hala mayısta ısrar edenler adet olmayan ark.lar buraya

kızlar benimde 19 mayıs adet tarihim,düne kadar ellerim ve ayaklarım buz gibiydi çok üşüyordum ama akşam ve bugün avuç içlerim yanıyor... göğüslerimde hiçbir değişiklik yok,ne mide bulantısı ne de kasık ağrısı yok... sanırım bu durumda hamilelikten söz etmek biraz zor... hayırlısı bakalım

kızlar benimde 19 mayıs adet tarihim,düne kadar ellerim ve ayaklarım buz gibiydi çok üşüyordum ama akşam ve bugün avuç içlerim yanıyor... göğüslerimde hiçbir değişiklik yok,ne mide bulantısı ne de kasık ağrısı yok... sanırım bu durumda hamilelikten söz etmek biraz zor... hayırlısı bakalım

meraba cnm herkes bi belirti beklentisi içinde bende dahill:)ama biliyoruz ki bağzıları hiç farkına bile varmıyor ve benim bi arkadaşımda hiç bi belirti yoktu 3 aylığa kadar çok normal devam etti hayatına sende 19 mayısa kadar sabret cnm inşallah hayırlısı olur

ılk bebegımde benımde hıç bır belırtım yoktu aynen adet olucakmısım gıbı belırtıler vardı yanlız tam rahmın ustu gobegımın oldugu yere sureklı sokulma gırıyodu.bıde cok sınırlıydım

canımm benimde adet tarihim aynııııı.sende negibi bişeyler oluyorrCADIARZU

ayşegülcüm sabahlarııı aşırı olmak üzeree 4 gündür midem bulanıyor kasıklarımda adet olcakmış gibi ağrılar oluooo araa sıraa bidee gögüslerim aşırıı şiştii dokundummu acıyor sendee nasıl belirtii var mı?

ayşegülcüm sabahlarııı aşırı olmak üzeree 4 gündür midem bulanıyor kasıklarımda adet olcakmış gibi ağrılar oluooo araa sıraa bidee gögüslerim aşırıı şiştii dokundummu acıyor sendee nasıl belirtii var mı?

buketcim benim aşırı akıntım var şeffaf göğüslerim her ay şişerdi ağrırdı bu kez bişey yok gayet normaller. bide göbeğimin sağ tarafında bişey var sanki zorlanınca ağrı giriyor.kasıklarında hiç ağrı yok.önceden ağdete 1 hafta kala başlıyodu ağrılar

herkesten burda sonuç bekliyorum kızlar ben de test yapmamak için kendimi zor tutyrm bde bişi çıkmazsa yıkılcam resmen 2gün kendimi teselliyle uğraş dur

kızlar benım belrıtılere bel ağrısıda eklendi yaa adet olmam inşallah .
bırde her zaman adet olcağım gibi yüzümde sivilce çıktı uff yaa
benım iştahımda artış oldu yazmıştım.şuanda birşeyler atıştrmadığım için hafif migde karışmasımı öyle bişy varrr.uff ıyıce sıyırıcam ben

harbi çok taktık brz rhatlamamız lazım başkası görse deli dicek yabenneyaptımki.bn szden başka kmseye anlatmıyorum bu halimi anneme bile naniknanik

harbi çok taktık brz rhatlamamız lazım başkası görse deli dicek yabenneyaptımki.bn szden başka kmseye anlatmıyorum bu halimi anneme bile naniknanik

bende :roflol::roflol:sadece sitede paylaşıyorumm.akrabalar delüü der bize sonrasırnaşık şey

buketcim benim aşırı akıntım var şeffaf göğüslerim her ay şişerdi ağrırdı bu kez bişey yok gayet normaller. bide göbeğimin sağ tarafında bişey var sanki zorlanınca ağrı giriyor.kasıklarında hiç ağrı yok.önceden ağdete 1 hafta kala başlıyodu ağrılar

canm akıntıda belirtimii bende de var çünkü yumurtlama günümden beri akıntım devam ediyooo bak bunu bilmiodum işte bi belirti dahaa eklendi:))) ayy iiyice paranoyak oldum ben yaa senağlama karnımda şiştii gögüslerimde şiştii sıkıntımdan evin içinde duba gibii geziniyorumm

arkadaşlar bu test olayında ,başta tek çizgi olduğu halde msela yarım sa bi sa sonra çift görünürse dikkate almama gibi bi durum oluyo mu

arkadaşlar bu test olayında ,başta tek çizgi olduğu halde msela yarım sa bi sa sonra çift görünürse dikkate almama gibi bi durum oluyo mu

canım gebelik bolumunde bakarsan benım actıgım bır baslık var orda .bana 3 defa yanıltıcı ikinci silik çizgi çıktı.2 tanesi 5 dk.1 tanesı cok sonra ama hamiş değilim senağlama

aynen canm bendee sizden başkaa kimseyee anlatamıorum hayırlısıylaa hamilelik haberlerimizii alalımdaa rahatlıyalım inş.....

evet canm 5 10 dakkayıı geçtikten sonra dikkatee almayın diyolar 2 ay önce başımaa geldidee bilirum yarım saat sonra çift çizgi çıktı evde bi bayram havasıı olduu fakatt yanlış alarm mışş en fazlaa 10 dkyı geçtimi dikkatee almaa cnm

Kızlar adetimi bekleyenlerdenim ama şuan karnım çok kötü ağrıyo sanırım oluyorum aslında daha 3 günüm vardı ama bayağı erken olcam bu ay bekliyorum...

meraba cnm herkes bi belirti beklentisi içinde bende dahill:)ama biliyoruz ki bağzıları hiç farkına bile varmıyor ve benim bi arkadaşımda hiç bi belirti yoktu 3 aylığa kadar çok normal devam etti hayatına sende 19 mayısa kadar sabret cnm inşallah hayırlısı olur

canım hayırlısı bakalım,çok fazla vücudumu izlememeye çalışıyorum ama adet dönemi yaklaştıkça tutamıyorum kendimi.... geçen ay da adetim çok geç gelmişti doktora gittim tüm tahliller yapıldı,vajinal ultrason çekildi ama hiç bir sorun çıkmadı,bu ay göğüslerim hala şişmedi ya yine geç adet olucam yada hamileyim fisfisfis

X