Hamile Arkadaşlarımız Hamile Kalmak İsteyenler İçin 1 Tane Ayetel Kürsi Okurmusunuz??

merhaba hanımlar
biz tüm hamile kalmak isteyenler ve bizler için hamile arkadaşlarımıza Ayetel Kürsi okutuyoruz. sadece 1 tane okunacak ve isimlerimiz söylenerek hepimize gönderilecek. bizim için 1 tane okurmusunuz? İSİM LİSTEMİZ AŞAĞIDA. Allah hepinizden razı olsun ALLAH SAGLIKLI SIHATLİ YAVRUNUZU KUCAGINIZA ALMAYI NASİP ETSİN ALLAH KABUL ETSİN AMİN:21::21::21:

(LİSTEYE ADINI EKLETMEK İSTEYENLER BANA MSJ ATABİLİRLER Hamile kalan arkadaslar haber etsinler lütfen:KK49: listemizi güncelleyelim insallah listemizdeki herkes müjdesini verir en yakın zamanda hayırlısı ile amin:21: )

Eki Görüntüle 1169119

LİSTEMİZ:

CANSU
CEYLAN
DUYGU
HÜLYA
YELİZ
ELİF
ŞİFA
NURDAN
ARZU
SÜNDÜZ
SERPİL
YASEMİN
PINAR
DİDEM
BİRSEN
ZEYNEP
GÜL
ESMA
DİLEK
AYŞEGÜL
NESLİHAN
AYŞENUR
GÜLNUR
HAVVA
MİNE
SÜHEYLA
SERAP
AYŞE CEYDA
AYNUR
SEVGİ
SİMLA
MELİKE
VE TÜM ANNE OLMAK İSTEYENLER İÇİN

Eki Görüntüle 1169133

Okudum canım Allah kabul etsin inşallah

Hiç kimsenin yağmurun bile böyle küçük elleri yoktu. .

merhaba hanımlar
biz tüm hamile kalmak isteyenler ve bizler için hamile arkadaşlarımıza Ayetel Kürsi okutuyoruz. sadece 1 tane okunacak ve isimlerimiz söylenerek hepimize gönderilecek. bizim için 1 tane okurmusunuz? İSİM LİSTEMİZ AŞAĞIDA. Allah hepinizden razı olsun ALLAH SAGLIKLI SIHATLİ YAVRUNUZU KUCAGINIZA ALMAYI NASİP ETSİN ALLAH KABUL ETSİN AMİN:21::21::21:

(LİSTEYE ADINI EKLETMEK İSTEYENLER BANA MSJ ATABİLİRLER Hamile kalan arkadaslar haber etsinler lütfen:KK49: listemizi güncelleyelim insallah listemizdeki herkes müjdesini verir en yakın zamanda hayırlısı ile amin:21: )

Eki Görüntüle 1169119

LİSTEMİZ:

CANSU
CEYLAN
DUYGU
HÜLYA
YELİZ
ELİF
ŞİFA
NURDAN
ARZU
SÜNDÜZ
SERPİL
YASEMİN
PINAR
DİDEM
BİRSEN
ZEYNEP
GÜL
ESMA
DİLEK
AYŞEGÜL
NESLİHAN
AYŞENUR
GÜLNUR
HAVVA
MİNE
SÜHEYLA
SERAP
AYŞE CEYDA
AYNUR
SEVGİ
SİMLA
MELİKE

Eki Görüntüle 1169133

Son düzenleme:
Okudum canım Allah kabul etsin inşallah

Hiç kimsenin yağmurun bile böyle küçük elleri yoktu. .

Okudum ve isimlerinizi sayarak duamı ettim. Inşallah en kısa zamanda sağlıklı bir hamilelik geçirir bebeğinizi kucağınıza alırsınız. Âmin.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Bende okudum şimdi yatsıyı kılıp. Allah hepinizin hepimizin gönlüne göre versin hayırlı evlatlar nasip etsin.. amin..

1 tanede ben okudum,inşallah sizlerde anne olursunuz
Şimdi okuyorum kızlar hepimize gelsin Rabbim kabul etsin 🙏

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Okudum ben de, aklıma geldikçe de okuyacağım. ALlah yardımcınız olsun, sevgiler.

ALLAH KABUL ETSİN AMİN.SAGLIKLA SIHATLE DOGURUN İNSALLAH GÜZEL YÜREGİNİZE SAGLIK COK SEVİNDİM COK SAGOLUN:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

1 tane de ben okudum kızlar.ben çok bekledim bebişim olsun bu duyguyu yaşayayım diye 2 yıl sonra rabbim nasip etti bana..
darısı sizin başınıza..

