Hamile Arkadaşlarımız Hamile Kalmak İsteyenler İçin 1 Tane Ayetel Kürsi Okurmusunuz??

Bende okudum rabbim hayırlısıyla kabul etsin

hamile değilim,ama 3,5 yaşında bir oğlum var,içimden geldi okumak,Allah sizlere de en kısa zamanda bir evlat nasip etsin.

Okudum canım, Allah kabul etsin, hepiniz hayırlısıyla güzel hamilelikler yaşayın ve sağlıkla evlatlarınızı kucaklarınıza alın inşallah

Okudum cnm Rabbim kabul buyursunn

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Kizlar hepinizin agziniza saglik Allah razi olsun hepinizden Allah kabul etsin amin

Şimdi değil ama hamileliğin ilk aylarında sizlerin niyetine Yasin okumuştum arkadaslar Allah kabul etsin tez zamanda kucağınıza almak nasip olsun inşallah

Bende okudum. Allah Gönlünüze gore versin inşallah arkadaşlar.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Kizlar agziniza yureginize saglik cok sagolun.Allah kabul etsin amin

Bende dua istiyorum arkadaşlar. 3 gün sonra belli olcak

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Bende dua istiyorum bu mübarek günlerde Rabbim banada güzel haber almayı nasip etsin kızlar bekliyorum artık duanızı benlede paylaşın

Mübarek Ramazan ayında Rabbim dualarımızı kabul etsin 🙏🙏🙏

Bende Dilek tutup hergün namaz kılıyorum nasıl istiyorum anlatamam adaklarım da var Rabbim tüm isteyenlere nasip etsin 🙏🙏🙏

Allah insallah hayirli saglikli evlatlar nasip etsin insallah.kizlar isteyenler isimlerini bana msj atabilirler eklerim

Ismim simla

İnsan elinden geleni yapıp gerisini Rabbine bıraktıgında dua dan ve sabretmekten başka birşey gelmiyor elinden.Her an,her saniye aklında olan bazen hayatta daha önemli seylerde var ama bir evlatta önemli diye iç geçiren bizler.İnanın kelimeler kifayetsiz bebek özlemine Allahım verdiklerine ikincileri vermeye başladı.Mübarek gün Allah içimden geçenleri biliyor önce evladı olanların evlatlarını anne babalarına bağışlasın hayırlı ömürler versin.Ama Rabbim önceliğini mübarek günlerde bizler gibi anne baba olmayı yaşayamamış olanlara versin inşallah sağlıkla.Varlıgını gösterip yoklugunu aratmasın..Lütfen bizleri unutmayın dualarınızda.

Ismim simla

Ekledim kizlar Allah hayirlisini sagliklisini versin en yakin zamanda.cok tatli guzel hamisler olacagiz insallah umidimizi asla yitirmeyelim

Okudum rabbim bu mübarek günde peygemberimizin şefaati üzerine herkeze hayırlı evlatlar nasip etsin. ( AMİN)

BENDE OKUDUM RABBİM BU MÜBAREK GÜNLER HÜRMETİNE HERKEZE MUCİZESİNİ VERSİN..
RABBİM EN KISA ZAMANDA NASİP ETSİN

BENDE OKUDUM RABBİM BU MÜBAREK GÜNLER HÜRMETİNE HERKEZE MUCİZESİNİ VERSİN..
RABBİM EN KISA ZAMANDA NASİP ETSİN

Okudum rabbim bu mübarek günde peygemberimizin şefaati üzerine herkeze hayırlı evlatlar nasip etsin. ( AMİN)

agzınıza yüreginize saglık kızlar.Allah kabul etsin.Allah saglıklı sıhatli evlatlarınızı dogurmayı nasip etsin amin

merhaba hanımlar
biz tüm hamile kalmak isteyenler ve bizler için hamile arkadaşlarımıza Ayetel Kürsi okutuyoruz. sadece 1 tane okunacak ve isimlerimiz söylenerek hepimize gönderilecek. bizim için 1 tane okurmusunuz? İSİM LİSTEMİZ AŞAĞIDA. Allah hepinizden razı olsun ALLAH SAGLIKLI SIHATLİ YAVRUNUZU KUCAGINIZA ALMAYI NASİP ETSİN ALLAH KABUL ETSİN AMİN

(LİSTEYE ADINI EKLETMEK İSTEYENLER BANA MSJ ATABİLİRLER Hamile kalan arkadaslar haber etsinler lütfen listemizi güncelleyelim insallah listemizdeki herkes müjdesini verir en yakın zamanda hayırlısı ile amin )

Eki Görüntüle 1169119

LİSTEMİZ:

CANSU
CEYLAN
DUYGU
HÜLYA
YELİZ
ELİF
ŞİFA
NURDAN
ARZU
SÜNDÜZ
SERPİL
YASEMİN
PINAR
DİDEM
BİRSEN
ZEYNEP
GÜL
ESMA
DİLEK
AYŞEGÜL
NESLİHAN
AYŞENUR
GÜLNUR
HAVVA
MİNE
SÜHEYLA
SERAP
AYŞE CEYDA
AYNUR
SEVGİ
SİMLA
MELİKE
VE TÜM ANNE OLMAK İSTEYENLER İÇİN

Eki Görüntüle 1169133

Okudum ve isimlerinizi sayarak duamı ettim. Inşallah en kısa zamanda sağlıklı bir hamilelik geçirir bebeğinizi kucağınıza alırsınız. Âmin.

Şimdi okuyorum kızlar hepimize gelsin Rabbim kabul etsin 🙏

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…