hala mayısta ısrar edenler adet olmayan ark.lar buraya

kıstım bır ay ıcınde kendılıgınden gıttı.2 tane vardı.gıttıgı ay 10 gun gecıkmıstım bebek ıcın gıtmıstık ama kıstlern gıttıgı goruldu.benmde kasıklarmda bıcak saplanır gıbı kramplar gırıyr bazen.aksamlarıda arasıra gaz sancısı gırıyor sabaha bısey kalmıyor.dun aksam cok sancım oldu ama sımdı cok ıyıyım.bazen bagırsaklarm bozulms gıbı karnm tuhaf oluyor.ama yınede kendımı cok alıstırmıyorum.cmaya husrana ugramakta var ucunda.

günaydık kısslaaaaaar ne var ne yok.yeni ark.lar hoşgeldiniz.allah bilir ama aleyla sen hamişsin kistle bhcg hormanunun ne alakası var 3testte de pozitif çıkmışsa hamişsin.normal bi kadında bhcg en fazla 5ml bulunur idrar testinin pozitif çıkması için bhcg nin 20ml nin üstünde olması gerek cnm

Kızlar benım ateşte 2 gündür 36.7 çıkıyordu .ve dün ve bu sabah 36.8 yükseldi ilk defa inşallah ısım düşmezz hamişimdirsenağlama

balsurat senn belirtiler artmış inş bakalım ben dün bütün umutlarımı sildim gebeliği güya unuttum eşim bana çok takıyorum diye kızdı rahat ol dedi ben gene de çarş akşamını bekliyorum 22sini beklemiyorum 22sinde sabah 7de olmuştum çünkü.yani bu ay olcaksam en geç çarş akşamı olmam lazım kısmet

balsurat senn belirtiler artmış inş bakalım ben dün bütün umutlarımı sildim gebeliği güya unuttum eşim bana çok takıyorum diye kızdı rahat ol dedi ben gene de çarş akşamını bekliyorum 22sini beklemiyorum 22sinde sabah 7de olmuştum çünkü.yani bu ay olcaksam en geç çarş akşamı olmam lazım kısmet

canım aramızda 1 gün var inşallah ikimizde olmayız hamişizdir.EVET bende çok takıyorum eşim önceden kızıyordu artık kendi haline bıraktı beni baktı başa çıkamıyorum sırnaşık şeyinşallah olmazsın adet cnm bebek yoldadır:1hug:

canım benımde adetim 23 mayıss ve ben bugün delilik edip bu sabah test yaptım senağlama negatifffff.keşke yapmasaydım bır anlık boşluğuma geldi yaptım dahada var adete 6 gün inşallah yanlış çıkmıştır testsenağlama
bendeki belirtilera.s
göğüsler hassas,
aşırı üşüme var el ayaklarda 4-5 gündür
karnım aşırı derecede davul gibi şiş,
iştah artışı var
halsizlik,duygu değişikliği ,baş dönmesiivar ama kesin hepsiiiii psikolojık belirtidir inanmıyorum artık

valla aynı duygular bendede var heralde kendimizi çok kaptırıyoruz.ama olsun rabbim büyük inşallah hamileyizdir:teselli:

herkezın eşi aynı tepkıyı verıyor sanırım.bu kese olayı bebek yerlestıkten sonramıdır.radyolog bısey var ama ne oldugunu anlamadı ya kese mı acaba CADIARZU

ayy inş ne biliyim Rabbim en hayırlısını bilir beni herkesten çok düşünür nezaman verirse hayırlısı ozamandır ben artık pek takmıyorum güyaaa

bide yeni fikirlerim var ki sorma.şimdi 21de olursam siklusum 30gün sürcek son 2aydır 28günde bi adet oluyorum bu hesaba göre bugün olmam gerek

bizim bölümde hala adet olan yok galba ses gelmedi hadi hayırlısı:))))))))))))))))))))))))))))))))99

bizim bölümde hala adet olan yok galba ses gelmedi hadi hayırlısı:))))))))))))))))))))))))))))))))99

ufff dayanamıcam ben yaa zaman geçmiyor hiçç test yapmak istiyorum evde test var:roflol: ama çok erken daha:mymeka:

:sm_confused:selam bayanlar son günler haa bende 22 sini bekliyorum ama bende ne karın ağrısı ne göğs ağrısı var biş yokkkkk akıntı var şwffaf o kadar

nezamansenin 22dimi yapsan da çıkmaz ki boşa test israfı ben çoooook yapmıştım:)sabretcez napalım sabrın sonu selamet

Benimde 23 MAYISlülülülülülülülülülülülülülülülülülü

bnm de22 ama ben 21 sayıyorum gerçi belim ağrıyo hastalancam galiba:KK43:( nyse kısmet Allh en iyisini bilir umudum bidahaki aya kalır

serpilcim kan testinde kesin çıkar ama evde idrar testi yapsan da yzde 90 doğru sonuç alırsın emin olmak için 3gün sonra tekrar evde test yap tebrikler darısı başımıza

X