Canmmm bnm kimin duasının kabul olacagı bellı olmaz bnde cok riskteyimm sizde bana dua edin bu hamileliğimden önce iki bebegımı kaybettimm bu sefer rabbm kucagıma almayı nasıp etsinnn

rABBİM rAMAZANIN HÜRMETİNE SAGLIKLI SIHATLİ EVLADINI DOGURMAYI NASİP ETSİN İNSALLAH.BİDAHA O ACIYI YASATMASIN AMİN...

Çocuk Düşmemesi İçinKarısı hamile olup da erken doğum, çocuğun düşmesi veya geç doğması gibi korkular ve tehlikeler karşısında kalan bir kimse, parmağını hamile olan karısının karnına sürüp
"Ya Mübdi" ismini 99 kere okursa Hak sübhanehu ve teala hazretleri o hamile kadını bu tehlikelerden saklar. (7)

bende senin için 99 Ya mübdi okuyorum gülüm Allah korusun bebegini aminnnnn

Ben de 1 ayetel kursi okudum.Allah hayirli bir sekilde tum isteyenlere nasip etsin.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Allah razı olsun Allah kabul etsin Saglıkla sıhatle dogurun insallah.neden olmadı canım 2 yıl???

aslında bir problem yok gibi görünüyodu düzenli adet gören birisiyim.1 yıl içinde olmayınca geçen yıl bu vakitler tam teşekküllü bir muayeneden geçtim.hiç bir belirti olmamasına rağmen pco olduğum anlaşıldı. klomen mi içmedim aşılama mı olmadım çok stresli bir süreçti.sonra yıldım bıraktım tedaviyi ve kendiliğinden normal yollarla oldu.
rabbime şükürler olsun

merhaba hanımlar

Eki Görüntüle 1169119

LİSTEMİZ:

CANSU
CEYLAN
DUYGU
HÜLYA
YELİZ
ELİF
ŞİFA
NURDAN
ARZU
SÜNDÜZ
SERPİL
YASEMİN
PINAR
DİDEM
BİRSEN
ZEYNEP
GÜL
ESMA
DİLEK
AYŞEGÜL
NESLİHAN
AYŞENUR
GÜLNUR
HAVVA
MİNE
SÜHEYLA
SERAP
AYŞE CEYDA
AYNUR
SEVGİ
SİMLA
MELİKE

Eki Görüntüle 1169133

Son düzenleme:
rABBİM rAMAZANIN HÜRMETİNE SAGLIKLI SIHATLİ EVLADINI DOGURMAYI NASİP ETSİN İNSALLAH.BİDAHA O ACIYI YASATMASIN AMİN...

Çocuk Düşmemesi İçinKarısı hamile olup da erken doğum, çocuğun düşmesi veya geç doğması gibi korkular ve tehlikeler karşısında kalan bir kimse, parmağını hamile olan karısının karnına sürüp
"Ya Mübdi" ismini 99 kere okursa Hak sübhanehu ve teala hazretleri o hamile kadını bu tehlikelerden saklar. (7)

bende senin için 99 Ya mübdi okuyorum gülüm Allah korusun bebegini aminnnnn

🙏🙏🙏🙏allahım güzel yürekli asıl sensinn allahımmm raI olsunn

aslında bir problem yok gibi görünüyodu düzenli adet gören birisiyim.1 yıl içinde olmayınca geçen yıl bu vakitler tam teşekküllü bir muayeneden geçtim.hiç bir belirti olmamasına rağmen pco olduğum anlaşıldı. klomen mi içmedim aşılama mı olmadım çok stresli bir süreçti.sonra yıldım bıraktım tedaviyi ve kendiliğinden normal yollarla oldu.
rabbime şükürler olsun

canım benim Allah saglıkla sıhatle kucagına aldırsın insallah bendede pko var.Rabbime sükürler olsun bebişine kavusmussun darısı kucagına almaya insallah.....umut oldun bize:nazar::nazar::nazar::nazar:

canım benim Allah saglıkla sıhatle kucagına aldırsın insallah bendede pko var.Rabbime sükürler olsun bebişine kavusmussun darısı kucagına almaya insallah.....umut oldun bize:nazar::nazar::nazar::nazar:

canım sana tavsiyem stres yapma sakın.benim en büyük hatam kafama çok takmak oldu.kendimide eşimide çok yıprattım.düzenli ilişki ve kafana takma vakti zamanı gelince olacak inşallah :KK66:

Bende okudum Allahım kabul etsin inşallah, listede olan ve olmayan herkese evlat isteyene tez zamanda sağlıkla hayırla nasip etsin rabbim.
Ben bilirim beklemeyi, çok iyi anlarım sizleri, ama hergün dua ediyorum

Ben de okudum, Rabbim kabul eder inşallah. Tez zamanda hamile kalıp, bebişlerinizi kucağınıza alırsınız inşallah.. Amin

merhaba hanımlar

Eki Görüntüle 1169119

LİSTEMİZ:

CANSU
CEYLAN
DUYGU
HÜLYA
YELİZ
ELİF
ŞİFA
NURDAN
ARZU
SÜNDÜZ