hala mayısta ısrar edenler adet olmayan ark.lar buraya

bmy

uzman
Kayıtlı Üye
22 Nisan 2008
158
4
40
bnm 22mayıs üf hergün misafir çağırıyorum ki zaman geçsin deli oldum yaaaaaaaaaa
millet bıktı bana gelmekten sizde haberler nasıl ve belirtiler:tomato:

canım benımde adetim 23 mayıss ve ben bugün delilik edip bu sabah test yaptım senağlama negatifffff.keşke yapmasaydım bır anlık boşluğuma geldi yaptım dahada var adete 6 gün inşallah yanlış çıkmıştır testsenağlama
bendeki belirtilera.s
göğüsler hassas,
aşırı üşüme var el ayaklarda 4-5 gündür
karnım aşırı derecede davul gibi şiş,
iştah artışı var
halsizlik,duygu değişikliği ,baş dönmesiivar ama kesin hepsiiiii psikolojık belirtidir inanmıyorum artık

Son düzenleyen: Moderatör:
bnm 22mayıs üf hergün misafir çağırıyorum ki zaman geçsin deli oldum yaaaaaaaaaa
millet bıktı bana gelmekten sizde haberler nasıl ve belirtiler:tomato:

en ıyısını yapıyorsun canım sende nasıl belirtiler var senin adetten benden 1 gün öncesırnaşık şey

sonucu bana haber ver perş günü çok merak ederim bnm midem fena aşırı baş dönmesi mide yanması göğüsler şiş kasıklar ağrıyo sol taraftaki kramp şeklinde okadar görüntüde belirti bunlar ama nolcağı hiç belli olmaz belki üşüttüm ne biliyim üfff

bu arada o teste itimat etme daha bayağı var idrar testi için erken yapmışsın .cuma günü tekrar yap adet gecikirse

bu arada o teste itimat etme daha bayağı var idrar testi için erken yapmışsın .cuma günü tekrar yap adet gecikirse

inşallah erken yapığım için çıkmıştır.canım seninde güzel haberlerini bekliyorum haftaya ,belirtilerin güzel .Ben yazarım burdan gelişmeleria.s.

kız senin bi gün kalmış aslında çok da heyecanlı bi süreç bu.herkeste belirti olcak diye bişi yok inş hamişsindir hamişizdir hayırlısıyla haberini mutlaka ver:)))))))))))))))))):dance:

ya niye umutsuzsun ben yüzde bin umutluyum neye inanırsan onu kendine çekersin bnce en az 2 kişi hamiş çıkar bu ay:sm_cool:

süper ya bişi kalmamış ki haberini bekliyoruz inş müjde verirsin olmazsa da öteki aya inş.Allahtan ancak kafirler ümidini keseceğine göre bizde umut hep olmalı heeeeeeeep:dance:

kizlar insallah hepiniz hamissinizdir,ama bir sey rica edicem lutfen bu kadar kafaya takmayin,kotu ihtimali de goz onunde bulundurun,hayal kirikligina ugramaginizi istemiyorum,stress yapmayin her seyi oluruna birakin,yine de bir daha soyluyorum insallah hamissinizdir ve hepinizin guzel haberlerini burdan aliriz.

kızlar benim de 20 mayıs resmen gün sayıyorum göğüslerim şişti karnımda ara ara şişlikler oluyor bide mide yanması varinşallah hepimiz hamişizdir

Valla beni de meraklandırdınız, sizi merak ettim.

İnşallah bu topiğe yazanlar bu ay hamile kalırlar Allah ım..AMİN...

günaydın bayanlar benimde adet tarihim normalde 21 mayıs ama ben 22 dedim belli olmaz diye...bende hiçbir belirti yok...reglimden 10 gün önce göğüs büyümesi şişmesi ve ağrısı olur dokunamam...kasıklarımda sızlamalar olur..ama bunların hiç biri yok 5 gün kalmasına rağmen..ya hamileyim yada reglim çok gecikecek ondan bir belirti yok..hayırlısı..umutlanmak istemiyorum sonra hayal kırıklığına uğramamak için..kendimi çok alıştırmayayımki süpriz gibi olsun diyorum...Allahım herkesin gönlüne göre versin isteyenlerin hepsi hamile olsun.rabbim aratmasın...

arkadaşlar mrbaa benide alır mısınızz aranızaa:)) 22 maysta adet olmam lazım kii inşallah olmammm inş.. hepimizin hamişizdirrrr:emir_bebek:

X