA
YELİZ
ELİF
ŞİFA
NURDAN
ARZU
SÜNDÜZ
SERPİL
YASEMİN
PINAR
DİDEM
BİRSEN
ZEYNEP
GÜL
ESMA
DİLEK
AYŞEGÜL

VE TÜM ANNE OLMAK İSTEYENLER İÇİN

Eki Görüntüle 1169133

okudum ve isteyen bütün ümmeti muhammede nasip et diye dua ettim.inşallah bu sene hepini hamiş olursunuz :KK49:

okudum ve isteyen bütün ümmeti muhammede nasip et diye dua ettim.inşallah bu sene hepini hamiş olursunuz :KK49:

Bende okudum bir tane. Rabbim kabul etsin bu mübarek günlerin hürmetine.. Amin..
canlarım Allah kabul etsin agzına yüregine saglık Allah sizlerede saglıklı sıhatli dogurmayı nasip etsin Ramazanın hürmetine amin amin amin

merhaba hanımlar
biz tüm hamile kalmak isteyenler ve bizler için hamile arkadaşlarımıza Ayetel Kürsi okutuyoruz. sadece 1 tane okunacak ve isimlerimiz söylenerek hepimize gönderilecek. bizim için 1 tane okurmusunuz? İSİM LİSTEMİZ AŞAĞIDA. Allah hepinizden razı olsun ALLAH SAGLIKLI SIHATLİ YAVRUNUZU KUCAGINIZA ALMAYI NASİP ETSİN ALLAH KABUL ETSİN AMİN:21::21::21:

(LİSTEYE ADINI EKLETMEK İSTEYENLER BANA MSJ ATABİLİRLER)

Eki Görüntüle 1169119

LİSTEMİZ:

CANSU
CEYLAN
DUYGU
HÜLYA
YELİZ
ELİF
ŞİFA
NURDAN
ARZU
SÜNDÜZ
SERPİL
YASEMİN
PINAR
DİDEM
BİRSEN
ZEYNEP
GÜL
ESMA
DİLEK
AYŞEGÜL

VE TÜM ANNE OLMAK İSTEYENLER İÇİN

Eki Görüntüle 1169133

canlarım Allah kabul etsin agzına yüregine saglık Allah sizlerede saglıklı sıhatli dogurmayı nasip etsin Ramazanın hürmetine amin amin amin

Amin canım Allah razı olsun. Rabbim kucağınızı boş bırakmasın. Şu mübarek ayda birbirimize bol bol dua edelim.. En çok ihtiyacımız olan şey dua..

X