hala mayısta ısrar edenler adet olmayan ark.lar buraya

bu arada ocakta düşük yaptım 1 ay korundum sonraki iki ay korunmadım ikisinde de kesin hamileyim dedim okadar güzel belirtiler yaşamıştımki hatta oturup kalkmama dikkat eder duruma gelmiştim hamileyim diye. nekadar yaptığım testler negatif çıktıysada hep umudum oldu yok dedim test daha doğru değil dedim ama meğer testler hep doğruymuş. Geçen ay adetime 10 gün kala olan belirtilerimi bir yere yazdım eğer olmazsam bu ay okuyum da heveslenmeyim diye. Ovulasyon testi almıştım bu ay kullanayım diye. Ama sonra hepsini kaldırdım hiçbirşey yapmadım bu ay günlerimi düşünmemeye çalıştım. Adetime 1 hafta gibi bir süre var yaklaşık tam tarihine bakmak istemiyorum heveslenmeyim diye ama hiçbir belirti yok. Geçen aylarda hissettiğim belirtilerden de yok. Sanırım bu ay gerçek olanları hissediyorum kendimi kandırmaya gerek yok sanırım bu duyguya alışmak daha iyi en azından sonum hüsran olmaz dimi

kndmizi kandırmamnın alemi ne varsa var yoksa yok ama yapamıyoruz işte .bizim kızlar durum ne merak ediyorum nerdesiniz ayşegül balsurat

kndmizi kandırmamnın alemi ne varsa var yoksa yok ama yapamıyoruz işte .bizim kızlar durum ne merak ediyorum nerdesiniz ayşegül balsurat

canım ben yazdım yaa sayfaya kacırdınmı görmedin galiba adet oldummmmmmmmmmmmmmmmm jeyyarbu sabah bütün belirtiler fossssolduuu uçtu gökyüzüne.
Bence en güzel gebelik belirtisi sabah ölçtüğünüz ısı ölçümü
benim 36.8 seyreden ateş dün inişe geçti36.4 ve bu sabah 36.1 cıktı kalktım 1 Sat sonra geldı kırmızılar:roflol:
bence adete yakın ısı ölçümünüzü yapın düşüş olduğu zaman adet olucaksınız demektirfisfisfis

kızlar merhaba ben daha adet olmadım ama pek umudum yok... sabah ateşim 36,7 çıktı,göğüslerde bi değişiklik yok kasık ağrısı yok... anacım hiçbirşey yok bi tek adet gecikmesi var

hayrlısı olsun balsurat üzlmemeye çalş cnm zor blyrm ama kısmet

güzelim napalım sağlık olsun :teselli: benim sonum da anlaşılan kırmızılarla olacak tatlicadiarzu napalım neşemiz daim olsun :içelim:

cnm dha evvel adetin gecktiği olmşmuydu olmamışsa hamişsindir döllenme geç olmuştur adet gecikmesi çooooook ciddi bişi

hayır canım olmamıstı ılk dogumumdan sonra yaklasık 9 aydır hep aynı tarıhte oluyorum su an sıgara ıcerken acayıp mıdem bulanıyo ayrıca goguslerımın ucu koyulastı bıde dureklı ıdrara cıkıyorum

Allaaaaaaaaaaaaaaaaah KIZ SEN HAMİŞSİN BIRAK O PİS SİGARAYI HEMEN HEMEN BEBEĞE YAZIK AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Allaaaaaaaaaaaaaaaaah KIZ SEN HAMİŞSİN BIRAK O PİS SİGARAYI HEMEN HEMEN BEBEĞE YAZIK AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

yaaaaaaaaa gercektenmıııııııı offff yaaaaa ınsallah allahın tek dılegım saglıklı bır bebegımın olması ılk bebegımı kaybetım cunku :çok üzgünüm:allahım ınsallah hepımıze hayırlı bebekler nasıp etsınnn

sen Allaha sonra bna güven adet gecikmesi çok ciddi bişi sen hamişsin brak sgarayı flan !!!!!!!!!!!!!!!!1111

sen Allaha sonra bna güven adet gecikmesi çok ciddi bişi sen hamişsin brak sgarayı flan !!!!!!!!!!!!!!!!1111

bende bırakmak ıstıyorum ama bı turlu bırakamıyorum ama en kısa zamanda bırakıcam ınsallah yeterkı bebegım saglıkla gelsın

canım sigarayı bırak,kan testi yaptırsana canım

ya kızlar sımdı sole bırsey var ben gecen ayın 20 regl oldum ama esımle ılıskıye mayısın 2 ıtıbaren gırmeye basladık cunku ben ıstanbuldaydım ananeme bakmaya gıtmıstım acaba daha erken oldugu ıcınmı testte cıkmadı?

Rabbim sna hedyelern en güzelni vermiş sen sgarayla düşük riski yaratyosun!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

kızlar cok kotu mıdem bulanıyo ama ılk bebegımde bole mıde bulantım olmamıstıkafamçokkarıştı

her bebk farklıdır mide bulantısı bebeğin çok sağlıklı oldğunu gösterir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…