Hamile Arkadaşlarımız Hamile Kalmak İsteyenler İçin 1 Tane Ayetel Kürsi Okurmusunuz??

Allah bagislasin canim benim Rabim yuzunuzu hep guldursun.benimde esimde varikosel var sayi 60 milyon iyi ama hizi %3.bendede pko var.bizede doktor asilama tutmaz dedi.Rabbim evladini bagislamis Allaha sukur.insallah evlatlarinla hep mutlu olursun

amin canım inşallah evlatlarınla dedin allahmı söyletti birden fazlamı olucakki rabbim sanada nasip etsin inşallah bu özel duyguyu isteyen herkese nasip etsin yüce rabbim

listedeki tüm isimlere okudum Allah dualarımızı kabul eder ve hayırlı evlatlar nasip eder inşallah... benimde bir arkadaşım var aynı yerlere yazıyoruz sanırım bende onun için ayetel kürsi istiyordum adı çiğdem... eklerseniz onuda sevinirim...

tabiki herkesin farklı oluyor ama bak benim eşiminde sperm sayısı çok düşüktü ve hızlı hareketli spermide hiç yoktu ama bana doktorum illede aşılama dedi ve 2 kez aşılama yaptı sonra tüp bebek dedi bize dediki devlet karşılıyor son ana geldik tüp bebek tedavisine bi baktılar aaa siz 2 senelik evlisiniz olmaz 3 senelik evli olmanız gerekiyor baya tartıştık gerildik o doktora tüp bebek yaptırıp aynı parayı vermektense başka bir doktora gidip tüp yaptırmak mantıklı geldi hemde önümde ik arkadaşımda o doktora gidip ilk seferinde tüpte hamile kalmışlardı allah razı olsun şimdiki doktorumdan verdiğim para sonuna kadar helal olsun hep dediki senin sorunun yok ilk seferde kesin tutacak dedi hep ve dediki senin aşılamalar zaten tutmazmış bu değerlerle boşuna aşılama yapmış sonuç belliymiş zaten dedi ve ben eski doktoruma 3.000 tl para bayıldım aşılamaydı tahliller testler rahim filmi bilmemne... yani diyeceğim oki senin durumunda benimkine benziyor bence aşılamayla hiç vakit kaybetme derim ama yinede sen bilirsin bana göre vakit kaybı sperm sayısı ve hızı düşük olanlar için..

inşallah canım önemli olan rahat olmak. pko çocuğun olmayacağı anlamına gelmiyor sadece diğer annelere göre biraz sabretmemiz gereken bir rahatsızlık.
daha öncede dedim düzenli ilişki ve rahat sakin bir kafa zamanı gelince gelecek minik bebeğin sana :)

Kızım 7-8 aylık iken hamile kaldım. İstiyordum ama bu kadar çabuk olması bana da sürpriz oldu. Aynen Rabbim hediye verdi.
maşallah ne güzel Allah bağışlasın

eşimin değerleri çok düşük değil normale yakın sizinkiler nasıldı. haklısındır belki ama şu an tüp bebek için durumumuz yok aşılamayı deneyelim önce

Slm canim beni.de esimde hizi %3 asilama olabilir dedi doktor.siz asilama ve tup bebege ne kadar verdiniz.biz resmi olarak 8aydir evliyiz.tup icin 3yilmi beklememiz gerek.

Allah kabul etsin agzina bebisine saglik gulum
Aminnnnnnn TABİ EKLİYORUM HEMEN:))

merhaba hanımlar
biz tüm hamile kalmak isteyenler ve bizler için hamile arkadaşlarımıza Ayetel Kürsi okutuyoruz. sadece 1 tane okunacak ve isimlerimiz söylenerek hepimize gönderilecek. bizim için 1 tane okurmusunuz? İSİM LİSTEMİZ AŞAĞIDA. Allah hepinizden razı olsun ALLAH SAGLIKLI SIHATLİ YAVRUNUZU KUCAGINIZA ALMAYI NASİP ETSİN ALLAH KABUL ETSİN AMİN

(LİSTEYE ADINI EKLETMEK İSTEYENLER BANA MSJ ATABİLİRLER Hamile kalan arkadaslar haber etsinler lütfen listemizi güncelleyelim insallah listemizdeki herkes müjdesini verir en yakın zamanda hayırlısı ile amin )

