Hamile Arkadaşlarımız Hamile Kalmak İsteyenler İçin 1 Tane Ayetel Kürsi Okurmusunuz??

Slm canim beni.de esimde hizi %3 asilama olabilir dedi doktor.siz asilama ve tup bebege ne kadar verdiniz.biz resmi olarak 8aydir evliyiz.tup icin 3yilmi beklememiz gerek.

2 aşılama + tahliller tetkikler rahim filmi vs 3.000 tl tutmuştu. tüp bebek 4.700 tl + 700 tl kalan embriyoları dondurmak için vermiştik canım devlet tüp bebeğim belli bir kısmını karşılıyor bu durumda 1.600/1.700 tl yi buluyor tüp bebek ama 3 yıllık evlilik şartı var ya da spermi belli bir seviyenin altında olanları karşılılıyor toplam sperm sayısı 6 milyondan az olanları diye biliyorum doktoruna bi sor istersen canım

Canım bizim sperm sayımız 4 buçuk milyon çıktı varikosel de var sizin değerler nasıldı? Hız ve morfoloji bakılamadi diyor benim de kafam cok karışık çok şükür bende hiçbir sorun yok bizde ağustos da doktora gideceğiz aşilama ya da tüp bebek neye göre karar veriyorlar? Hangi ilde yaptirdin? Çok soru sordum hakkını helal et

canım ben ankaradayım hızı bilmiyorum ama toplam sperm sayısı 6 milyondan az ise ya da 3 yıllık evliysen devlet tüp bebeğim belli kısmını karşılıyor 1.600 civarına düşüyor ücreti aşılama yada tüp olmasına senin ve eşinin durumuna göre doktor karar veriyor ama eşinin sperm sayısı 4 buçuk milyonsa bence aşılama tutmaz 10 milyon üzeri olması gerekir benim ikisinde de 8 milyondu tutmadı genelde 10 milyon altında tutmuyor helal olsun bu arada

2 aşılama + tahliller tetkikler rahim filmi vs 3.000 tl tutmuştu. tüp bebek 4.700 tl + 700 tl kalan embriyoları dondurmak için vermiştik canım devlet tüp bebeğim belli bir kısmını karşılıyor bu durumda 1.600/1.700 tl yi buluyor tüp bebek ama 3 yıllık evlilik şartı var ya da spermi belli bir seviyenin altında olanları karşılılıyor toplam sperm sayısı 6 milyondan az olanları diye biliyorum doktoruna bi sor istersen canım

anladım gülüm verdiğin bilgiler için sagol merak ediyodum canım sagolasın

canım ben ankaradayım hızı bilmiyorum ama toplam sperm sayısı 6 milyondan az ise ya da 3 yıllık evliysen devlet tüp bebeğim belli kısmını karşılıyor 1.600 civarına düşüyor ücreti aşılama yada tüp olmasına senin ve eşinin durumuna göre doktor karar veriyor ama eşinin sperm sayısı 4 buçuk milyonsa bence aşılama tutmaz 10 milyon üzeri olması gerekir benim ikisinde de 8 milyondu tutmadı genelde 10 milyon altında tutmuyor helal olsun bu arada

canım ankarada nerde yaptırdın bende ankaradayım baskent hastanesine gidiyorum göğsen beye sen kime gittin:26:

yeni hamişimiz masallahhhhhhhhhhh canım bugünmü ögrendin listede adın varmı

Canım silik çizgiyi gördüm hamdolsun bir ümit işte :KK66: Perşembe kan testimde garantiliycem Rabbim izin verirse listede ismim var çok şükür işte şimdi daha çok dualarınıza ihtiyacım var Allah hepinizden razı olsun bu mübarek günde hepimize hayırlı evlat versin tüm isteyenlere 🙏

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Ankara da hangi hastane ve doktor canim memnun musun doktorundan? Biz çankırı da oturuyoruz mecbur ankaraya geleceğiz o yüzden soruyorum

Canım silik çizgiyi gördüm hamdolsun bir ümit işte :KK66: Perşembe kan testimde garantiliycem Rabbim izin verirse listede ismim var çok şükür işte şimdi daha çok dualarınıza ihtiyacım var Allah hepinizden razı olsun bu mübarek günde hepimize hayırlı evlat versin tüm isteyenlere 🙏

ayyyyyyyyyyyyy canım benim ne güzellllll hadi insallahhhhhhhhhhhhhhhhhhh müjdeni bekliyorum insallah yüzde 99 hamissin insallahhhhhhhhhhhh:21::21::21::21::21::21::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:ben hangisi kimin adı bilmiyorum kan sonucunu haber et gülüm özel msjda yazki adını silip hamişlerimize ekliyim nikini:21::21::21::21::21:hadi insallahhhhhhhhhhh

merhaba hanımlar
biz tüm hamile kalmak isteyenler ve bizler için hamile arkadaşlarımıza Ayetel Kürsi okutuyoruz. sadece 1 tane okunacak ve isimlerimiz söylenerek hepimize gönderilecek. bizim için 1 tane okurmusunuz? İSİM LİSTEMİZ AŞAĞIDA. Allah hepinizden razı olsun ALLAH SAGLIKLI SIHATLİ YAVRUNUZU KUCAGINIZA ALMAYI NASİP ETSİN ALLAH KABUL ETSİN AMİN:21::21::21:

