hala mayısta ısrar edenler adet olmayan ark.lar buraya

günaydın kızlarrr senağlama senağlama ben çok kötüyüm 17 ay olarak bu ayda tutmadı .Sabah ateşim düşmüş sinirlerim bozuldu test yapıcam dedim negatif çıktı.3 gün sonra olurum kesın adet

15 Mayis Ta En Geç Adet Olmam Gerekirdi.
Ama Ben Hala Adett Olmadimmmmmmmmmmmmmmmmmmm

balsurat sen nezamandır deniyordun moral bozman yakışmıyo

kızlar benim dün adet olmam gerekiyordu ama olmadım... gerçi bu aralar adet düzensizliği var ben de... belki ondandır,sabah çok hafif ve çok kısa süren kasık ağrım oldu ama emin değilim başka belirti yok...

kızlar bugun regl gunum olmazsam bılın kı hüzün_yılı artık hüzünlerini geride bırakacak ıkıncı kez annelıgı tadacak ama bu sever annelıgı doya doya yasayacak ınsallahh dualarınızı eksık etmeyın rabbım hepımıze saglıklı hayırlı bebısler nasıp etsın

canım inşallah dilediğin gibi olur :1hug: bu sefer bebişine kavuşursun canım,benim de adet günüm dündü ama olmadım,canım sen de belirtiler var mı? bende belirti olabilecek pek birşey yok anlamadım bu işi ya CADIARZU

ben de geldim:dance:
adetim 2-3 gün gecikti, yarın dr' a gitmeyi düşünüyorum..

canım valla bende aynı adet olacakmısım gıbı belırtıler var cok sınırlıyım goguslerım acıyo ve dolgunlastı bırde karnım sıs belım cok agrıyor zaten ılk bebegımde de aynı bu belırtıler vardı farklı bırsey yoktu bırde bu ay ıcınde bazı seylerden cok tiskindim esımden bıle ılk bebegımde de boleydım

canım inşallah güzel haberlerini alırız :teytey: ama benim göğüslerimde hiç değişiklik yok ne şişlik ne acı hiçbirşey yok CADIARZU sadece çok kısa süren kasık ağrım oldu ama adet sancısı kadar şiddetli değil... ya kafaya takmayayım diyorum olmuyoooo tatlicadiarzu

ben de geldim:dance:
adetim 2-3 gün gecikti, yarın dr' a gitmeyi düşünüyorum..

canım test yaptın mı? inşallah hamişsindir :dance: belirtilerin var mı canım? bende saplantı oldu ya herkese belirti soruyorum sıyırcam yakında tatlicadiarzu neyse biraz rahatlayayım

ben bu ay pek kafama takmamaya calıstım oyuzden acılan topiclere bıle gırıp dogru durust yorum yapmadım bu topicleri gorunce hıç aklımdan cıkmıyo :) rabbım hepımıze saglıklı hayırlı bebısler nasıp eder ınsallah

canım test yaptın mı? inşallah hamişsindir :dance: belirtilerin var mı canım? bende saplantı oldu ya herkese belirti soruyorum sıyırcam yakında tatlicadiarzu neyse biraz rahatlayayım

canım 5-6 kez gecikmeden önce hafif ve ani mide bulantım oldu.
akşam üşümelerim, mide yanması(her gün!) da oldu..
10 gün falan öncesi normalde gögüslerimde adet belirtileri başlardı, bu ay bikaç gün kalaya kadar hiçbişe olmadı, olmaya da normalin aksine uçlarından diil de içinden başladı..
bikaç gündür de uçlarında hafif bi koyulaşma var sanırım.
yarın dra gitmeyi düşünüyorum, topikimi okuduysan Allah korusun dış gebelikten korkuyorum, idrar testiyle yetinemem:çok üzgünüm:

ya benimde ayın 23.nde hastalanmam lazım ama cumartesiden beri kahverengi lekelenme oluyor sizce hamilemiyim? ilk kez başıma böle birşey geliyor:bbo:

Kızlar benim adet 2 gün önceden bu sabah geldi .Bütün belirtiler fosssst oldu senağlama senağlama senağlama

bende dün test yapmıştm negatif çıkmıştı çok ama ço üzüldüm asıl adet günüm bugün ağrı yoğunlaştı sanırm adet olucam :çok üzgünüm:göğüslerim ise 1 haftadır çok kötü durumdaydı gece uykuda bile sağa sağa ne sola dönebiliyorum ama gelicek gibii offf off aynı adet ağrısı yaa daha nasıl umudum olsun kiii

buketcim bundan 4 ay önce bende hamile kalmıştım sonu hüsran olmuştu ama benim test sonucumda hemen çıkmamıştı, 5-10 dakika sonra 2. çizgiyi görmüştüm ve hamileymiştim

buketcim bundan 4 ay önce bende hamile kalmıştım sonu hüsran olmuştu ama benim test sonucumda hemen çıkmamıştı, 5-10 dakika sonra 2. çizgiyi görmüştüm ve hamileymiştim

arkadaşlar teste göre de değişiyo bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…