hala mayısta ısrar edenler adet olmayan ark.lar buraya

oldu hemde hıç ara vermeden hergun sayılır :eek:

canım o zaman neden üzülüyorsun bebişin gelme ihtimali yüksek yerimseniben bence 2-3 gün sonra tekrar test yap,benim de 2 gün gecikti ama çok da ümitli değilim bende adet düzensizliği oluştu son 2 aydır :çok üzgünüm:

fbsen sende mi geciktin test yapsanıza yaaaaaaaa delü oldum haaa bn olsam bin kere yaparm bnm regl günüm bugün dha doğruu 22nisan sabah 7de olmuştum bu gece yarısına kdr olmam grek en geç

fbsen sende mi geciktin test yapsanıza yaaaaaaaa delü oldum haaa bn olsam bin kere yaparm bnm regl günüm bugün dha doğruu 22nisan sabah 7de olmuştum bu gece yarısına kdr olmam grek en geç

gecikti canım ya ama hiç belirti yok :çok üzgünüm: bu durumda test yapsam da negatif çıkacak... en azından bi kaç gün daha bekleyeyim belki gelir benim misafir tatlicadiarzu

off ya beklemek ne kadar zor degılmi rabbım ınsallah hepımıze saglıklı hayırlı uzun omurlu bebısler nasıp etsın.

inş hepimize imanlı sağlıklı uzun ömürlü gözaydınlığı olcak bebekler

off ya beklemek ne kadar zor degılmi rabbım ınsallah hepımıze saglıklı hayırlı uzun omurlu bebısler nasıp etsın.

sana katılıyorum canım :1hug: bekle bekle gelen de yok giden de... bunu düşünerek adetimiz gelecekse de kafaya taktığımız için o da gecikiyo :kızgın: hayırlısı olsun bakalım

bnde folic plus kullanyrm gnde bi tane
dr tavsyesne luzum yok başla sende bnm kuzenm doktor al dyo

tamam o zaman bende kullanmaya baslım gunde bır tanemı aç tok nasıl kullanıcaz? ya ben bunların hepsını kullandım ama unuttum hep unutkanlık ne kadar zor bısı ya

üzerinde yazyo yemek arasında diyo günde 3tane diyo ama ben bitane alıyorum ne de olsa suni bişi

X