(LİSTEYE ADINI EKLETMEK İSTEYENLER BANA MSJ ATABİLİRLER Hamile kalan arkadaslar haber etsinler lütfen:KK49: listemizi güncelleyelim insallah listemizdeki herkes müjdesini verir en yakın zamanda hayırlısı ile amin:21: )

Eki Görüntüle 1169119

LİSTEMİZ:

CANSU
CEYLAN
DUYGU
HÜLYA
YELİZ
ELİF
ŞİFA
NURDAN
ARZU
SÜNDÜZ
SERPİL
YASEMİN
PINAR
DİDEM
BİRSEN
ZEYNEP
GÜL
ESMA
DİLEK
AYŞEGÜL
NESLİHAN
AYŞENUR
GÜLNUR
HAVVA
MİNE
SÜHEYLA
SERAP
AYŞE CEYDA
AYNUR
SEVGİ
SİMLA
MELİKE
EBRU
KÜBRA
SEDEF
ÇİĞDEM
VE TÜM ANNE OLMAK İSTEYENLER İÇİN

Eki Görüntüle 1169133

Allah tamamina erdirsin.çok sevindim:)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Kızlar namazımı kıldım duamızı ettim hepimiz için Rabbim çok büyük inancınızı kaybetmeyin tedbir bizden tevekkül Rabbimden bol bol dular edelim 🙏

merhaba hanımlar
biz tüm hamile kalmak isteyenler ve bizler için hamile arkadaşlarımıza Ayetel Kürsi okutuyoruz. sadece 1 tane okunacak ve isimlerimiz söylenerek hepimize gönderilecek. bizim için 1 tane okurmusunuz? İSİM LİSTEMİZ AŞAĞIDA. Allah hepinizden razı olsun ALLAH SAGLIKLI SIHATLİ YAVRUNUZU KUCAGINIZA ALMAYI NASİP ETSİN ALLAH KABUL ETSİN AMİN:21::21::21:

(LİSTEYE ADINI EKLETMEK İSTEYENLER BANA MSJ ATABİLİRLER Hamile kalan arkadaslar haber etsinler lütfen:KK49: listemizi güncelleyelim insallah listemizdeki herkes müjdesini verir en yakın zamanda hayırlısı ile amin:21: )

Eki Görüntüle 1169119

LİSTEMİZ:

CANSU
CEYLAN
DUYGU
HÜLYA
YELİZ
ELİF
ŞİFA
NURDAN
ARZU
SÜNDÜZ
SERPİL
YASEMİN
PINAR
DİDEM
BİRSEN
ZEYNEP
GÜL
ESMA
DİLEK
AYŞEGÜL
NESLİHAN
AYŞENUR
GÜLNUR
HAVVA
MİNE
SÜHEYLA
SERAP
AYŞE CEYDA
AYNUR
SEVGİ
SİMLA
MELİKE
EBRU
KÜBRA
SEDEF
ÇİĞDEM
VE TÜM ANNE OLMAK İSTEYENLER İÇİN

Eki Görüntüle 1169133

İsmim rabia benide eklerseniz sevinirim..

ben de okudum arkadaşım
ben de bugün öğrendim hamile olduğumu,
hatta eğer hamileysem okurum inşallah diye yazmıştım.
Rabbim isteyen herkese de bana da sağlıklı hayırlı hamilelik nasib etsin,
hayırlı kolay doğumlar ve hayırlı evlat yetiştirmeyi nasib etsin.
Amin..

hmm anladım ne güzel sonunda bebegınıze kavusmussunuz :KK16:
bızde sorun bende pko var yanı yumurtam yavaş çalışıyor o yüzden sıkıntı oluyor ıste suan asılama oldum sonuç bekliyorum bende ınsallah banada nasıp olur :44:

inşallah istediğin hayırlı sonucu alırsın :) sonuca kaç gün var :)

canım benim saglıklı sıhatli olsun insallah saglıkla al yavrunu eline Rabbim hayırlısını versin.belki bundan sonraki ikiz olacak:KK16::KK16::KK16:
insallahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh:KK55::KK55:

hayırlısı olsunda ikiz olsa bakamazdım heralde çıldırırdım var ikizi olan bi arkadaşım ondan biliyorum :)

X