hala doğuramadık :S

hiç aklıma gelmezdi 39uncu haftaya karnımda ATA oğlum ile gireceğim...eylülün 4ünde suyun azalmış dendiğinde hemen doğurtacak zannetmiştim... ama halaa doğurtmadilar beni:))laelaelaelaelae
salı cumartesi nst de sancı çıkmayınca pazartesi gelirsin demişlerdi ama bugün çok kalabalık olur diye ben gitmek istemedim yarın için randvu aldım...
bugün kontrolu olanlar...
ne dedi doktorunuz??yasakkelime ne zaman doğuruyosunuz???

benim bugün son kontrolüm var ama saat 18:00 de akşam yazarım ne olduğunu:CüvCüv:

merakla bekliyoruz bak nisanur38e sezeryan demişler ama her işte bi hayır vardır...
bize ne diyexekler acaba??

ay ewet doktorlarınız ne diyor bzede söleyn ben cuma gidicem ama çatlarım cumaya kadr
hergece yattığımda bu gece belki giderim diyorum ama bi uyanıyorum sabah olmuş ama tık yok nişan falanda gelmedi bende tahmin etmezdim 39 hafta karnımda kalcak bana hep 38. hafatada gelr gibi geliodu ama olsun hayırlısı napalım beklemekten başka çare yok ii olan tarafı bebeklerimiz hala bizden bişiler alıyor bağıçıklık sistemi geliçiyor

cumartesi günü kesin doğururum gibi gelmişti ama yanılmışım kahverengi akıntım geldi ama gerisi gelmedi:)) bugün 18:30 da randavum var bu gün belli olur sanırım doğumun aşağı yukarı ne zaman olacağı sezaryanmı normalmııı:)) ama çoook heycanlanıyorum yaaa hatta tırsıyoruuum :))

tırsma tırsma bak bana sabırsızlanıyorum
hayalkızı doğuma alıyolr kontrole gitmişti bugun açılma warmış doğurcak bugun inşallah

kızlar doktordan geldik bizim sıpa 3500 kilo olmuş suyu güzelmiş çokta hareketli bir bebek dedi doktor amcamız haftamızla herşeyi uyumlu sata göre 17 ekim de 40.haftamızı dolduruyoruz doktor eğer bu 10 gün içinde doğum gerçekleşmezse 17 ekimde tekrardan görüşelim çok büyük ihtimal normal doğum dedi çünkü benim ilk doğumum normaldi ve kızım 3750 gr dı 17 ekime kadar doğurmam lazım

adına sewindim aynıyız seninle bakalım cuma günü bana ne diyecek doktor ama beklemek stemiom hemen doğurmak istiyorum

aARkadaşlar bu gün dr gittim:)) benden dün kahverengi leke gelmişti o doğumun başlangıcına işaretmiş..vaj.muayene etti bebek inmemiş dedi 2-3 gün beklicez bebek inmezse açılma olmazsa perşembe sezaryan oluyorum kızlaar:)) bana dua edin kendimi çok garip hissediyorum

ayy ne gsel çok sewindim ewet o kahwerengi lekeye nişan diyorlar o geldimi 1*2 gün içinde doğm başlar demek oluyor çok sewindim Allah yardımcın olsun gönlüne göre wersin :a015:

ahh ahh bende aynı sıkıntıdayımm.gelmiyyooo oğlum yaa.bende 38+3 günlüğüm ama yok gelmiyoo.sanrım 40 haftayı dolduracaklar.kayınvalidem hergün gelmeye başladı aman bişey olur yalnız kalmıyım diye eşim günde belki on kere arıyo bişeyler varmı diye.ama ben tık yok.artık gelsin dünyaya istiyom ama aa diyo gelmiyoo.daha dönmedi bile boşluğuma doğru upuzun uzanıyoo.çarşamba günü randevum var bakalım dr ne diyecek.bende herkesin beni arayıp daha doğurmadın mı demesine sinir oluyom.hadi oğluumm gel artıkk:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

bende bekliyorum arkadaslar...39. haftam...daha bugune kez 1 kere cok az sancı geldi...ama gecen cuma doktor nst de sancı var bekleyelim demişti...cuma yine randevum var hayırlısı baklım..

o kahverengi leke bende bayramdan önce geldi.annem doğum yaklaştı die şehrine çağırdı. geldim.tık yok.annem ne bilim ben leke gördümmü 2 gün içinde doğum yapıyodum dedi.doktor lekeyi umursamadı bile.demekki daha varmış.herkesta değişiyo demekki.boşa heyecan yapmışım

ya arkadaslar bu aceleniz niye anlamadim gitti birakin da 40 haftasini doldursunlar daha guzel tam vaktinde gelmis olurlar benide heyecan basiyor arada ah simdi dogursam diyorum ama 40. haftasinda dogmasi tercihimdir. sagliginiz el verdikce bebekte yerinden memnun kaldikca birakin yerinde kalsin... hem memnun olmazsa geli verir ne doktoru nede anneyi dinler :) :) :)

Arkadaşlar bu gün nst çekildi ama sancı mancı yok ve sanırsam perşembe günü sezaryana giricem..çok heycanlanıyororum ben yaaa.....dr dün baktığında bebek hiç inmemiş normalde nişan geldikten sonra bebeğin inmesi lazzım dedi....darısı başınızaaa:)))))))))

kızlar sabredin ben kaçıncı haftada doğurdum söylesem şaşırırsınız. hatta yine sancı ve açılma yoktu doktor almak zorunda kaldı. tam 42+6 günlüktü. devlet hastanesinde epidural sezeryan oldum.kızımın ilk ağlayışını duyduğumda dünyalar benim olmuştu. o yüzden sabredin.ama bebişinizide tehlikeye sokmayın. genelde kız çocukları geç doğuyormuş.gerçektende öyle. doktorunuzun sözünden çıkmayın.kızım şimdi 6 aylık bir cimcime. çok yaramaz.inşallah o günleri tez zamanda görürsünüz. kızlar son olarak eğer sezeryan olacaksanız sütünüz 3 gün sonra gelebilir korkmayın.sık sık emzirin.çabuk gelsin.Allah kolaylık versin.

kızlar bende bugun doktora gittim azcık sancım wardı nst de çıktı sancılar ama düzensiz doktorun haftaya yine gel dedi bakalım o zamana kadr bi gelişme olacak mı Allahtan hayırlıs herşeyn doktorum suni sancı werirsem doğurursun dedi ama wermek istemiyorum daha günüde war hazır dedi kendi sancını bekleyelim dedi sancıların düzene girince gel dedi alttan muayene bile etmedi doğumdan korkarım diye ben şimdi tuşe yapsam canın yanar ilk doğumun gözn korkar dedi beklemedeyiz yani

hadi bakalım bekliyoruz hep beraber seninki gelmiyor,benimkide dönmüyor yaramazlar:)gelmeden oynuyolar bizimle hayırlısı olsunda napalım bu anlarını çok özleyeceğiz nasılsa:1rolleyes:

gerçekten de biz beklemeye erken başladık hem normal olsun istiyoruz hem erken ikisi birden olmuyo:)
30.haftaya giriyorum ben de bakalım oğlum ne zaman teşrif edecek???

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…