Eki Görüntüle 1169119

LİSTEMİZ:

CANSU
CEYLAN
DUYGU
HÜLYA
YELİZ
ELİF
ŞİFA
NURDAN
ARZU
SÜNDÜZ
SERPİL
YASEMİN
PINAR
DİDEM
BİRSEN
ZEYNEP
GÜL
ESMA
DİLEK
AYŞEGÜL
NESLİHAN
AYŞENUR
GÜLNUR
HAVVA
MİNE
SÜHEYLA
SERAP
AYŞE CEYDA
AYNUR
SEVGİ
SİMLA
MELİKE
EBRU
KÜBRA
SEDEF
ÇİĞDEM
VE TÜM ANNE OLMAK İSTEYENLER İÇİN

Eki Görüntüle 1169133

Son düzenleme:
105 ayetel kürsimiz oldu

okuyan hamişlerimizin yavrularına güzel uzun ömürlü bir ömür kolay dogumlar nasip etsin

allah kabul etsin insallah ramazanın hürmetine tüm isteyenler listedekiler hepimiz hamiş olalım hayırlısı ile insallah yavrularımıza kavusalım aminnnnnnnnnnnnnnnnn

Son düzenleme:

Arkadaşlar Rabbim hepinize hayırlı evlatlar versin 5 aylık hamileyim ve listedeki herkese ayrı ayrı birer Ayet el kürsi okudum, Allah kabul etsin...

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

canım benim 36 Ayetel kürsimi okudunMASALLAH SEN NE GÜZEL KALPLİ BİR İNSANSIN BÖYLE.bende senin için 99 Ya Mübdi c.c okuyacagım simdi.Allah bebegine sana yuvana saglık huzur mutluluk afiyet bolll muhabbet versin Allah kabul etsin amin amin amin

bazı arkadaslar okumuyor biliyomusun gördükleri halde es gecenler var ne diyim Allah dua edenlerdende etmeyenlerdende razı olsun

Canım bizim sperm sayımız 4 buçuk milyon çıktı varikosel de var sizin değerler nasıldı? Hız ve morfoloji bakılamadi diyor benim de kafam cok karışık çok şükür bende hiçbir sorun yok bizde ağustos da doktora gideceğiz aşilama ya da tüp bebek neye göre karar veriyorlar? Hangi ilde yaptirdin? Çok soru sordum hakkını helal et

merhaba hanımlar
biz tüm hamile kalmak isteyenler ve bizler için hamile arkadaşlarımıza Ayetel Kürsi okutuyoruz. sadece 1 tane okunacak ve isimlerimiz söylenerek hepimize gönderilecek. bizim için 1 tane okurmusunuz? İSİM LİSTEMİZ AŞAĞIDA. Allah hepinizden razı olsun ALLAH SAGLIKLI SIHATLİ YAVRUNUZU KUCAGINIZA ALMAYI NASİP ETSİN ALLAH KABUL ETSİN AMİN

(LİSTEYE ADINI EKLETMEK İSTEYENLER BANA MSJ ATABİLİRLER Hamile kalan arkadaslar haber etsinler lütfen listemizi güncelleyelim insallah listemizdeki herkes müjdesini verir en yakın zamanda hayırlısı ile amin )

Eki Görüntüle 1169119

LİSTEMİZ:

CANSU
CEYLAN
DUYGU
HÜLYA
YELİZ
ELİF
ŞİFA
NURDAN
ARZU
SÜNDÜZ
SERPİL
YASEMİN
PINAR
DİDEM
BİRSEN
ZEYNEP
GÜL
ESMA
DİLEK
AYŞEGÜL
NESLİHAN
AYŞENUR
GÜLNUR
HAVVA
MİNE
SÜHEYLA
SERAP
AYŞE CEYDA
AYNUR
SEVGİ
SİMLA
MELİKE
EBRU
KÜBRA
SEDEF
ÇİĞDEM
VE TÜM ANNE OLMAK İSTEYENLER İÇİN

Eki Görüntüle 1169133

hmm anladım ne güzel sonunda bebegınıze kavusmussunuz
bızde sorun bende pko var yanı yumurtam yavaş çalışıyor o yüzden sıkıntı oluyor ıste suan asılama oldum sonuç bekliyorum bende ınsallah banada nasıp olur :44:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…