Hamile Arkadaşlarımız Hamile Kalmak İsteyenler İçin 1 Tane Ayetel Kürsi Okurmusunuz??

Kızlar hepınız için 7 kereokudum allh hepınıze tez vakıtte versın mübarek günlerin yuzuneee

Allah razı olsun ya böyle güzel yureklı arkadaşlarımız olduğu surece ınsallah rabbım bızede nasıp edecek ınanıyorum
rabbım senın bebegınıde korusun ınsallah hayırlısıyla sagsalım alırsın kucağına dualarımdasın

rabbım bütün okuyan arkadaşlardan razı olsun bu mübarek ramazan ayında sız bızım yuzumu<u guldurdunuz Allahım da sızın yuzunuzu guldursun ınsallah
sızde bebeklerınızı sag salım alırsınız ınsallah kucaklarınıza hepınız dualarımdasınız sagolun

Tüm arkadaşlar için 3 kez okudum, Rabbim en kısa zamanda size de bu güzel duyguyu yaşatsın inşallah. Amin.

1 tane de ben okudum kızlar.ben çok bekledim bebişim olsun bu duyguyu yaşayayım diye 2 yıl sonra rabbim nasip etti bana..
darısı sizin başınıza..

ne güzel cok sevındım adınıza ınsallah bebegınızı sagsalım alırsınız kucağınıza
bende de pko var ınsallah yenıcez bızde senın gıbı ınanıyorum bu mübarek ayda rabbım nasıp eder ınsallah benım gıbı ısteyen butunnnnnn arkadaşlarıma rabbım hepınızden razı olsun

arkadaşlar bende okudum 1 tane allah kabul etsın inşallah

Tüm arkadaşlar için 3 kez okudum, Rabbim en kısa zamanda size de bu güzel duyguyu yaşatsın inşallah. Amin.

Ben de okudum, Rabbim kabul eder inşallah. Tez zamanda hamile kalıp, bebişlerinizi kucağınıza alırsınız inşallah.. Amin

canım bende ayetel kürsi okudum hepiniz iiçin..Rabbim kabul etsin inşşş

Allah kabul etsin Allah saglikli sihatli dogurmayi nasip etsin hepinize Allah razi olsun amin agziniza saglik canlarim

bende okudum kızlar allah kabul etsin bende sizinle aynı durumdaydım 2 sene olmadı şükür şimdi tedaviyle 19 haftalık hamileyim dua ve sabır sadece allah yardımcınız olsun..

Bende okudum Allahım kabul etsin inşallah, listede olan ve olmayan herkese evlat isteyene tez zamanda sağlıkla hayırla nasip etsin rabbim.
Ben bilirim beklemeyi, çok iyi anlarım sizleri, ama hergün dua ediyorum

Tekrar okudugun bizi unutmadigin icin Allah razi olsun.Saglikla sihatle al yavrunu kucagina Allah kabul etsin amin

günaydın hanımlar,
bu mübarek günler ve okuduğum dua hürmetine Rabbim tüm isteyenlere hayırlı sağlıklı evlatlar versin.
ben 8 sene bekledim, kimseyi bu kadar uzun bekletmesin, en kısa zamanda sağlıklı evlatlara kavuşursunuz inşallah.

amin.

canım sana tavsiyem stres yapma sakın.benim en büyük hatam kafama çok takmak oldu.kendimide eşimide çok yıprattım.düzenli ilişki ve kafana takma vakti zamanı gelince olacak inşallah

Haklisin gulum bi onu basarsak zaten hersey guzel olacak.sen ornek oldun bize.insallah darisi tum isteyenlere.hamislerinde kucaklarina almaya insallah

Canim benim Rabbim sabrinin mukafatini vermis.Sagikla kucagina al insallah.8yil az degil:-( Rabbim kimseyi bekletmesin cok zor:-(sorun neydi canim ozel degilse.Allah kabul etsin Agzina saglik canim

bende okudum kızlar allah kabul etsin bende sizinle aynı durumdaydım 2 sene olmadı şükür şimdi tedaviyle 19 haftalık hamileyim dua ve sabır sadece allah yardımcınız olsun..

Allah razi olsun Allah kabul etsin saglikla dogur insallah.siZde sorun neydi canim.hangi tedaviyle hamis kaldin.

Canim benim Rabbim sabrinin mukafatini vermis.Sagikla kucagina al insallah.8yil az degil:-( Rabbim kimseyi bekletmesin cok zor:-(sorun neydi canim ozel degilse.Allah kabul etsin Agzina saglik canim

muhtemelen stresti. çünkü gebelik belli olmadan düşük yapıyormuşum ve bunu 8 sene sonra bir dr farkedebildi sadece.
stres nedeni eşimin ailesi ve çalışma hayatımdı. eşimin ailesinden ve çalışma hayatından uzaklaşınca, ruhen rahatlamış olmalıyım ki, ilk kızım dünyaya geldi çok şükür. 4 ay sonra kardeşi geliyor inşallah :)

cm cook sevındım adına rabbım kucağına almayı nasıp etsın
pekı sorun neydı ve hangı tedaviyle hamıle kaldın :44:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…